TIA'M

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eedina, Módosítva: 2019. január 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Alkoholmentes, illatmentes, alacsony pH-jú hidratáló tonik.

• B5-provitaminnal és NMF-fel formulázott, így azonnal megállítja a bőr dehidratációját, megnöveli a nedvességtartalmát, hogy fenntartsa a bőr természetes hidratáltságát.
  • Peptid és betain tartalma javítja a károsodott védőréteget és visszaállítja a bőrt az optimális pH-szintre, ezáltal lehetővé teszi egyensúlyának megőrzését.
  • Használatával a bőr egész nap megtartja a nedvességét, így kellően rugalmas marad.

Bettiiyy

2020. január 28.

Férjemnek vettem, de csak nem tudtam ellenállni neki, muszáj voltam kipróbálni, mit tud. Nos, azóta az egyik kedvenc tonikom. Amúgy is nagyon szeretem a márka termékeit - már amelyikben nincs alkohol.
Egyszerű a csomagolása, nagy a kiszerelése, nem ömlik a tonik az üvegéből, hanem jól adagolható.
A tonik állaga picit testesebb, mint a víz, átlátszó, nem éreztem eddig az illatát, vagy csak nem emlékszem - tehát szóra sem érdemes. Könnyen eloszlatható, kicsit selymes érzést kelt, nem kell sok belőle, hamar felszívja a bőr. Nem hagy ragadós érzetet, üdébb, tisztább bőrképet kapunk szinte rögtön. Szépen hidratál, nem húzódik a bőr utána, szépen nyugtat.
Nagyon tetszik az INCI-je, gyönyörű! Peptidek, hidratálók, fermentált összetevők, bámulatos. Láttam már szép összetevőlistát, de ez szerintem az összeset veri, mert minden földi jó van benne.
Mindenkinek ajánlom kipróbálásra, érzékeny és extra száraz bőrre is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Mindenkinek ajánlom kipróbálásra, érzékeny és extra száraz bőrre is szuper.

sziluetta

2019. december 20.

A második teljes kiszerelésű koreai tonikom és azt hiszem nem is akarok többet kipróbálni :D (vagy max úgy, hogy ez mindig ott lesz mellette). A márka azulénes esszenciájával még hadilábon állok néha, ezzel viszont maximálisan elégedett vagyok (meg úgy ahogy nézegettem a márka többi terméke is jó cucc lehet). Nagyon szépen nyugtatja a bőrt, szép bőrfényt ad és tetszik hogy illatmentes. Az utolsó cseppig beszívja a bőröm, és érzem, hogy ezután jobban felszívódik a következő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

aylobi

2019. december 2.

Nagyon szeretem, hogy egy picit sűrűbb a víznél, nyugtat, hidratál, szép összetevők kell ennél több?☺ Oszlopos tagja a rutinomnak és nem is tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.

MartiWindisch

2019. november 28.

Akkora szerelem, hogy ha lehetne vele aludnék :)

Gyönyörű összetetvők, csodálatos hatás. Ahogy a többiek is írják az állaga kicsit sűrűbb a szokottnál, de ha felvisszük a bőrre, akkor olyan mint a selyem, nem ragacsos egyáltalán. Reggel és este használom. Nagyon kevés is elég belőle, 2-3x rétegezni is tudom szomjasabb napokon. Annyira jól hidratál, hogy sokszor elgondolkodom azon, hogy kenjek-e fel hidratálókrémet a rutin végén. Más tonikokkal is jól együttműködik.
Nekem nincs többé bőrápolás nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.

Akkora szerelem, hogy ha lehetne vele aludnék :)

Nekem nincs többé bőrápolás nélküle.

Stanczi

2019. október 20.

Kicsit sűrűbb az állaga, mint amiket eddig használtam, kevés is elég belőle. Jól hidratál, segít a többi rétegnek beszívódni mert szép egységes és pihepuha a bőröm utána. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Borella

2019. február 27.

Lassan 2 hónapja használom arctisztítás után még a szérum, krém előtt, felváltva a Klairs mindenmentesével. Tudományos szépség oldalán lettem rá figyelmes. Víztiszta, illatmentes, állagra folyós és gyorsabban fogy, mint sűrűbb társai, de kézzel könnyű eloszlatni és nagyon hamar beszívódik. Az extra érzékeny bőrömet nem irritálja, inkább megnyugtatja. Nem tudom melyik vált be jobban, de valószínűleg ha elfogynak, ezt fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

dio14

2019. január 2.

Már nagyon vártam, hogy végre fent legyen, és leírhassam a véleményem. Ez a legjobb tonikom eddig az biztos. Reggel és este is használom, közvetlenül arcmosás után, gyorsan beszívódik, nagyon jól nyugtatja, egységessé teszi a bőröm. Reggel c-vitamin előtt használom, és együtt ragyogó bőrt varázsolnak. Imádom használni, cseppenként lehet adagolni, nem túl folyós az állaga, inkább géles. Kb egy hónapja használom és kb a negyede fogyott el. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Eedina

2018. november 13.

A kedvenc kóreai tonikom. Nagyon szépen hidratál, megitatja a szomjazó arcbőrt. Víztiszta, illatmentes, flakonból kiöntögetős anyag, állaga felvizezett zselére hasonlít, így folyékony formulája ellenére kézbe öntve nem folyik kezelhetetlenül szanaszét. Gyönyörű összetevők, tele minden jóval: hyaluronnal, peptidekkel, melyek hosszútávon a bőröregedés kezelésében áldásos hatásúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Human Oligopeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

További info az összetevőről a KM-blogon >>