Thierry Mugler

Ár:   20 240 Ft, 30 540 Ft és 37 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. július 6.

Ár:   20 240 Ft, 30 540 Ft és 37 400 Ft

Szívjegy: damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: akigalafa, benzoé

Thierry Mugler Angel Nova EDP 30 ml
Ár: 17000Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, bolti, fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Ár: 6.000,- Ft (+ postaköltség) , Eladó: ViKimi
Állapot: 10 ml/mínusz 1-2 fújás , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Vaslady

2021. július 18.

Igazi Mugler, le sem tagadhatja 😂.
Azért írom ezt, mert szintén egy megosztó illat a mestertől.
Nem vagyok málna rajongó, szeretem, de nem keresem különösebben a parfümök illatjegyeiben.
Ezt az illatot, amikor papírcsikra fújtam, és megillatoltam, azt jutatta az eszembe, hogy éreztem már nőkön és úgy magamban elkönyveltem, milyen finom illat, mi is lehet ez?
Nem mellesleg szintén az ikonikus üvegben 😍és tetszett a pink szín is.
Az illat málna és rózsa 🌹 jegyeket tartalmaz,és van egy bizonyos alá festése, amit a benzoin ad, ami nem tetszik mindenkinek, és igazatok van, van benne bizonyos szintetikus jegy 👍.
A fragrantican az ajánlások a tavaszi és nyári hónapokat ajánlják, de nekem inkább őszi téli illat, hiszen bőrön nem próbáltam még, de papíron extra tartós és erős illat.
Nem merném magamra fújni nyáron.
Összességében kellemes meglepetés, most nem vásárolom meg, szeretném egy napig bőrön viselni, meg látom hogy szeretjük majd egymást.
5 csillag 🌟 megy neki
Jöttem updetelni :Bőrön hoztam haza, az 1 órás út alatt, csak a csuklómat szagolgattam. Annyira szép bőrön, és mintha pacsuli is lenne benne, bőrön ezt dobja ki. Málnás fanyarság, rózsa 🌹. Nekem téli illat, el nem tudom képzelni nyáron. Érdekes, mert idén és nyáron teszteltem először.
Be fogok rá ruházni 😊👍.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

Igazi Mugler, le sem tagadhatja 😂.
Azért írom ezt, mert szintén egy megosztó illat a mestertől.
Nem mellesleg szintén az ikonikus üvegben 😍és tetszett a pink szín is.
Nem merném magamra fújni nyáron.
5 csillag 🌟 megy neki
Be fogok rá ruházni 😊👍.

emeseee6

2021. július 4.

Nekem bejön. Nem egy világmegváltó,de vidám nyári illat,jobb mint az Escadak pl. Engem amúgy a La nuit tresor midnight rose-ra NAGYON emlékeztet magamon,papíron nem. Azt eladtam pár használat után,mert zavart ,hogy volt benne egy kis szúrósság,vagy nem is tudom már. Meglátjuk ez meddig bírja nálam :D Tartósság és hatósugár amúgy kimondottan jó,ami nálam nagy szó,bár a '19-es eau croisiere-nek lenne ilyen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Virág-os

2021. június 4.

Egyelőre fújósból próbáltam (ma).
A bőrömön intenzívebben érződik édes, gyümölcsös. A ruhámon kevésbé érzem, nem csap meg időnként.

Már 4 órája itt illatozik rajtam. Eddig szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

Egyelőre fújósból próbáltam (ma).

Már 4 órája itt illatozik rajtam. Eddig szuper.

0808

2021. május 28.

Málnaszörpös Delina feeling ,csipet Armaf fémmé elegance kísérettel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 28.

Málnaszörpös Delina feeling ,csipet Armaf fémmé elegance kísérettel.

Dtenci

2021. április 10.

Nagyon szeretem a málnás illatokat, szinte üldözöm őket :) Ő is málnával indít, bár kissé szintetikusan, ez tart olyan 2 órán keresztül, majd eltűnik a málna, és valami egészen más lép a helyébe. Nem tudom meghatározni, hogy micsoda, valami édes izé... Nem rossz, de a kezdeti indításhoz semmi köze, viszont ez kitart egészen estig, vagy éjszakáig, szóval tartóssága szuper. Olvastam, hogy a Midnight Rose-hoz hasonlították... hát ahhoz semmi köze, még indításkor sem, igaz ebben is van rózsa, de nem olyan tipusú, mint abban. Míg "az" örök klasszikus, ez pedig egy felejthető valami. Azért a nyári használatára kíváncsi vagyok. Hozzá kell tegyem, nem vagyok egy "Mugler fun", összességében 4* jár neki Nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 10.

Sandi32

2021. március 20.

Imádom. Egyedi mint a tobbi Angel, feltűnő, tartós, különleges, kuriózum... Mindenki engem szaglász. **********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 20.

lacrymosa88

2021. március 4.

Élénk, akárcsak az üveg színe. Gyümölcsös-virágos keverék, de inkább egy Avonos illatként tudom elképzelni, az eredeti verzió sokkal kreatívabb és egyedibb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Sophie33

2021. február 24.

Nos, én kaptam mintát a notinótól...azonnali szerelem, eddig ezt csak a Dior-Miss Diorjánál éreztem hogy "ez én vagyok". Olvastam itt a leírásokat, 4 hétig rágódtam, drága, meg amúgy is azt írják nem tartós....meg amúgy is azt írják olyan mint a midnight rose...nos...megvettem egy hete...nem is hasonlít a midnight rose-ra, nagyon tartós pedig nem fújok túl sokat, napközben is meg-megcsap, valamint több dicséretet zsebeltem be vele mint eddig bármelyik parfümmel amit használtam. Azért nem értem a negatív kommenteket mert pl nekem sem tetszik a pipacsos kenzó, de nem írom oda hogy büdös, pedig nekem az. Aki erre az illatra keres az kíváncsi hogy milyen, mennyire tartós, aki megvásárolta elégedett-e. A válaszom Imádom, tartós, drága ugyan de megéri minden cseppje, önbizalmat ad, nem nem büdös pacsuli szag, és nem olyan mint más parfüm, ez az ANGEL NOVA.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

rinababy

2021. február 22.

Ajándékba kaptam a parfümmintát, beleszerettem az illatába. Imádom az édes illatokat. Legközelebb biztos őt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

radioaktiva

2021. február 18.

Angel-rajongó vagyok. Málna rajongó vagyok. Szép ez, jó ez, de sajnos nem tartós, kicsit sem. Nagyon tudtam volna szeretni, de a Mugler-háztól én máshoz vagyok szokva és szeretnék is ragaszkodni a megszokott minőséghez. A Nova sajnos nem hozza. 3 csillagot azért megér nekem, de az árát semmiképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 18.