Tihanyi Levendula Manufaktúra

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Tihany   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2021. augusztus 17.

Lelőhely:   Tihany

"A liliom könnyed, virágos illata friss, zöldes jegyekkel párosul, melyek bársonyos összhanggá olvadnak."

Ár: 2000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Kecskemét , fizetés: --

Timitami

2022. március 17.

Három illatot kedvelek a márkától, a sima levendulásat, a jázminosat és ezt a liliomosat. Puha illat, de nem annyira, mint a jázminos. Édes is, de nem cukros, hanem épp, mint a liliom. Idővel "zöldül" az illat, de finom marad. Számomra kellemes illat, én ugyanis az ilyen egyszerű illatokat kedvelem. A tartósságával sincs semmi bajom. Ez is újravevős, mint a levendulás és jázminos, mert jót tesz a hangulatomnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 17.

Colormonkey

2021. december 7.

Nekem ez az új kedvencem. Először olyan, mintha beledugnám az arcomat egy levendulacsokorba, már ezt imádom. Nem az a cukrozott műlevendula-illat, hanem az igazi, amikor a szár zöldes illatát is érzed. Aztán bumm, jön a liliom, és valami elképesztő egyveleget alkotnak. Muszáj állandóan szagolgatnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

Burya

2021. augusztus 18.

Néhány nappal a megjelenése után Balatonfüreden jártam, és épp indulni készültünk Tihanyba, mikor megláttam a hirdetését. Persze első dolgom volt berombolni a boltba és kifújni, hiszen a liliomot és a levendulát is imádom. Elsőre friss, kicsit roppanós zöld, légies liliom, aztán lassan kezd előbújni a levendula is, már nem olyan zöld, és valami édes, cukros alap is keveredik bele. Ez a cukros rész annyira nem tetszik, nem vagyok az édes illatok híve, de összességében még nekem is elviselhető az édessége. Kíváncsi vagyok, hogy hűvösebb időben hogy fog viselkedni, de egyelőre nekem talán ez tetszik a legjobban az eddigi illatok közül. Jött is velem haza egy üveggel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol, Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Isopropyl Alcohol, Linalool, Limonene, Coumarin, Cinnamal, Eugenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.