Eau de Tihany

Ár:   2100 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tihany, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nevaneva, Módosítva: 2020. május 4.

Ár:   2100 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml
Lelőhely:   Tihany, online

A kisebb illatkoncentráció miatt nem annyira hosszan tartó a hatása. A levendula és a jázmin kompozíciója egy hosszan tartó, izgalmas illat, amely a szépséget és a nőiességet hordozza magában.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

angela88

2024. április 2.

Több tihanyi illatom is van, ez a legkedvesebb közülük. Minap egy édesebb, vaníliás dezodorral egyszerre használta, és kicsit egy ilyen Kenzo Flower illathoz hasonló csapott meg a kettő keverékéből - amit egyébként szeretek. Emiatt plusz elismerés. Lágy, púderesen édes illat, akár még unisexbe hajló is. Nem mindennapi parfümöm, de ha visszafogottabb, semlegesebb illatot keresek reggel, akkor ezt szoktam magamra fújni. Nekem egy fújás elég belőle egy napra, esetleg egyszer frissítem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 2.

Edo12

2024. április 1.

Ajándék termék volt egy rendelésem mellé. Kifújáskor kissé szúrós volt az illata, de hamar felváltotta egy nagyon finom édeskés tisztaságillat. Tartóssága sajnos nekem nem elég, az edp változat biztos jobban megmarad a bőrön. Mivel edt, és ez a tartósságban is megmutatkozik, 4* nálam, mert az illat nagyon finom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 1.

Timi8

2022. október 6.

Ámbra, pézsma, vanìlia = Gaultier2 illata van szerintem.
Ugyanazt a pezsgős savasságot érzem mint annak az ámbrája. Ezek után az edp-t is mindenképp tesztelni fogom, edt-m van, ugyanez a pici kis 7,5 ml-s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 6.

Ámbra, pézsma, vanìlia = Gaultier2 illata van szerintem.

nevaneva

2020. május 5.

Hazai márkák között a levendulaszerető kedves családtagomnak keresgéltem és így találtam rá a Tihanyi Levendula Manufaktúrára. A parfüm jó értékeléseket kapott itt, gondoltam, kipróbálom kis kiszerelésben, az edt-verziót. Kellemes, egyszerű illat, amit a pasi orra is kellemesnek talál, ez ritka. Mind a jázmin, mind a levendula érezhető, nekem nem változik igazán ez az illat, csak tompul idővel. Semmi mesterségeset nem érzek benne, ez tetszik. Sajnos tartósság és hatósugár tekintetében nem elég nekem (edt-ként valószínűleg ezt lehet várni tőle). Kedves, szép csomagolása van, ajándéknak is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Alkoholok: Alcohol, Isopropyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Linalool, Limonene, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.