Tigi

Ár:   4380 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: AnnaWatson, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Erősít és rugalmas tartást ad. Dúsít és kondicionál. Természetes érzés, nem ragad. Védi a hajat a káros UV sugárzás ellen.

greyhound

2018. április 4.

Imádom a TIGI termékeit, az én hosszú, vékonyszlú hajamnak a megmentői, de sajnos ez a spray nem jött be. Egyszerűen semmit sem csinált a hajammal. Próbáltam lefelé lógatva szárítani a hajam, felcsavarni, beszárítani stb. de semmi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

vivuss87

2017. március 6.

EZ egy nagyon fura termék. Spray, de mégis hab.. Vizesen fújom a hajamra, majd lógatva szárítom a hajam. A volume samponnal+balzsammal igazi csoda, dús, terjedelmes frizura. Én be szoktam tekerni, hajszárítózás után még fújok rá, a majdnem száraz hajamra. Így reggelre dús, hullámos hajam lesz. Imádom. Mint minden termékét. Abszolút nem ragad, az illata citrusos, nekem nem zsírosítja a hajam, és nagyon nagy adag. Újra veszem
update: pár év elteltével is tart a szerelem, kb 3 flakonnal végeztem ki azóta , nagyon sokáig tart . Nálam abszolút nyerő, az éjszakai kukac csavarók alá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Fenolia

2016. szeptember 3.

Nagyon látványosan megemeli a hajtöveket és nagyon szép dús frizurát lehet vele csinálni. Beszárítás nélkül nem működik, de ezt már megszoktam a Tigi termékektől. Hatalmas pozitívum , hogy nagyon lassan fogy, kétszer-háromszor annyi ideig tart, mint egy hajhab.Sajnos nekem csak a hajmosás napján látványos a hatása , másnap már nem annyira észlelhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Lills

2016. január 23.

Szuper termék :)
Legjobban úgy szeretem használni, hogy a hajam összekötöm a fejem tetején, feltekerem, hullámcsattokkal megtűzöm, reggelre nagyon szép dús és hullámos lesz a hajam, imádom (lehet, hogy ez így nem annyira érthető, de youtube-on van fent róla videó 'no heat curls' vagy ilyesmi).
Na ehhez tökéletes ez a termék. Sőt csak simán vizes hajra fújva is szép dús lesz tőle, imádom a hatását.
Picit szárít, nekem ez annyiban nyilvánul meg, hogy ha használom ritkábban mosok hajat, amúgy teljesen átlagos hajhab-érzés, a különbség a használatában van, mert a hajtőre kell fújni, nem kézzel eloszlatni (persze így is működik, kipróbáltam).
Az illata Tigi termékekhez képest nem olyan durva, de azért érezni, egyébként citrusos, nekem tetszik.
Újravevős kategória, mint a legtöbb Tigi termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

Szuper termék :)
Újravevős kategória, mint a legtöbb Tigi termék :)

Mila85

2015. január 8.

Megadom az 5 csillagot. Elég jó áron jutottam hozzá webshopban, hatalmas adag, vagy 2 évre tuti elég lesz. Nagyon finom, de nem erős vagy zavaró illat. Baromi jó ez a spray-s megoldás, tényleg jó tartású, dúsabb vele a frizkóm, pedig hosszú a hajam, ha beszárítom a tövét még jobb. A kis maradék habjaim, azt hiszem elajándékozom őket. Ez előtt nem használtam minden hajmosáskor habot, csak hébe hóba, mióta ez meg van...aww szinte várom hogy fujkálhassam. Nyami:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

reny

2012. október 26.

nagyon jó ez a termék is! nem véletlenül ilyen drágák a tigi cuccok... össze sem lehet hasonlítani a drogériában kapható kencékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

cingarela

2012. július 13.

Szuper jó kis termék, nem ragad nem zsírosítja a hajamat (pedig a hajam zsírosodásra hajlamos):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 13.

orchidea8627

2012. június 6.

Nálam nem ragad, nem szabad túl sokat a hajtövekre fújni.
Ez aztán tényleg hatásos, úgy megemeli a hajtöveket, mintha kétszer annyi hajam lenne! :)
Annak viszont nem ajánlom aki nem szeret a beszárítással bíbelődni, mert anélkül nem hatásos.
A dús hatás nálam (és a húgomnál is) kitart a második napon is. Szeretjük! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Nálam nem ragad, nem szabad túl sokat a hajtövekre fújni.
A dús hatás nálam (és a húgomnál is) kitart a második napon is. Szeretjük! :)

andrea.horvath79

2012. január 18.

Nagyon ritkán használom, mert hihetetlenül ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Nagyon ritkán használom, mert hihetetlenül ragad.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propanediol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Oleth-20 ti I eu 1 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.