Tigi

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Eleged van kezelhetetlen, mindenfelé kunkorodó göndör sörényedből? Változtasd lágy és rugalmas, csigákba omló, fényes tincsekké a Curl Recall technológia segítségével! Néhány mozdulat és a Bed Head új formázó kréme máris formába hozza göndör tincseidet!

Így használd: Nedves hajon oszlasd el egyenletesen, majd szárítsd meg tárcsával vagy hagyd magától megszáradni, hogy puha, fényes és szabályosan göndörödő tincseket kapj.

BMLuca

2020. április 27.

Nagy reményeket fűztem hozzá, hisz professzionális termék és nagyon drága, de leginkább csalódott vagyok. Nagyon nehezen oszlatható el a hajamon, emiatt aztán sok helyen keményre összetapasztja a tincseimet. A Foxy Curls sokkal jobban bejött, de bevallom az sem az igazi. Ami verhetetlen, az a Kerastase Oleo Curl, attól pihepuha és szöszmentes göndör tincseim lesznek, csak nehéz beszerezni és marhadrága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Msb

2018. május 2.

Mostanáig ezt használtam. Pár hete néztem meg itt, hogy elég sok piros pötty van benne. és még nagyon drága is volt. (Van valahol, ha jól emlékszem a visegrádi utca elején, tehát a Szent István körút felőli szakaszán, Egy Fodrászkellék bolt. Ott ‘csak’ 4000 Ft volt)
Elég jó különben. De meg kell mondjam, hogy semmivel nem jobb, mint a 700 Ft-os DMes, Amiben nincs piros pötty, és amit most pár hete használok helyette. Jó, a DM-es kicsit büdibb, de az eleg hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 2.

Panda

2017. november 5.

Az első két használat után, úgy voltam fele, hogy jéééézusom de vacak...már dühömben épp jöttem volna lepontozni amikor is úgy döntöttem kap még egy esélyt.

Utoljára 3x annyit használtam a sűrű, lapocka alá érő hajamra (közepes diónyi mennyiség), mint az első két alkalomnál és nem törölköző száraz hajra hanem amiből simán kinyomkodtam a vizet és úgy massziroztam bele + lassan a legmelegebb fokozaton tárcsával szárítottam és nagyon szép lett! a használatot követő 3. napon sem szénaboglya a hajam.

Az ára horror ennek is. Az illatát sem szeretem különösebben. Ha választani kell a jövőben akkor a korábban bevált TIGI Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém lesz valószínüleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Jonci

2017. november 2.

Nagy kedvencem. Vastagszálú, göndör hajam van. Nagyon jól lehet vele a göndörséget konszolidálni :) Nem nehezíti el a tincseket, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

csizi

2017. január 22.

Nem vagyok elájulva tőle. Nagyon nehéz úgy eloszlatni, hogy mindenhova kerüljön. Ahova több kerül ott szépen megkeményedik a hajam, így fésülni szinte lehetetlen szárítás után. Biztosan nem veszem újra, a spray verziója jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Cseti83

2016. február 25.

Nem tudom, hogy házirend ellenes-e lelőhelyet megadni. Budapesten a Vígszínház mellett a Hegedűs Gyula utcában van egy fodrászkellék bolt ahol 3990 Ft-ért lehet megvásárolni ezt a terméket. Én is nagyon szeretem, már a második flakont vettem meg. Nem nehezíti el a hajat, nem lesz kemény és ragacsos tőle. Vízzel szoktam felhigítani használat előtt mert az állaga nekem túl sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Midori

2014. október 2.

Nekem eddig nagyon bejön. Ma használtam másodszor. Sajnos egy új hajpakolással együtt kezdtem el használni, így most nem tudom, hogy amiatt ennyire kellemes tapintású a hajam vagy a TIGI termék miatt. Minden esetre a marketing szöveg nem hazudik: tényleg puha a hajam, és tényleg szép csigákba rendezi. Az alvást persze így sem vészeli át, de talán jobban, mint egy sima hajfixáló habbal.

Ami tetszik:
- nem lesz tőle sem száraz tapintású a haj
- nem lesz vizes hatású a haj, és nem ragasztja össze a tincseket
- simán kibírom vele heti két hajmosással, nem okoz viszketést (elég problémás a fejbőröm)
- mivel sűrű krémről van szó, kevés is elég belőle, mégsem okoz nehézségeteloszlatni hosszú hajon sem. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig tart ki
- a flakon jó kialakítású, az utolsó adagot is ki fogom tudni belőle préselni. :)

Ami nem tetszik:
- kicsit túl erős az illata. Látom, a parfüm elég előkelő helyet foglal el az összetevők listáján, viszont nincs kellemetlen szaga.
- sokba kerül, érdemes online shopokban is körülnézni

Határozottan ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Ami tetszik:
- nem lesz tőle sem száraz tapintású a haj
- nem lesz vizes hatású a haj, és nem ragasztja össze a tincseket

Ami nem tetszik:
- sokba kerül, érdemes online shopokban is körülnézni

Határozottan ajánlom.

Villango

2013. november 14.

Na végre valaki feltette. :)
Kaptam mikor levágták a hosszú hajamat, és nagyon nagyon jó, ez tény.
De mivel már hennával (KHADI) festem a hajamat, nem használhatok szilikont...így ott csücsül a kád szélén.
Amúgy ajánlom, és hát ennyi pénzért még jó hogy jó. :) Szépen csigákba rendezi a hajat, és a szilikonnak "köszönhető" jó tapintású is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Na végre valaki feltette. :)
Kaptam mikor levágták a hosszú hajamat, és nagyon nagyon jó, ez tény.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Cyclomethicone, PEG-4

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.