Timotei

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

100% Szépség. 0% Parabén. 0% Szilikon. 0% Színezék.

Az organikus zöld tea levél kivonatot tartalmazó Timotei Pure sampon tisztítja és segít újjáéleszteni a hajat.

A flakon teljes mértékben újrahasznosítható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kulturmosoly

2016. november 5.

A frissen mosott hajammal megvoltam elégedve, tiszta volt és élettel telinek tűnt. Elvileg zsíros hajra is való, hát kicsit vetekednék ezzel a jellemzővel. Az én hajamon aztán semmit nem segített, bár a szép összetevők miatt választottam inkább. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Katie

2016. szeptember 10.

Nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Biztos, hogy nem veszem újra.

vikcsi

2016. szeptember 9.

Valamiért nem vált be számomra. Jól tisztított, de nagyon hamar újrazsírosodott a hajam a használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

SCOFIELD

2016. szeptember 9.

Ez a sampon a pénzkidobás csúcsa.. Először csak azt vettem észre, hogy viszket tőle mosás után a fejbőröm, de gondoltam nem szokta meg az ilyen természetes samponokat. Mondjuk ahogy nézem az INCI-jét nem a legzöldebb.....Anyukámmal együtt nem használtuk el az egészet, és mégis mindkettőnk haja sokkal rosszabb állapotba került. Annyi a pozitív hatása, hogy jól tisztít, de ezen kívül kisebesedett tőle a fejbőröm, korpás lett és rettenetesen elkezdett hullani a hajam. Ki tudja meddig tart rendbe hozni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

pronto

2016. június 15.

Tök jó sampon, szépen ragyog és csillog utána a hajam. Az illata is oké, jól is habzik, és ami fontos szempont, hogy a tűrhető összetevői ellenére jó az ára és sok helyen is lehet kapni (pl Tesco). Ennél már csak a Tulasi samponját szeretem jobban, de azért lusta vagyok folyton a bioboltba mászkálni. Ettől annyira nem lesz nyikorgósan tiszta a hajam, de ez is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Vica89

2016. május 6.

A valaha volt legjobb samponom! az összetevők csodásak, én 2x mosom meg vele a hajam egy hajmosás alkalmával, nem vettem észre, hogy kevésbé, zsirosodna a hajam, viszont azt sem, hogy jobban. Igy is - ugy is 2 naponta mosom, szóval ez a sampon a legjobb választás a gyakori hajmosóknak. A hajam illatos és rengetegen megjegyezték, hogy milyen csillogó. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 6.

bullrot

2016. március 30.

Hát ez igazán teljes pénzkidobás volt. 2-3 naponta mosom a hajam. Más samponokkal mosás utáni második napon is csak azért mosom, mert hosszú hajamnak már nincs semilyen tartása, ami a zsírosságot érinti, az tűrhető, más simán kibirná mosás nélkül, csak én nem szeretem azt az érzést. Na de ezzel a samponnal már a második nap közepére totál zsíros a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

timiagi

2015. november 27.

Kb. egy hete vettem. Eddig szép fényessé tette a hajamat,bár az amúgy is zsírosodó hajam ugyanúgy zsírosodik. Azon egyáltalán nem segített,bár ezt általánosan elmondhatom az eddig általam használt samponokról. Kíváncsian várom, hogy milyen lesz,ha már hosszabb ideje használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

LittleSpark

2015. november 26.

Végre elfogyott... Sajnos nekem nem vált be, szárította a fejbőrömet, még úgy is, hogy felváltva használtam egy már bevált samponnal. Meg utána eléggé szállt a hajam, pedig nem szokott. Legalább a színt nem hozta ki a festett hajamból mint a banános Kallos. Az illata az szuper és tetszik az, hogy környezetbarát a csomagolás, meg hogy sokminden-mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

LauraDorina

2015. május 4.

Körbyezet barát ide vagy oda, ezt a timoteit lepontozom. Miért? Nem zsíroshajra van, ugyanis hamarabb zsírosodik mióta használom, gondolom azért , mert kiszárítja a bőrömet. A normalj hajra való timotei sokkal jobb. Egy nappal később zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract