Thierry Mugler

Ár:   20 240 Ft, 30 540 Ft és 37 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. július 6.

Ár:   20 240 Ft, 30 540 Ft és 37 400 Ft

Szívjegy: damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: akigalafa, benzoé

Thierry Mugler Angel Nova EDP 30 ml
Ár: 17500 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, bolti, fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Thierry Mugler Angel Nova EDP 10 ml
Ár: 8000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, dobozzal, szórófejes, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, szem. átvétel, posta

NatureBeauty

2021. október 10.

Kellemes, finom illata van, de engem nem nyert meg. A málnát valahogy jobban kiérzem rajta. Tartóssága közepes, kb. 4 órát bírt ki a bőrömön. Hétköznapi, munkába járós illatnak elmegy.

UPDATE: kis pihenő után adtam neki még egy esélyt...és beleszerettem :) abszolút tetszik, főleg az intenzív málna esszencia! Visszaadom neki a megérdemelt 5 csillagot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Cintia04

2021. szeptember 20.

Nem tudom a sima Angelhez mi köze van mert azt sajnos nem bírom elviselni magamon már annyiszor próbálkoztam vele évekig de nem tudok vele azonosulni! A Nova édes, gyümölcsös, fűszeres, fás és hiába keresem de az anyaillatot sehol sem lelem benne úgyhogy már csak ezért is hordható számomra! Amikor kipróbáltam már akkor azon agyaltam mire is hasonlít, éreztem már ehhez hasonló illatot... Aztán egyik nap beugrott... Lancome Midnight Rose és nagyon is hajaz rá! A Midnight Rose inkább gyümölcsösen édes, szirupos addig a Nova gyümölcsös és fűszeres de a málna nagyon is domináns mindkét illatban! Ha nem tudtam volna, hogy T.M Angel Novat próbálom magamon simán rámondtam volna, hogy ez a Midnight Rose Flankere lehet! Nekem annyira hasonlítanak! Jó kis kuckózós, otthonos, meleg kakaót szürcsölős de egyszerre vagány
bulizós éjszakai illat egyben! Van benne egy kis rock and roll vagányság de egyben meleg is, ölelő, nyugodt illat! Nagyon tartós és mivel kaptam egy kis üveges maradékot ajándékba aminek örülök mert az üvege mesés így azt próbálgatom! Szép kis jószág lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Purrfection

2021. szeptember 13.

Még nyáron vásároltam belőle egy mini illatmintát, első fújásra tényleg olyan mint amire számítottam a pink üveg és a leírt illatjegyek alapján, de miután megszáradt, szúrós illatot hagyott az orromban, valahogy frissebb hatásra számítottam, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 30.

A Douglasban fújtam magamra és folyamatosan szagolgattam vásárlás közben!! Hihetetlen illat!! Fiatalos, lányos, gyümölcsös, játékos - alig várom hogy megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Kisvacak

2021. augusztus 28.

Az eleje reményteljes és finom.
Aztán... leszáradása során egyre erősödő és nagyon szintetikus málnaillata lesz. Beleül az orrba, minden mást elnyom.
Én szeretem a málnát, rózsát, de ezt le kellett szappannal dörzsölnöm, mert nem bírtam elviselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Az eleje reményteljes és finom.

vador

2021. augusztus 11.

Az eredeti Angel málnás újragondolása minimum érdekes ötletnek hangzott, igen nagy kár, hogy ebből csak egy közepesen tartós gyümölcsös Balea tusfürdő lett végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

dunaimano

2021. augusztus 4.

Cukros bogyó felhő vesz körbe első fújásra, aztán ez szépen csillapodik, de az édes málna illat egész nap felfedezhető, néha-néha megcsap. Csak egy mintám van belőle, ezt elfújkodom örömmel, de nem az én illatom, bár legalább nagyon nyárias. Kicsit ismerős illat, még ha nem is 100%-ban vattacukor, de azért sokan hordanak hasonló édes parfümöt. Annyiban mondjuk jobb, hogy ahogy telik az idő, és lecsillapodik, egyre kevésbé tömény, sokkal inkább a savanyú bogyós gumicukrokra emlékeztet az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Cathi

2021. július 31.

kolleganöm adott ajandekba egy probat, hat ez isteni!
Eddig egy mugler illat se jött be (jobban szolva nem müködött a börömmel, pedig akartam szeretni öket).
A sima Angel nekem/rajtam öregasszonyos, pont ezert örülök, hogy ez a rozsaszim csoda tökeletesen illik hozzam (kolleganök szerint is).
Nagyon tetszik (sajnos) ez az illat (is).
Mindenkepp kivansaglistas

Update: azota elfogyasztottam egy üveggel, biztos, hogy újra fogom venni. Sokan megdicsertek rajtam, és nagyon tartós is. Reggel 7kor fujtam be magam, este 9kor meg ereztem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

kolleganöm adott ajandekba egy probat, hat ez isteni!
Nagyon tetszik (sajnos) ez az illat (is).
Mindenkepp kivansaglistas

Vaslady

2021. július 18.

Igazi Mugler, le sem tagadhatja 😂.
Azért írom ezt, mert szintén egy megosztó illat a mestertől.
Nem vagyok málna rajongó, szeretem, de nem keresem különösebben a parfümök illatjegyeiben.
Ezt az illatot, amikor papírcsikra fújtam, és megillatoltam, azt jutatta az eszembe, hogy éreztem már nőkön és úgy magamban elkönyveltem, milyen finom illat, mi is lehet ez?
Nem mellesleg szintén az ikonikus üvegben 😍és tetszett a pink szín is.
Az illat málna és rózsa 🌹 jegyeket tartalmaz,és van egy bizonyos alá festése, amit a benzoin ad, ami nem tetszik mindenkinek, és igazatok van, van benne bizonyos szintetikus jegy 👍.
A fragrantican az ajánlások a tavaszi és nyári hónapokat ajánlják, de nekem inkább őszi téli illat, hiszen bőrön nem próbáltam még, de papíron extra tartós és erős illat.
Nem merném magamra fújni nyáron.
Összességében kellemes meglepetés, most nem vásárolom meg, szeretném egy napig bőrön viselni, meg látom hogy szeretjük majd egymást.
5 csillag 🌟 megy neki
Jöttem updetelni :Bőrön hoztam haza, az 1 órás út alatt, csak a csuklómat szagolgattam. Annyira szép bőrön, és mintha pacsuli is lenne benne, bőrön ezt dobja ki. Málnás fanyarság, rózsa 🌹. Nekem téli illat, el nem tudom képzelni nyáron. Érdekes, mert idén és nyáron teszteltem először.
Be fogok rá ruházni 😊👍.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

Igazi Mugler, le sem tagadhatja 😂.
Azért írom ezt, mert szintén egy megosztó illat a mestertől.
Nem mellesleg szintén az ikonikus üvegben 😍és tetszett a pink szín is.
Nem merném magamra fújni nyáron.
5 csillag 🌟 megy neki
Be fogok rá ruházni 😊👍.

emeseee6

2021. július 4.

Nekem bejön. Nem egy világmegváltó,de vidám nyári illat,jobb mint az Escadak pl. Engem amúgy a La nuit tresor midnight rose-ra NAGYON emlékeztet magamon,papíron nem. Azt eladtam pár használat után,mert zavart ,hogy volt benne egy kis szúrósság,vagy nem is tudom már. Meglátjuk ez meddig bírja nálam :D Tartósság és hatósugár amúgy kimondottan jó,ami nálam nagy szó,bár a '19-es eau croisiere-nek lenne ilyen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.