Tigi

Ár:   4380 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: AnnaWatson, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online, Rossmann
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 790 Ft

Erősít és rugalmas tartást ad. Dúsít és kondicionál. Természetes érzés, nem ragad. Védi a hajat a káros UV sugárzás ellen.

Ár: 3 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft
Ár: 3500 Ft , Eladó: MilkyWay
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalással postázom is, személyes átvétel Budapesten lehetséges

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mci

2024. május 4.

Alig várom, hogy elfogyjon - sajnos, mert az ára alapján nem ezt vártam volna. Hajlakk gyanánt próbáltam használni, de olyan, mintha olajos vízzel fújnám be a vékonyszálú hajamat. Ráadásul egy rosszminőségű porlasztófejet kapott, és inkább fröcsköli az anyagot, mint szépen terítené a hajon.... Vagyis pont az ellenkezőjét érem el vele, mint vártam. Nagyon-nagyon lassan szárad, és utána mindenképpen ki kell fésülni a látványosan összeragadt tincseket. Olyan óriási fixálast, emelő hatást sem tapasztaltam, szóval egy mezei, tizedennyibe kerülő hajlakk és hajhab is tud ennyit.
Egyre türelmetlenebb vagyok vele, így lehet, a kukában végzi, mielőtt kiürülne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 4.

Egyre türelmetlenebb vagyok vele, így lehet, a kukában végzi, mielőtt kiürülne.

ttrr94

2023. szeptember 29.

Hát nem is tudom. Én elég sokat szárítom be a hajam otthon, viszont nem annyira látványos a különbség aközött amikor használom ezt a terméket illetve amikor nem. Nem rossz kis spray, de nem is life changing.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 29.

Lina14

2023. május 18.

Szúnyogírtó szaga van és nekem nem tartós a hatása sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

Szúnyogírtó szaga van és nekem nem tartós a hatása sajnos

yokkoa

2022. január 3.

Nem kamuznak: tényleg királynő hajat csinál(hatunk vele), ami tényleg csak egy napig tart. Aztán a haj gyors zsírozodásnak indul. Közben pedig nem tud annyit, mimt egy jó syoss hab. Van sokkal jobb Tigi termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 3.

sztike

2021. szeptember 8.

Csodaszer? Igen és nem. Nem az, mert nem fog a lelapulós, vékonyszálú hajból Victoria's Secret modelleket megszégyenítő bombshell frizurát varázsolni. De mégis az, mert egy kis energiabefektetéssel a fújból fejet tud kreálni, az általam eddig próbált termékek közül a legjobb hatásfokkal.
Elöl kulcscsontig érő longbob frizurám van, vékonyszálú, fényes-selymes, de tartás nélküli hajból.
Én is használom hajszárítás előtt a tövekre fújva, segít is kicsit, de nekem nem ez adja az igazi szupererejét. Ha begöndörítem a hajam, tényleg elég a fejjel lefelé szárítás, de ha egyenesen hagyom, akkor ennél több kell. Ilyenkor száraz hajon használva a hajtövekre fújom rétegenként, hagyom megszáradni, aztán kicsit rátupírozok és - mivel ez a cucc hőre aktiválódik igazán - rásütök a tupírozott részre hajvasalóval (150°C-ra állított hajvasalót egyszer összecsukom a tupírozott hajtövön, pár másodpercig tartom és kész - a technikát Chloe Brown 'Volume trick that lasts' videója lépésről lépésre bemutatja). Ezzel a módszerrel egész napra formája, tartása van a hajamnak, nem kell félnem attól, hogy összeesik 20 perc után. Nem zsírosodik vagy ragad tőle a hajam, ezzel pedig már ki is üti a nyeregből a hajdúsító poros-tupírozós megoldást. Citromos üdítő illata van, ami számomra nem egy világbajnok, de nem is marad meg a hajamban. Elvileg ez egy hajhab, de ez össz. annyiban nyilvánul meg, hogy időnként porlasztás közben köp egyet a szórófej, ilyenkor egy pötty hab valóban elhagyja a flakont, de egyébként inkább olyan az állaga, mint egy hajlakknak. Ennek ellenére nem tapasztja össze a hajam, simán ki lehet fésülni, nem is keményíti meg a szálakat. Beszerzésre én a csuklást előidéző horror ára miatt az online platformot javaslom Notinóval az élen, ott ki lehet fogni akciósan, egészen emészthető áron. Kiadós mennyiség, szóval évente egyszer csukott szemmel és befogott füllel ki lehet adni érte az árát.
Tervezek beújítani egy kreppelőt hajtőemelés céljából, ha sikerült azzal is kipróbálnom, jelentkezem, egyelőre megkapja a max pontszámot, mert bár nem olyan értelemben vett csodaszer, mint amiről minden lelapuló hajú lány álmodik (ráfújom és 0 energiabefektetéssel tonnányi hajam lesz), mégis az eddig próbáltak közül a leghasznosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

KisCsi

2021. május 18.

Szuper termék, tényleg emeli a frizurát a hajtövektől -de csak rövid hajon. Hosszún (vállig érő) sajnos már nem állja meg a helyét. Az illata nagyon szuper és tényleg hatásos, akinek rövidebb haja van, annak érdemes kipróbálni. Az árát megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

ancymancy

2021. április 24.

Egy csoda, az illata szuper. Covid után a hajam 80%-a kihullott, fenékig érő hajamat pár centisre kellett vágni. Kevés is lett, rövid is... Ez a csoda megmentette a kinézetem az első időkben. Kevés kell belőle. Tigi mániás lettem😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

andeve

2020. december 30.

imádom!!! szuper termék!!! biztos újravevős!!! nagyon sokáig elég lesz, minden hajmosás után használom, de nagyon kevés kell belőle! szuperül dúsít és tartást ad! a fújóka valóban olykor "köpköd", de én még ezért sem vonok le pontot, inkább többet adnék, ha lehetne 5***

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

lizibartha

2020. november 19.

az öt szál hajamat elég jól dúsítja ha egész éjszaka felcsavarva hagyom hatniSzeretem és egyszerű a használata, nem kell 3-4 fújásnál több egy alkalomra. Két éve használom és még több mint a fele megvan, szóval lehet száz év elhasználni egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Tudi

2020. április 5.

Nekem nagyon jól dúsította a hajam és könnyen formázhatóvá is teszi. Szeretem, mint minden TIGI terméket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propanediol

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Oleth-20 ti I eu 1 0

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Methylparaben i I ta I par 0 0