TIA'M

Ár:   $20.98   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shanja23, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   $20.98
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Magas koncentrációjú (20%) tiszta C-vitamint, B12-vitamint és glutationt tartalmazó szérum a tiszta, hibátlan bőrért.

• antioxidáns hatás
  • visszaadja az egyenletes bőrtónust
  • eltünteti a szeplőket és bőrhibákat
  • növeli a bőr feszességét
  • csökkenti a pattanásokat és akne utáni hegeket

Lolychan

2019. január 26.

Csak dicsérni tudom ezt a terméket. Állaga nem annyira folyós, a termék piros színű, illata elviselhető. Reggel és este is használtam. Gyönyörű és egységes bőrképet ad. Az ára kicsit húzós, de szerintem érdemes befektetni rá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Stanczi

2018. június 8.

Nem kifejezetten csípi, mint inkább bizsergeti a bőröm. Szépen eloszlatható a bőrön, egy nagyon pici ragacsos érzetet hagy csak. Amíg megiszom a reggeli kávét hagyom hatni. Majd befújom a vichy termálvizes permetével az arcom, hogy lenyugodjon. 1 hét után lassanként látom, hogy a bőröm egységesebb és a pattik utáni foltok kezdenek halványodni. A márka sima c vitaminos széruma nem volt ilyen hatásos rajtam. (az összetevők lehetnének kicsit szebbek is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Lunalaluna

2018. március 12.

Update: Imádom, nagyon szép bőrt eredményez a használata.

Pár használat után azt mondhatom, hogy puhábbnak és egységesebbnek éreztem a bőröm egy picit. Remélem, nem csak beképzeltem. Egyébként minden este használok C vitamin szérumot. Összehasonlítva a márka Tia'm My Signature CSource-szal, ami az OST C vitamin szérumát váltotta fel, jobban ragad, pedig majdnem 30 percet vártam. A másik verzió, ha nem használtam tonert alá, akkor mattra száradt/szívódott fel 20 perc alatt. Engem amúgy ez nem zavar, mert éjszaka kit érdekel, csak használjon. A másik dolog, ami miatt nem fogok csillagot levonni, hogy gyógyszer illatú. Én nagyon bízom a termékben és érdekesnek találom a C vitamin effajta stabilizálását, valamint kíváncsi leszek, hogy a bőröm barrier funkcióját tényleg erősíteni fogja-e. Az összetevők a másik C vitaminjuktól eltérően már szépen letisztultak. Az alkoholért nem rajongok, de túlélem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Update: Imádom, nagyon szép bőrt eredményez a használata.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Hydroxyacetophenone, Glutathione, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin, Glucose, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.