Tigi

Ár:   4380 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: AnnaWatson, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 790 Ft

Erősít és rugalmas tartást ad. Dúsít és kondicionál. Természetes érzés, nem ragad. Védi a hajat a káros UV sugárzás ellen.

Ár: 3 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft

yokkoa

2022. január 3.

Nem kamuznak: tényleg királynő hajat csinál(hatunk vele), ami tényleg csak egy napig tart. Aztán a haj gyors zsírozodásnak indul. Közben pedig nem tud annyit, mimt egy jó syoss hab. Van sokkal jobb Tigi termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 3.

sztike

2021. szeptember 8.

Csodaszer? Igen és nem. Nem az, mert nem fog a lelapulós, vékonyszálú hajból Victoria's Secret modelleket megszégyenítő bombshell frizurát varázsolni. De mégis az, mert egy kis energiabefektetéssel a fújból fejet tud kreálni, az általam eddig próbált termékek közül a legjobb hatásfokkal.
Elöl kulcscsontig érő longbob frizurám van, vékonyszálú, fényes-selymes, de tartás nélküli hajból.
Én is használom hajszárítás előtt a tövekre fújva, segít is kicsit, de nekem nem ez adja az igazi szupererejét. Ha begöndörítem a hajam, tényleg elég a fejjel lefelé szárítás, de ha egyenesen hagyom, akkor ennél több kell. Ilyenkor száraz hajon használva a hajtövekre fújom rétegenként, hagyom megszáradni, aztán kicsit rátupírozok és - mivel ez a cucc hőre aktiválódik igazán - rásütök a tupírozott részre hajvasalóval (150°C-ra állított hajvasalót egyszer összecsukom a tupírozott hajtövön, pár másodpercig tartom és kész - a technikát Chloe Brown 'Volume trick that lasts' videója lépésről lépésre bemutatja). Ezzel a módszerrel egész napra formája, tartása van a hajamnak, nem kell félnem attól, hogy összeesik 20 perc után. Nem zsírosodik vagy ragad tőle a hajam, ezzel pedig már ki is üti a nyeregből a hajdúsító poros-tupírozós megoldást. Citromos üdítő illata van, ami számomra nem egy világbajnok, de nem is marad meg a hajamban. Elvileg ez egy hajhab, de ez össz. annyiban nyilvánul meg, hogy időnként porlasztás közben köp egyet a szórófej, ilyenkor egy pötty hab valóban elhagyja a flakont, de egyébként inkább olyan az állaga, mint egy hajlakknak. Ennek ellenére nem tapasztja össze a hajam, simán ki lehet fésülni, nem is keményíti meg a szálakat. Beszerzésre én a csuklást előidéző horror ára miatt az online platformot javaslom Notinóval az élen, ott ki lehet fogni akciósan, egészen emészthető áron. Kiadós mennyiség, szóval évente egyszer csukott szemmel és befogott füllel ki lehet adni érte az árát.
Tervezek beújítani egy kreppelőt hajtőemelés céljából, ha sikerült azzal is kipróbálnom, jelentkezem, egyelőre megkapja a max pontszámot, mert bár nem olyan értelemben vett csodaszer, mint amiről minden lelapuló hajú lány álmodik (ráfújom és 0 energiabefektetéssel tonnányi hajam lesz), mégis az eddig próbáltak közül a leghasznosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

KisCsi

2021. május 18.

Szuper termék, tényleg emeli a frizurát a hajtövektől -de csak rövid hajon. Hosszún (vállig érő) sajnos már nem állja meg a helyét. Az illata nagyon szuper és tényleg hatásos, akinek rövidebb haja van, annak érdemes kipróbálni. Az árát megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

ancymancy

2021. április 24.

Egy csoda, az illata szuper. Covid után a hajam 80%-a kihullott, fenékig érő hajamat pár centisre kellett vágni. Kevés is lett, rövid is... Ez a csoda megmentette a kinézetem az első időkben. Kevés kell belőle. Tigi mániás lettem😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

andeve

2020. december 30.

imádom!!! szuper termék!!! biztos újravevős!!! nagyon sokáig elég lesz, minden hajmosás után használom, de nagyon kevés kell belőle! szuperül dúsít és tartást ad! a fújóka valóban olykor "köpköd", de én még ezért sem vonok le pontot, inkább többet adnék, ha lehetne 5***

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

lizibartha

2020. november 19.

az öt szál hajamat elég jól dúsítja ha egész éjszaka felcsavarva hagyom hatniSzeretem és egyszerű a használata, nem kell 3-4 fújásnál több egy alkalomra. Két éve használom és még több mint a fele megvan, szóval lehet száz év elhasználni egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Tudi

2020. április 5.

Nekem nagyon jól dúsította a hajam és könnyen formázhatóvá is teszi. Szeretem, mint minden TIGI terméket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Gigike

2020. február 3.

Ráfáztam.. :D Új hajlakkot akartam venni, kiszúrtam a Notinon szettben őt "amire azt hittem hogy hajlakk :D" és a Bee Hive szárazsamponját. 5 ezer helyett 3,8-ért a kettő..
Amúgy ez a spray 2440ft a 300ml.

Én a hajlakkokat szálló hajra szoktam használni, amikor összefogom a hajam, vagy hajvasalás után a fejem tetejére :)
Fogtam fújtam is a hajamra miután összefogtam :D Mondom mi az ég ez, miért köpköd ez így :D Áhh, elég light, de nagyjából megfogta amiket kellett. Elvileg formázó spray.. :D Aztán jöttem csak rá mi is ez :D
El is akartam egyből adni, mondom kell a frásznak dúsító.. Amúgy se hittem ilyenekben.
Hát csak nem hagyott nyugodni.. Kipróbáltam :D Törölköző száraz hajra fújtam, előredöntöttem aztán adtam az érzésnek, telefújkaltam a tövét mindenhol.
És szokás szerint megszárítottam a hajam előredöntve körkefével, aztán vasaltam.
Már a hajszárítózás után éreztem, hogy szárazabb a hajam, nem az az omlós, amerre döntöm a fejem arra esik a hajam feeling. Hmm, mondom tényleg rábaxtam ezzel a cuccal..
Csináltam tovább azéé.. Megvolt a vasalás is és akkor döbbentem meg csak igazán! Nem az a lelapulós látvány fogadott mint szokott, hanem kb 2x annyi hajam lett :D Pedig derékig ér a hajam.. De mégis olyan fodrászos lett :)
Összefogtam a hajam, úgyis olyan.. Ez már a 3. nap és még mindig tart! Tehát nem adom el :D
Arról nem beszélve, hogy ilyenkor már zsírosodik a hajam, de ez a kis cucc még azt is kitolja :O Hihetetlen... ♡
Amúgy nem ragad és nem is habos. Kb 15 perces fejjel lefelé szárítózás bőven elég volt, semmi extrát nem igényel, mint pl profi beszárítást...

Ami nem tetszik és pontot vonnék le, de nem fogok, az az illata, kb mint valamilyen citromos wc illatosító.. De legalább hajszárítózás után el is tűnik.
A spray része meg mint említettem, elég köpködős, de lehet csak az enyém ilyen..
És hát szárít is egy hangyányit, mintha hajlakkos lenne a hajam kb.
Szóval ezzel nem várhatom el, hogy finom lágyan esős, frissen mosottas hajam legyen.
De cserébe kapok dupla annyi hajat :D És tartást, tehát ha féloldalra dobom a hajam, az úgy is marad :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Amúgy ez a spray 2440ft a 300ml.

És hát szárít is egy hangyányit, mintha hajlakkos lenne a hajam kb.

orchidea8627

2020. január 13.

Nálam nem ragad, nem szabad túl sokat a hajtövekre fújni.
Ez aztán tényleg hatásos, úgy megemeli a hajtöveket, mintha kétszer annyi hajam lenne! :)
Annak viszont nem ajánlom aki nem szeret a beszárítással bíbelődni, mert anélkül nem hatásos.
A dús hatás nálam (és a húgomnál is) kitart a második napon is. Szeretjük! :)

Update: Még mindig nagyon klassz, a fenti összetevőlista szerintem már nem a legfrissebb, most vettem egy új flakonnal és semmilyen parabén nincsen benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Nálam nem ragad, nem szabad túl sokat a hajtövekre fújni.
A dús hatás nálam (és a húgomnál is) kitart a második napon is. Szeretjük! :)

greyhound

2018. április 4.

Imádom a TIGI termékeit, az én hosszú, vékonyszlú hajamnak a megmentői, de sajnos ez a spray nem jött be. Egyszerűen semmit sem csinált a hajammal. Próbáltam lefelé lógatva szárítani a hajam, felcsavarni, beszárítani stb. de semmi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propanediol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0