Tihanyi Levendula Manufaktúra

Ár:   2100 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tihany   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nevaneva, Módosítva: 2020. május 4.

Ár:   2100 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml
Lelőhely:   Tihany

A kisebb illatkoncentráció miatt nem annyira hosszan tartó a hatása. A levendula és a jázmin kompozíciója egy hosszan tartó, izgalmas illat, amely a szépséget és a nőiességet hordozza magában.

nevaneva

2020. május 5.

Hazai márkák között a levendulaszerető kedves családtagomnak keresgéltem és így találtam rá a Tihanyi Levendula Manufaktúrára. A parfüm jó értékeléseket kapott itt, gondoltam, kipróbálom kis kiszerelésben, az edt-verziót. Kellemes, egyszerű illat, amit a pasi orra is kellemesnek talál, ez ritka. Mind a jázmin, mind a levendula érezhető, nekem nem változik igazán ez az illat, csak tompul idővel. Semmi mesterségeset nem érzek benne, ez tetszik. Sajnos tartósság és hatósugár tekintetében nem elég nekem (edt-ként valószínűleg ezt lehet várni tőle). Kedves, szép csomagolása van, ajándéknak is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Linalool, Limonene, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate