Tigi

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsika, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Volumennövelő és formázást elősegítő habcsók.

Kezd a formázást ezzel az édes élvezettel! Vidd fel egyenletesen a nedves hajra, majd szárítsd készre a frizurát, hogy sokáig élvezhesd a dús volument és a szuper textúrát! Használat: A hajhosszától és textúrájától függően 1-3 pumpányi habot dolgozz el a kezeden, amíg krémessé nem válik, majd oszlasd el egyenletesen a hajadon, főként a hajhossz alsó felére koncentrálva. Száríthatod a frizurát zilált, kócos stílusúra vagy körkefével formázhatod kétszer olyan dúsra, lesimítva a szálkásodó szálakat, kihangsúlyozva a frizura formáját.

doranna

2016. december 6.

Hosszú hajam van, sokáig gondolkodtam rajta, h megvegyem-e, a hátközépig érő hajamra... Végül adtam neki egy esélyt és nem bántam meg, jó termék.
Kb. 2 nyomásnyit szoktam tenni a tenyeremre, és úgy viszem fel a hajamra. Ez az a mennyiség, aminél még nem válik ragacsossá a haj. Nekem dúsítja a hajam, de gondolom rövidebb hajnál látványosabb eredményt is el lehet vele érni, mert akkora hajtömegnél csodákat nem kell várni.
Az illata pedig ennek is, mint minden Tiginek isteni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Az illata pedig ennek is, mint minden Tiginek isteni :)

mizantrop

2016. november 20.

Kb. fél éve vettem meg ezt a formázó habot, miután egy fodrász ezt használta az alapból göndör hajam fürtjeinek visszanyeréséhez. Először nem igazán tudtam, hogy kell használni, így aztán ahelyett, hogy megemelte volna a hajtöveket és előhozta volna a göndörséget, inkább lelapította a hajam és már másnapra zsíros hatást keltett. DE aztán, olvasva az itteni véleményeket, elkezdtem kevesebbet (kb. két pumpálásnyit) használni belőle, méghozzá úgy, hogy a habot először elkentem a két tenyeremmel és csak azután oszlattam el az így nyert krém állagú szert a hajamon. Az eredmény magáért beszél! Látványosan dúsabb, göndörebb, összességében formásabb lett a frizurám. Az illata szerintem vicces... nem az én stílusom ez az édes vattacukor-sziruposság, de nem is zavar. Még annyit, hogy elég érzékeny a fejbőröm, így nagyon odafigyelek rá, mit használok, de ez a termék semmiféle irritációt nem váltott ki. Mivel kevés is elég belőle, így sokáig nem kell belőle újat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Sarahann

2016. február 25.

Az illata nagyon nagyon jó, a hatása is, viszont meg kell tanulni használni, mert ha valaki sokat visz fel, akkor ragacsos lehet a hatása, de ez nem a krém hibája szerintem. De ha valaki kitapasztalja, hogy mennyi kell neki, akkor nagyon nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

sophienural

2015. szeptember 30.

A candy fixation-t használtam előbb ebből a termékcsaládból és mivel azzal nagyon meg vagyok elégedve, kedvet kaptam ennek a kipróbálásához is. Azt göndörítéshez, ezt az egyenes hajam beszárításához használom formázáshoz és volumen növeléshez. Az illata nagyon finom és tartós is, napközben is érzem, hogy körülleng. A többiek tapasztalatai alapján próbáltam belőni az adagolást. Nekem hátközépig érő hajam van, de ha 3 fújásnál többet próbálok ráerőszakolni, akkor csúnyán összetapasztja, gubancolja a hajamat. Ha eltalálom a kellő mennyiséget, alaposan belefésülöm a nedves (törülközőszáraz) hajamba, hogy jól el is legyen oszlatva, akkor hozza a formáját. Kifejezetten jó tartást ad, megemeli a hajtöveket, de azert hamarabb zsírosodik, picit elnehezít. Nagyon szeretem a tigiket, az ára ugyan elgondolkodtató, de azt hiszem újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

snoemi

2015. május 4.

Első Tigi termék, amit muszáj volt megvásárolnom. Szenzációs illata van, nagyon tetszik! A volumen növelő hatás sem mese, tényleg látható.
Viszont egy csillagot sajnos le kell vonjak, mert eléggé ragacsos, amikor felviszem a hajamra. 2-3 pumpálás bőven elég belőle.
De azért szeretem! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

De azért szeretem! :-)

szekelyzsofi

2015. március 24.

Az illata zseniális mint az összes cukorkás terméknek. :)
Amióta megnőtt a hajam, és már fenékig ér, nagyon ritkán, sőt szinte soha nem megyek úgy utcára, hogy nem fésülöm ki, csak összeborzolom a szárítóval. Egyetértek az előttem szólókkal, rövidebb hajra ajánlanám én is... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

Az illata zseniális mint az összes cukorkás terméknek. :)

martissima

2014. július 29.

Igazi oroszlán sörény - generátor :)
Az illata a frissensült sajttortáéra emlékeztet, sokáig érzem a hajamon és az állagát is szeretem, könnyű eloszlatni. Hajszárítás előtt, félig-meddig nedves hajra szoktam felvinni 1-2 fújással. A hosszú, de vákonyszálú hajamra ennyi is elég. Hozza amit ígér, szépen dúsít, viszont mennyiségtől függetlenül sajnos elég ragacsos lesz től a hajam, így gyakrabban kell mosni.
Fentiek miatt szerintem rövidebb hajra való inkább.
Összességében így is szeretem, de nem használom minden hajmosásnál és azt hiszem, nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Igazi oroszlán sörény - generátor :)
Fentiek miatt szerintem rövidebb hajra való inkább.

moldvaieva

2013. december 21.

Tigi Small Talk-al nagyon meg voltam elégedve és gondoltam ezt is ki kell próbálni.
Hát most vegyes érzelmeim vannak.. dúsít egészen jól ezzel nincs is baj, de használat után ha keveset vagy ha sokat tesz az ember sprőd és ragacsos lesz a haj.Nekem elkezdett tőle korpásodni a hajam, valamint nagyon nehéz kifésülni is !
Illata jó bár volt már jobb illatú Tigi termékem is. Összességében jól dúsít de cserébe egy ragacsos szénaboglya az eredmény

Update : Rájöttem a tökéletes adagolás titkára,és hogy miként vigyem fel,így már nagyon megvagyok a dúsító hatásával elégedve,bár másnap elég zsíros lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 21.

wishes

2013. február 4.

Nekem is nagyon bevált, pedig igazából csak azért rendeltem, mert a Glaze Haze mellé volt csomagolva potom áron... :)
Imádom, hogy hajszárítás közben olyan illatom van, mint egy cukros sütinek, és ez az első olyan ilyen jellegű termék, ami beszárítás nélkül is szép volument és formát ad a hajnak.
A félhosszú hajamra nekem is elég 2-3 fújásnyi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

A félhosszú hajamra nekem is elég 2-3 fújásnyi!

Lynny

2013. január 16.

A fodrászkellékesben ajánlották ezt a habot, nekem bevált! Egy élmény használni, mert nagyon jó illata van és ezzel jól formázható a hajam beszárításkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

PVP 0 0