Thomas Sabo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Annie137, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Új női illat.

Kiszerelés: 50 ml

Annie137

2014. november 15.

Ajándékba kapta a nővérem. Imádom az illatát, olyan összetett, és egyedi. Szerintem életvidám, határozott nőknek van kitalálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

szidury

2013. november 5.

Mintában kaptam, elsőre nagyon nem tetszett de miután viseltem párszor megszerettem:) Tartós, és olyan "klasszikusan egyedi" illat, nőies, de nem lágy, jó volt az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol