Thierry Mugler

Ár:   20 240 Ft, 30 540 Ft és 37 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   20 240 Ft, 30 540 Ft és 37 400 Ft

Szívjegy: damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: akigalafa, benzoé

riatai

2020. szeptember 21.

Előre bocsátanám, h.nem olvastam véleményeket, mielőtt próbáltam.... Egy vakpróbán Lancome Midnight Rose-jának gondoltam volna. Döbbenetes hasonlóság. Ha most dupe-ról lenne szó, akkor az érdem volna, de így nem.... Egyébként szép illat, csak kár, hogy nem eredeti. Egy négyest így is kap.
De hogy az illatról is írjak: málnás-rózsás, nálam inkább tavaszt, kora nyárestét idéző kis illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Cathi

2020. szeptember 16.

kolleganöm adott ajandekba egy probat, hat ez isteni!
Eddig egy mugler illat se jött be (jobban szolva nem müködött a börömmel, pedig akartam szeretni öket).
A sima Angel nekem/rajtam öregasszonyos, pont ezert örülök, hogy ez a rozsaszim csoda tökeletesen illik hozzam (kolleganök szerint is).
Nagyon tetszik (sajnos) ez az illat (is).
Mindenkepp kivansaglistas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

kolleganöm adott ajandekba egy probat, hat ez isteni!
Nagyon tetszik (sajnos) ez az illat (is).
Mindenkepp kivansaglistas

Asianlover

2020. szeptember 6.

2020. szeptember: lett egy kis mintàcskàm, ìgy sikerült jòval megalapozottabb vèlemènyt alkotnom ròla, mint az első, jùniusi pròba alapjàn. Egymàs mellè tève a Trèsor Midnight Rose-zal kiderült, hogy bàr a kompozìciò veleje, a màlna-ròzsa egy az egyben egyforma, azèrt mègsem olyan egyforma ez a kèt illat. Az Angel Nova elejèt körbeelengi ez a nagyon kellemes, friss gyümölcs, amitől jòval dinamikusabb az illat. A legnagyobb különbsèg azonban a leszàradàsban làtszik, az Angel Nova "angeles", èdes-pacsulis irànyban mùlik ki. Ez a vègső zönge bele is tette a bogaram a fülembe, ès adtam ma mèg egy kört az összehasonlìtàsoknak, ezùttal az Angel Eau Croisiere 2019-cel, meglepő mòdon tènyleg ugyanazt talàltam mindkèt illat aljàn, csak az egyiket mangòval, a màsikat màlnàval àtitatva.
Tartòssàga kivàlò, hatòsugara àtlagos.
Nagyon csajos, dinamikus illat. Aki a màlnàs, de èdesbe hajlò illatokat kedveli, bizonyàra nem fog csalòdni benne. Nègyèvszakosnak mondanàm.

2020. jùnius: Gyönyörű üveg ès a màlna ìgèrete. Persze, hogy tűkön ülve vàrtam! A Notino boltjàban hàla Istennek van mèg teszter is, nem kellett vakon megrendelnem.
Egyszerűen megdöbbentő, hogy ki bìrtak adni egy egy az egyben Trèsor Midnight Rose hasonmàst. Pont idèn, pàr hete vettem itt a piactèren ùjra egy kis ûveget. Èn kedvelem ezt a můanyag màlnàt, ami időről időre az ember agyàra megy, aztàn csak visszatèr hozzà :)
Itt az első pàr percben van mèg valami màs, kellemes kis gyûmölcsössèg - talàn a licsi? - de azutàn csak a jòl ismert màlna-ròzsa kombò marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Tartòssàga kivàlò, hatòsugara àtlagos.

ALettah

2020. szeptember 3.

Ó, nekem ez tetszik! Olyan, mint az Angel bohókás húgocskája, pink ruhában, de egyszer csak bőrdzsekit kap magára és motorra pattan :) Van benne egy nagy adag vagányság és pimaszság is. És a licsi jegy annyira erős, hogy eleinte szinte semmi más nem érezhető. Jó 15 évvel ezelőtt volt egy nagy dobozos Fruttini licsis tesápolóm, még apró csillámok is voltak benne, kb 5 euróba került akkor, de egy darabig spóroltam rá, annyira csóró voltam...mikor végre megvolt, naponta nyitogattam, csak azért, hogy szagolgathassam :) Na, az Angel Nova ennek a testápolónak az illatát hozta vissza nekem, a kellemes, puha pacsuli-praliné Angel alapon. Tudom, hogy ha Mugler úr olvasná, hogy egy kreációját egy Fruttini testápolóhoz hasonlítom, idejönne és beverné a fejem a billentyűzetéKSFAHáKFHásdKGbM?BVmfyékhljsáhjxlkmnXMLyfdk
:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

:))

Milva07

2020. augusztus 14.

Jó-jó, de nem Mugleres, ezt én is megerősítem. Gyümölcsös, friss, nagyon tartós, és aki eddig nem találta a Mugler-ház illataival a közös hangot(hogy jó kis képzavarral éljek) az is bátran próbálkozhat. Nem fog hátast dobni a vagány, vagy esetleg megdöbbenést okozó, a házra egyébként jellemző illatélmény okán. Rajtam inkább gyümölcsös, mint rózsás, de én maradok az anyaillatnál meg az Auránál. Az úgy sem jön szembe oly gyakran. Összességében korrekt, de nem innovatív. 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Anett0721

2020. augusztus 13.

Az illat friss, édes, fanyarkásan kellemes, egyedi és isteni. Jellegzetes, egyedi illata van.
Azaz LENNE, ha nem forgalmazná már a Lancome Midnight Rose néven szinte ugyanezt....

Az illat maga nagyon finom, tényleg belevaló és vidám, de nem a mainstream unalmas módon, csak valóban döbbenetes a hasonlóság (azonosság?) a Midnight Rose-zal. Amiben mások: a Nova fanyarabb, míg a MR rózsásabb, és a leszáradás púderesebb itt, a MR-nál pedig füstös. De ezek csak leheletnyi különbségek. Amiatt kap csak 4*-ot, mert konkrétan egy hasonmás. De most őt fogom használni nyári MR-ként, amit imádok őszre. Csak épp túl füstös. Na ez a füst nincs meg a Novában, szóval így augusztusban tökéletes. Mindenesetre Mugler munkái mind olyan egyéniségek, ezért ő kilóg a sorból, bár ha nem lenne a MR, akkor ő is egyéniség lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

alegria800

2020. július 13.

Csatlakozom, valoban kilog a sorbol az eddigiek kozul, meglepodtem mikor letamadtam a Douglas-ban (Hollandia!) viszont en ujdonsagkent ertelmezem. Nekem nagy orom, mert az osszes parfumjukert rajongok, csak allergias vagyok rajuk...Ebben viszont nincs jazmin amitol csavarna az orrom es tusszognek, ugyhogy vegre egy Mugler amiben flangalhatok!!! ^^
En a Muglereket ''szajha szag''-nak becezem, de ez egyaltalan nem olyan, teljesen mas hatasu szamomra. Talan kicsit tinis, 20-as korisztalyu. Elso velemenyre ugy ereztem, hogy '' ennek olcso szaga van'', de ahogy teltek az orak bizonyitott. Harmadik napja nem furodtem es meg mindig erzem! haha, vicceltem. De kihagytam a lefujt reszt es masnap is erekelheto volt ha kozelrol szaglasztam ugyhogy aznap meg is lett rendelve. =D
Szerintem azert ellenszenvesek vele tobben is, mert masra szamitanak.
Azt alairom, hogy kisse mumalnas valoban, de egyenlore engem nem zavar, pedig sok gyumolcsillatanyag etere csak laborbuzre emlekeztet, de ez szerintem igen jol sikerult.
Tehat:
-ujszeru
-fiatalos
-igazi nyari illat
-igazan tartos
-(jazminmentes <3)

Egyenlore 4 csillagot adok, mert az illat osszelmenyetol nem ajultam meg el, majd meg jelentkezem... =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Szerintem azert ellenszenvesek vele tobben is, mert masra szamitanak.
Tehat:
-ujszeru
-fiatalos
-igazi nyari illat
-igazan tartos
-(jazminmentes <3)

micsmics

2020. július 2.

Vakvásárlás volt, esély sem volt kipróbálni. A Marionnaud-ban és a Müllerben kerek szemekkel néztek rám, hogy mi az az Angel Nova??
Aki Angelt vár csalódni fog. Az Eau Croisier tökéletes anyu klón mangóval, de ez nem. Nem Angel, de ahogy előttem írták, tényleg vagány és menő.
Ízig-vérig nyári, az üveg rózsaszíne jól tükrözi a benne rejlő illatot.
Köszi a L’orealnak, hogy nem rontottak a tartósságán, mert, mint az ős Angel ez is lerobbanthatatlan. 24 órát simán visz ebben a monszun szerű időben is, ami lássuk be nem semmi teljesítmény.
Nekem nem Tresor, hanem inkább Delina fajtajellegű. (Aki Delinát akar NE rohanjon érte, mert nem olyan, csak a jellege-vagyis nekem hasonló érzés a kettő.)
Az üvege nem meglepő módon eszméletlen szép.
Bár Thierry Mugler ügyben rémesen elfogult vagyok, dacára annak, hogy vannak illatai, amivel a világból lehet kikergetni, ez az illat elfogultság mentes 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Ízig-vérig nyári, az üveg rózsaszíne jól tükrözi a benne rejlő illatot.
Az üvege nem meglepő módon eszméletlen szép.

force

2020. június 27.

Én is a Notinoban szaglasztám. Abszolút vállalható illat lett, nem értem a lepontozást és a műmálnázást. Harsány, karakán, menő.
Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Jár neki az 5 csillag.

yolandi

2020. június 27.

Valami mindent elsöprő, megbontránkoztató illatot vársz, mert a márkajelzés Mugler?
Nem, ő, nem az. Ahogy előttem is írták ez az illat Lancome Midnight Rose és Michael Kors Twilight Sgimmerjének gyermeke, egy kicsit nyáriasabb, az én bőrömön kevésbé műmálnás felhanggal. Angel flankerek között nem értem hol a helye, a Musenál kijön azért erősen az anyaillat, ennél köszönőviszonyban sincs vele. Viszont imádom. Rajtam a Lancome rózsácskája sose működött, pedig szerettem volna szeretni, de nem olvadt egybe a bőrömmel, és kellemesebb mint a Twilight Shimmer. Plusz pont a L'Orealnak, hogy a Novánál nem herélték ki a szillázst és a tartósságot, ebben az esti kánikulában is 7 órája pezseg a bőrömön az illat.
Néha jó, ha az ember nem veszi magát mindig komolyan, nekem ilyen a Nova az oudhos dögjeim mellett a polcon. Nem vagyok tőle femme fatale, hanem csak természetesen bájos, nem hódító csak megértő társaság egy jó beszélgetéshez nyáron a teraszon egy üveg rosé mellett.
Ha már a Dior ház is meglépte az Addict 2-val a Versace Absolu Bright Crystal teljes lekoppintását, akkor itt sem akadok fent rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.