Tigi

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekissima, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz

Kihangsúlyozza a göndör haj textúráját. Tartást ad és szabályos, tincses hullámokat formáz. Esszenciális olajfélék kombinációja védi a hajat a káros hőhatás és a környezeti károsodás ellen, ápoló hatása ragyogó fényt és rugalmas tartást biztosít a göndör fürtöknek.

Keresem - Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém
Ár: Megegyezünk , Eladó: boggger
Állapot: Mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyesen
Bellz95

2019. május 3.

Már több mint egy éve megvan, szerintem a felét használtam csak el. Nagyon sokáig elég, mert tényleg kevés kell belőle ha az ember lánya nem szeretne összetapadt kemény fürtöket. Eleinte imádtam és a hatása is szuper volt, az utóbbi időben viszont nem nyúltam annyira szívesen érte. Hajmosás után szép tőle a hajam, másnap viszont már kissé rendezetlen hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

cicc

2019. február 20.

UPDATE: nemigazán szeretem már ezt a terméket, mert nagyon összetapasztja a hajam, és a göndörség másnapra szénakazal lesz.. most kíséreletezek egy másikkal, ha az beválik, ezt végleg elhagyom.

Kb 5 hónapja vettem meg,itteni vélemények alapján de eleinte vegyes érzelmeim voltak a termékkel kapcsolatban. Festett, göndör/hullámos hajam van. Javában használtam már a házi hajpakolásokat (ami lényegesen javított a hajamon) mikor kipróbáltam. Elsőre én sem tudtam eltalálni a mennyiséget, ezért összetapasztotta a hajam,máskor keveset raktam rá akkor meg az volt a gond. Összességében jó termék, szép fürtjeim lesznek tőle, de nekem 1 maximum 2 napig szépek.. Viszont kevésbé szárazak, és természetesebbek. Tesztelgetem, viszonylag sok van még, lehet újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

nicolette91

2019. január 28.

Amíg el nem kezdtem a curly girl method-ot, ez volt a kedvenc termékem. Most a szilikonok miatt csak nagyon ritkán használom frissítésként hajmosás előtt, hogy elhasználjam a maradékot. Így visszagondolva és a jelenlegi, fényévekkel jobb formában lévő hajamat elnézve nem volt egy csodatermék, és ár-érték arányban sem volt a legjobb.

@Kezdomanias mivel még nagyon az elején járok és fontos tudni, hogy milyen típusú (alacsony vagy magas porozitású) és göndörségű(2a-4c) a hajad, így nem tudok teljes biztonsággal termékeket ajánlani, de én a shea moisture curly enchanting cream-et és egy lila taft hajzselét használok, hajat pedig legtöbbször balzsammal mosok. remélem, hogy tudtam segíteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

galambi

2018. október 6.

Elsőre nagyon nem tetszett, kemény tincsekben állt a hajam tőle. Később rájöttem, hogy a mennyiséggel volt a baj. Egész keveset kell belőle használni jól eloszlatva és a végerednény szép loknis frizura. Én diffúzoros hajszárítóval szárítom a hajam, előre hajolva és szép göndör lesz. Mivel kevés kell belőle, ezért nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

mujerconfused

2018. június 27.

A mennyiséget nagyon el kell találni, mert különben csúnya, vizes hatást kelt. Én a tartósságával nem vagyok megelégedve, mindig lakkozom is a hajam, de még így sem tart szépen két napnál tovább, hiába vizezem újra. Pozitívum, hogy nagyon puha, kellemes tapintású lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Kevés kell belőle és alaposan el kell oszlatni, különben nem természetes a hatása. Nekem nem mindig tartja egész nap a természetes göndör hajam, csak ha lakkal fixálom. Nap végére nedvesebb, szelesebb időben elkezd vattacukrosodni.
Elmegy, de ilyen áron nem veszem újra, szilikonos termékek közül nekem a L'oréal Hollywood Waves gélje jobban bejött, de inkább szilikonmentes alternatívát keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

paranoidcat

2018. május 29.

Ud. Visszavonom, nem csodaszer. Annyira tömve van szilikonnal, hogy huzamosabb használat után valahogy mindegy mennyit és hogyan kenem fel, a hajam fészek jelleget ölt. Strandra viszont jó lesz, oda el tudom képzelni, hogy a bemattosult, kiszáradt kóctengernek gyorssegély lehet, de levonok két csillagot.

Na, ez csodaszer, de tényleg. Eddig egy zselét, mellé pedig valamilyen krémet, vagy hajhabot használtam, hogy álljon valahogy a hajam, de ez kiváltja ezt a többtermékes macerát. Két borsószemnyit teszek belőle a loboncra: definiál, tartást, fényt ad neki, és nem kell többet bajlódnom vele. Az adagolást viszont tényleg jól be kell lőni, mert ha túl sok kerül a hajra, akkor vizes hatású lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

szaboszilvia28

2018. május 8.

Hát hogyhogy erről még nem írtam? Pedig másfél éve használom, eddig ez a legjobb a göndör hajra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

bungics

2018. január 28.

Most látom, hogy ezt én még nem értékeltem, pedig szakértőnek mondhatom magam. Próbálok visszaemlékezni, legalább 15 éve használom. Ha egy gyártó valamit ilyen sokáig változatlanul gyárt, az csak jó lehet. Időnként veszek valami mást, mert nem bírom ki, de feleslegesen, mert ez a legjobb az erősen hullámos hajamra. Ha rövidre vágatom a hajam, akkor kifejezetten göndör hajam lesz tőle, de ha hosszabb akkor is ez csinál szép egyenletes hullámokat egeszen a fejtetőtől a hajvégekig, mintha be lenne sütve vagy valamivel formázva lenne. Pedig a hajam ha semmit nem teszek rá, a legjobb indulattal se mondható göndörnek, inkább, mint a söprű. Valami kell rá és csak ettől lesz jó. Minden mastól vagy kemény vagy olyan szálkás, boszorkánysörény.
Ahogy írták a mennyiséget ki kell tapasztalni. Én vizes hajra viszem fel és jó sokáig az ujjaimmal oszlatom el, csavargatva a tincseket. Aztán alacsony hőfokon diffuzorral félig megszárítom, de véglegesre a levegőn hagyom megszáradni.
3-4 naponta mosok hajat, a köztes napokon reggelente kézzel kicsi bevizezem megigazgatom, és ugyanolyan lesz, mint a frissen mosott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 28.

kissenikor

2018. január 8.

Ez a krem es az Osis gondorito zseleje valt be eddig a gondor hajamra. Ezt a kremet probaltam mar nedves hajon hajszaritozva es szaraz hajon is, tapasztalatom szerint talan szaraz hajon jobban mukodik, en legalabbis ezt ugy hasznalom. 1-2 pumpalasnyi eleg belole kozephosszu hajra, rettentoen sokaig eleg. Az illata finom, szep, termeszetes loknikat rendez, nem ragacsos, nem kemeny. 1-2 napig szepen tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.