Thomas Sabo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Charm Kiss nyitányaként a gyöngyöző pezsgő, a friss eper és a szerelmesen piros ribizli jelenik meg a fejillatban, melyeket a málna és a ropogós alma varázsol igazán üdévé. A szívjegyben a meleg jázmin, az élénk-üde ibolya, a frézia és a szilva lágy csábítása alkot egy harmonikus, virágos, friss illatot, s végül a kompozíció egy leheletnyi rózsával zárul. A fekete csokoládé, melyet finoman fűszerez az egzotikus benzoin gyanta, a szantál, a pézsma és a pompás madagaszkári vanília érzékien lágyan olvadnak egy meleg, édesen harmonikus ízzé.

Timi8

2016. március 24.

NagggyonBABA! Selymesen làgy "halk" illat. Pàromnak nagyon tetszik, úgyhogy szívesen fogom hasznàlni. Leszàradásàban van vmi olyan mint a règi vintage vàltozat Hypnotic Poison edt-ben. Andalgós nyàrestèkre tervezem fújkodni 😉 Egyelőre 4-est kap, de lesz ideje meggyőzni, mert egy elèg nagy kiszerelèshez sikerült jutànyos àron hozzàjutnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

bellehercegno

2015. augusztus 18.

Hmm....azt hittem,már írtam róla,de tévedtem! :) A Charm Kiss nagyon bájos,csokis-epres-pezsgős illat mesés csomagolásban :) Tartóssága rajtam közepes volt,nem egy lehengerlő parfüm,inkább szolidan veszi körbe viselőjét. Nagyjából ennyit tudok róla írni,egy darabig birtokoltam,de aztán fájó szívvel továbbadtam,mert tetszik-tetszik,de sosem került sorra.Kinőttem már ebből a kategóriából réges-rég,de ez ne vegye el senki kedvét,ha van rá lehetőség,érdemes vele tenni egy próbát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Kodi

2015. július 15.

Mintában kaptam vásárlás mellé és talán nem a mostani nyári melegben kellett volna kipróbálnom ezt a cseresznyés-szilvás, kezdetben pedig kissé műcsokis illatot, talán ősszel szebben muzsikált volna és talán a tartósságra vonatkozóan is több következtetést lehetett volna levonni, így 4 óra után már nem éreztem magamon, de Zólyomi Zsolt szerint ez nyáron normális. Némiképp emlékeztet a Cartier Delices-ekre, csak habkönnyűsített formulában. Fiatalos, de semmi extra, felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

riatai

2015. február 12.

Finom kis fiatalos, üde illat. Feledhető, de azért, ha olyan a hangulatom, szeretem "felvenni". Kicsit olyan mint a pasztellszínek. Nem erőszakos, nem tolakodó. Lágy, kicsit szende illat. az üveg határozottan tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

mklari

2013. december 13.

Mikor először szagoltam üvegből, egyáltalán nem tetszett, de mivel hatalmas árengedménnyel lehetett megvenni, gondoltam megveszem. Hetekig a polcomon állt használatlanul. Aztán egy hivatalos eseményre kellett mennem, és az itthon levő kb. 15 parfümömből egyikhez se volt meg a megfelelő hangulatom, ezért kipróbáltam ezt a parfümöt. Ilyen kellemes meglepetésben még soha nem volt részem parfümök terén! Ez a selymes illat, amit először túlságosan csokisnak éreztem, órákon keresztül lágyan körülölelt. Finom és cseppet sem tolakodó, tartós illat! Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

banyadék

2013. szeptember 1.

Ma fújtam papírcsíkra és most, ahogy szagolgatom, egyre jobban tetszik. Babaillat. Valamelyik babás testápolóra vagy babaápolóra emlékeztet. Kipróbálom még bőrön, aztán mivel akciós, lehet, hogy meglepem vele magam. Négy csillag azért, mert nem tudom, hogy velem együtt mivé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.

beauté

2013. augusztus 31.

Nekem az illata nagyon bejön. Ami furcsa, hogy valamikor egyáltalán nem érzem magamon az illatot, aztán pár óra múlva meg arra leszek figyelmes, hogy nagyon is. Szóval ez picit fura. Én leárazva vettem a Douglas-ban, eredeti áron nem hiszem, hogy felkeltette volna az érdeklődésemet. A csomagolása nagyon tetszik, szerintem ezt nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

moonlitnight

2013. augusztus 30.

Ékszergyártócégtől parfüm? hááát szerintem nem a legjobb ötlet, de nem nekem lett igazam.
Bajban vagyok, az összes parfümöm sárga színű ( értsétek úgy hogy az üvege is és a lötyi színe is barnás aranyos) Összességében leginkább ezek a parfümök jönnek be és állnak jól nekem.
Ez igaz nem aranybarna, de mégis nagyon tetszik.
Ami nekem furcsa az az, hogy én kifújáskor is a csokit érzem és ez végig így is marad, ahogyan lágyan körbeölel, természetesen nem csak a csokit, de az a domináns illat nálam. szilvát, pezsgőt, rózsát szerencsére egyáltalán nem érzek, mert azokat annyira nem szeressem, tehát az illat télre 9-es lesz.
Az üvege nagyon nem tetszik, az a fekete-fehér rabruha annyira nem áll jól neki, nem is értem ki találhatta ki, Sabo ékszereket sem szeretem, de azok legalább szépek, de ez az üveg, olyan trehány, túl disszonáns, arra megy a 2-es.
Mivel ez egy parfüm nem pedig váza, és mert nagyon meglepett, hogy puhán ölel és ellágyultam tőle, jár neki a max pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Ez igaz nem aranybarna, de mégis nagyon tetszik.

r_monika

2013. március 21.

Nagyon érzéki a parfüm leírása...bár én ebből semmit nem érzek :) tetszik, finom édes, bár a 'Rose' illat jobban bejön. Sokszor megszaglásztam, mielőtt bátorkodtam venni egy egész üveggel.
Papírcsíkon napokig éreztem az illatát, de a bőrömön valamiért nem tartós, s emiatt szomorú vagyok, mert ahhoz kicsit drágállom, még akkor is, ha a Douglasban valóban leértékelve árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 21.

szaniblue

2012. szeptember 28.

Úristen, ez a parfüm!!! Számomra AZ illat. Annyira de annyira jó! Sok parfümöm volt már (vagy is hát inkább rengeteg) de egyszerűen ez a legjobb. Kaptam egy kis 5 ml-es mintát a keresztanyukámtól, ami elfogyott, de még mindig szagolgatni szoktam az üvegcsét. Még mindig elég sok parfümöm van, ha elfogy pár darab (és addig félreteszek egy kis pénzt) irány a Douglas és muszáj lesz megvennem :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, D-Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.