Tihanyi Levendula Manufaktúra

Ár:   1950 Ft és 4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tihany   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2018. május 30.

Ár:   1950 Ft és 4500 Ft
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml
Lelőhely:   Tihany

A levendula melegsége és a rózsa harmóniateremtő bársonyossága egy érzéki, puha illatkompozícióban egyesül.

Melda

2019. augusztus 3.

Tihanyban az ízlésesen berendezett kis üzletben (Eau de Tihany) járva nem tudtam ellenállni annak, hogy ne vásároljak valamit. Mivel a rózsa az egyik kedvenc illatjegyem, rá esett a választásom. Maga a kompozíció nem túl összetett, de a rózsa már-már gyümölcsös édességét szépen tompítja a háttérben duruzsoló levendula fanyarsága, ami szerencsére nem válik szúrós férfi arcszesz-jellegűvé. Stresszűző illat. :) Külön plusz pontot ér a kicsi, 7,5 ml-s kiszerelés, és az üvegcse letisztult dizájnja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

biusjj

2018. augusztus 31.

Nagyon isteni finom! Imádom, nem hittem volna, hogy ennyire fog tetszeni, főleg, hogy parfümben annyira nem ugrálok a levenduláért. Nagyon kifinomult, kellemes nőies illat. Nem ver arcon belőle a levendula, inkább csak megnyugtatóan körbe ölel. Tartós, és fürdés után is érezhető. 5-6 órát simán fent marad a bőrön, ruhán ez persze több. Mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.