Tigi

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emagdi, az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

"High performance" egyenesítő krém hőre keményedő polymerekkel hajvasaláshoz. 48 óráig biztosít szuperegyenes simaságot még 98%-os páratartalom esetén is.

orenata

2018. július 26.

Ha valaki szeretne igazán HULLÁMOS, RAGACSOS erzetű hajat, egy olyan "hajegyenesítőt", ami még SZÁRÍTJA is a hajat, mindenképpen szerezze be! :) Borzasztó a termék, egész egyszerűen nem értem, mitől egyenesítő, még életemben nem vol olyan hullámos a hajam, mint ettől. Annak ellenére, hogy használat után még ki is vasaltam a hajam. Értetlenül állok előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Linduska

2018. július 22.

Hosszú, vastagszálú hajamra használom. Hőre keményedő polymerek tényleg segítik, hogy egyenesre szárítsam a hajam.
Jó az illata, és sokkal jobban ellenáll a párának, mint más egyenesítő krém.
Évek óta használom. Nem olcsó,de megéri az árát, kevés elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Jó az illata, és sokkal jobban ellenáll a párának, mint más egyenesítő krém.

lildiko

2017. április 9.

Borzasztó. De most komolyan. Alapvetően nagyon jó puha hajam van, de ezt amikor rákentem, majd megszárítottam, olyan lett, mint a seprű. Arról nem beszélve, hogy megszárítottam jó egyenesre körkefével, aztán mire a hajvasalóm felmelegedett, göndörebb lett, mint amilyen természetes állapotában. Azért még rögtön nem ítéltem el, mert gondoltam, majd ha kivasalom a hajam, szuper lesz. Hát nem, ugyanúgy visszagöndörödött sőt még jobban, mint amikor nem használtam rá semmit. Még kipróbáltam párszor hátha, de nem, nem lett jobb. Magyarul majd' 5000 forintért vettem egy terméket, ami nem hogy nem javít a hajamon, de még rosszabb is lesz. Never again. Senkinek sem ajánlom. (Amúgy az illata szerinte nagyon jó, de ennyi.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

bendzsike84

2017. január 5.

Döbbenten állok a sok pozitív visszajelzés láttán.
Ez a termék az amúgy teljesen jó állapotban lévő hajamat végtelenül szárazzá, sprőddé, egyenetlenné tette, pedig elvileg ugye nem ezt ígéri. Kb ötször próbáltam használni, legutoljára direkt alig mertem belőle, épp csak egy pirinyót, hogy hátha túltoltam, de nem. Illata nagyon finom. De csak ezért nem éri meg az a vagyon, amibe kerül, tekintve, hogy csak csúnyábbá tette a hajamat :( nagyon szomorú vagyok :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Döbbenten állok a sok pozitív visszajelzés láttán.

MissKenedy

2016. március 11.

Nagyon jó kis termék, megéri az árát. Kevés kell belőle, és valóban már szárítás közben érezni a hatását. Ha pedig rávasalok, eszméletlen sima, egyenes lesz a hajam. Mondjuk arra kíváncsi vagyok a hullámosítást mennyire befolyásolja, mert sokszor hajmosásnál vasalom, de aztán 1 nap múlva ha olyan alkalom van, kúpvassal csinálom meg a hajam. Érdekes lesz, hogy vajon hamarabb kirúgja e magát. Majd írok ezzel kapcsolatban update-et:) Eddig a szöszösödére is megoldást kínál, úgy veszem észre, mert 1 napos hajjal beültem egy kád vízbe, amitől a fürdőben kb 200%-os a páratartalom és nem lett gyapjas mamut fejem:) Már ezért megéri. Illata pedig szokásos Tigi, aki szereti a friss gyümölcsös illatokat ezt is szeretni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

timeej

2015. november 30.

Sokáig hezitáltam én is, hogy beruházzak-e rá. De azt kell mondjam, nem csalódtam, sőt! Az egyik legjobb (hanem a legjobb) hajformázó termék, amit valaha használtam! Valóban húzós az ára, de én már hetek óta használom, elég sűrűn, de kevés kell belőle. Amit viszont produkál az én semmi hajammal, no az kéremszépen' csoda! Ennyire látványosan tömeget még semmi nem adott a hajamnak, szinte érezhetően vastagabbak a hajszálaim. Egyenesítésben is nagyon jó, már szárítás során is sokkal egyenesebbre tudom szárítani a hajam tőle. Egy szó mint száz, én imádom, azt hiszem nem keresem tovább tökéletes egyenesítő/dúsító hajformázómat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

monika.t

2015. július 28.

Nem olcsó cucc és kicsit félve vettem meg,mert a márka néhány termékében már árához képest csalódtam. De reméltem az itteni vélemények alapján ez beválik. Egyenlőre úgy tűnik igen. Az elmúlt napok párás, meleg időjárása jó teszt volt, talán egy ici-picit szöszölődött a hajam nap végére, máskor ugyanilyen időben már begöndörödött seprű, hiába van kivasalva. Sőt még egy meglepő tapasztalat, egy másik alkalommal frissen mosott haj szárítva-vasalva, majd strandolás miatt copfozva úgy, hogy annak nagy része beleért a vízbe, ezek alapján azt vártam ha kibontom jönnek a göndörségek. És nem!
Átfésülve és napon szárítva egyenes tincsek maradtak, persze nem olyan minőségben mint az elején, de teljesen vállalható maradt. Az illata finom, bár nem sokáig érződik, és mintha egy kicsit a hajszálak vastagabbnak tűnnének tőle ezáltal a haj tartása is jobb. A mennyiséget ki kell tapasztalni, de ha egy kicsivel többet használok az még nem zsírosít brutálisan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

Mila85

2015. április 14.

Nekem is sok éves problémámat oldotta meg. Frizzis haj viszlát. Tényleg jó egyenesre ki tudom vele szárítani a hajam, ha rávasalok pláne. Ha összefogom a fejem tetején pár órára, de aztán kiengedem, majdnem teljesen egyenesre visszaáll. Nagyon örülök neki, meglátjuk mennyi időre lesz elég, remélem azáltal hogy használom meg tud alatta erősödni a hajam, és nem szárad ki annyira, nem száll, nem szöszösödik. Én ajánlom, iparfümérián vettem. Az illata is fini, szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Dancy08

2015. február 8.

Ez egy nagyon jó kis termék. Nekem göndör hajam van és szépen egyenesíti főleg ha a pára taszító lakkal használom együtt. Nem olcsó de ha külföldről rendelitek sokat lehet spórolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

emagdi

2013. július 29.

Valóban nagyon hasznos termék, megakadályozza a haj 'borzolódását' még párás közegben is.
Kellemes az illata, nem nehezíti el a hajszálakat, a haj fénye megmarad.
Egyedüli hátránya, hogy kicsit nehezen lehet kinyomni a krémet a dobozból (elég sűrű állaga van), valami másfajta csomagolás praktikusabb lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 29.

Kellemes az illata, nem nehezíti el a hajszálakat, a haj fénye megmarad.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, PEG-4, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer