Tiziana Terenzi

Ár:   £160   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: barni8, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   £160

Fejjegyek: passiógyümölcs, őszibarack, málna, fekete ribiszke, homok

Szívjegye: gyöngyvirág

Alapjegyek: napraforgó, szantálfa, vanília, pacsuli, pézsma

Tiziana Terenzi Kirké fújós
Ár: 3000 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 4600/10ml , Eladó: Anticinderella
Állapot: fújós, Helyszín: Győr, fizetés: Megegyezés szerint

Gesoo

2020. július 14.

Valóban nagyon nagyon gyümölcsös, leginkább számomra barack. Sajnos az is igaz, hogy igazából ez női parfüm, ezért is mázli, hogy előbb fújóst rendeltem. Viszont azt alá kell írnom, hogy nem jön veled szembe az utcán és a tartóssága egészen elképesztő. A pólómon mosás után is érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

melike_0817

2020. június 14.

Nem vagyok nagyon oda a gyümölcsös illatokért, talán azért mert eddig még nem találkoztam olyannal, aminek ne lett volna kicsit komolytalan és játékos jellege számomra. Ez kivételt képezett ez alól, kb. 10 percig magával ragadó illatélmény volt, amikor rájöttem, mire is emlékeztet: a Garnier Fructis gyümölcsös samponjára! :D Nekem eddig tartott az élmény, de attól függetlenül tagadhatatlanul egyedi illat, nem jön veled szembe az utcán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Phoenix19

2020. június 11.

A pézsma a bűnös, bár ne lenne ennyire domináns. Rengeteg rajongója van ennek a parfümnek. Az Erba Pura szelídebb újragondolásának tartják. Egyszerre érzem a trópusi gyümölcsöket és a rettenetes, gyilok pézsmát. Elképesztően tartós, teljeskörű sterilizálás szükséges az eltávolításához. A ruhán mosás után érezni. Annyira borzalmas benne a pézsma, hogy teljesen tönkretesz mindent. De van aki pont a rendkívüli erejű, izmos pézsma miatt szereti. Hiába női illat, ez egy yeti, nem Kirké. Egy igazi szőrös állat. Nem birom magamon elviselni, felfordul tőle a gyomrom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 11.

Rhodesian Ridgeback

2020. május 8.

Ha pasi vagy és felülsz arra a vonatra, hogy „uniszex", akkor ki se bontsd, hanem rögtön add anyádnak/ a barátnődnek/ a nejednek/ a szeretődnek. Valakinek, aki nőnemű. Őszintén sajnálom azt a hímneműt, akin ez a parfüm bármilyen csoda folytán férfias illatként hat. Ez 100% női illat, habár a Kirké (görög mitológiai varázslónő) névből sejthettem volna. Sebaj. Anyámnak adtam. Ő pedig odáig van érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

barni8

2019. október 30.

Valaki málnafagyit eszik. Maracuját, barackot.

Ajkak roppanak, mint a ribiszke héjak.

Gitároznak valahol nagyon messze és a kora őszi Nap magához ringat, mint a hintaágy.

A fény nem éget. Félig hunyt szemekkel mosolyogsz.
Emlékeidben méhek dongnak, napraforgók szirmait tapintja a szellő...vitorlások úsznak, pirosfehérek.

Gyümölcskoktél. Virág lehelet.

Nekem nem uniszex. Fiúbőrön kamaszsampon.

Ehhez szerintem asszony kell.
Csajlelkű felnőtt nő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Valaki málnafagyit eszik. Maracuját, barackot.

Ajkak roppanak, mint a ribiszke héjak.

A fény nem éget. Félig hunyt szemekkel mosolyogsz.

Gyümölcskoktél. Virág lehelet.

Nekem nem uniszex. Fiúbőrön kamaszsampon.

Ehhez szerintem asszony kell.
Csajlelkű felnőtt nő.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol