Tigi

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekissima, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 890 Ft

Kihangsúlyozza a göndör haj textúráját. Tartást ad és szabályos, tincses hullámokat formáz. Esszenciális olajfélék kombinációja védi a hajat a káros hőhatás és a környezeti károsodás ellen, ápoló hatása ragyogó fényt és rugalmas tartást biztosít a göndör fürtöknek.

Ár: 3 890 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

princzess

2022. március 11.

Hát..első használatra túl sokat vittem fel belőle és úgy nézett ki a hajam mint aki 3 hete nem mosta meg.

Másodjára sokkal jobb lett, nagyon szépen megtartotta a hullámokat, ajánlom, viszont tényleg alig kell kinyomni belőle.
4 csillag, mert nehéz eloszlatni és ragacsos. Meg kell tanulni használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

4 csillag, mert nehéz eloszlatni és ragacsos. Meg kell tanulni használni

Dorka19770330

2021. december 16.

Jó véleményeket olvastam, ezért vettem meg. Gondoltam próba, szerencse. Hát inkább csak próba volt. Vastagszálú, hullámos hajam van, de ettől nem lettek szép hullámaim. Leginkább nem csinált semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 16.

DeTi

2021. május 10.

Régebben a kedvencem volt, szépen kiemelte a göndör, vastagszálú hajam, de az utóbbi időben valahogy nem működik rajtam, elnehezíti, zsírosítja a hajam, hiába használok keveset. Nincs jobb ötletem, tehát valószínűleg újraveszem ismét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Mrk93

2021. április 20.

Pár hónapja használom, nagyon szeretem. Szép fényes, textúrált lesz tőle a hajam. Aki egyenes hajra használná, ne várjon tőle csodát. A 4 csillag az összetevők miatt van. Nem túl természetes, így akinek érzékeny a fejbőre, vigyázzon, hogy csak a hajára kerüljön belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Ayra

2020. október 8.

Tobbfele gondoritot vettem mostanaban, ez valt be leginkabb. Kellemes az illata, es nagyon keves eleg belole. Egy sima longbob fazonom van most, all alatt kb 5 cm-rel er az eleje gondoren, eleg sok is a hajam, es 1, max 2 pumpalas elegendo a teljes mennyisegre. Az elso alkalmaknal tobbet tettem, az mar elnehezitette. Egy pontlevonast csak azert kap m a kezemrol nehezen jon le, sima oblites nem eleg. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 8.

Aquariusgirl

2020. június 21.

Nekem nem jött be, szerencsére itt vettem a bolti ár töredékéért egy sorstárstól. Hiába próbáltam különböző mennyiséget használni - miután itt olvastam, hogy elég nehéz eltalálni a megfelelő adagot - de vagy semmilyen lett, vagy kőkemény, de még így sem igazán szép a végeredmény. Ennél szebb lesz a hajam a Balea göndörítő családtól. Én biztos nem veszem meg többet se olcsón, se drágán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 21.

AlizPeter

2020. május 5.

Tényleg gondorit! Nekem vékony szálú zsirosodasra hajlamos hajam van(hullámos felé) szóval nekem kicsit elnehezitette a hajszálakat de nagyon megpuhitsa és gondoriti a hajat szép loknikat csinál és az illata is tetszik. Ritka jó cucc sztem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Bellz95

2019. május 3.

Már több mint egy éve megvan, szerintem a felét használtam csak el. Nagyon sokáig elég, mert tényleg kevés kell belőle ha az ember lánya nem szeretne összetapadt kemény fürtöket. Eleinte imádtam és a hatása is szuper volt, az utóbbi időben viszont nem nyúltam annyira szívesen érte. Hajmosás után szép tőle a hajam, másnap viszont már kissé rendezetlen hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

cicc

2019. február 20.

UPDATE: nemigazán szeretem már ezt a terméket, mert nagyon összetapasztja a hajam, és a göndörség másnapra szénakazal lesz.. most kíséreletezek egy másikkal, ha az beválik, ezt végleg elhagyom.

Kb 5 hónapja vettem meg,itteni vélemények alapján de eleinte vegyes érzelmeim voltak a termékkel kapcsolatban. Festett, göndör/hullámos hajam van. Javában használtam már a házi hajpakolásokat (ami lényegesen javított a hajamon) mikor kipróbáltam. Elsőre én sem tudtam eltalálni a mennyiséget, ezért összetapasztotta a hajam,máskor keveset raktam rá akkor meg az volt a gond. Összességében jó termék, szép fürtjeim lesznek tőle, de nekem 1 maximum 2 napig szépek.. Viszont kevésbé szárazak, és természetesebbek. Tesztelgetem, viszonylag sok van még, lehet újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

nicolette91

2019. január 28.

Amíg el nem kezdtem a curly girl method-ot, ez volt a kedvenc termékem. Most a szilikonok miatt csak nagyon ritkán használom frissítésként hajmosás előtt, hogy elhasználjam a maradékot. Így visszagondolva és a jelenlegi, fényévekkel jobb formában lévő hajamat elnézve nem volt egy csodatermék, és ár-érték arányban sem volt a legjobb.

@Kezdomanias mivel még nagyon az elején járok és fontos tudni, hogy milyen típusú (alacsony vagy magas porozitású) és göndörségű(2a-4c) a hajad, így nem tudok teljes biztonsággal termékeket ajánlani, de én a shea moisture curly enchanting cream-et és egy lila taft hajzselét használok, hajat pedig legtöbbször balzsammal mosok. remélem, hogy tudtam segíteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol