Tiziana Terenzi

Ár:   €240   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LocseiZsuzsanna, Módosítva: 2020. június 16.

Ár:   €240

Fejjegyek: bergamott, narancs, grapefruit, csillagánizs, abszint, zöld tea

Szívjegyek: jázmin, írisz, füge, narancsvirág, bolgár rózsa

Alapjegyek: szantálfa, vanília virág, vanília bab, borostyánvirág, heliotrope, pézsma

Ár: 49700 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: 100 ml, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL
Ár: 1.700 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: 5 ml, a kép szerinti hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóra.

LocseiZsuzsanna

2020. június 27.

Nem tudom, hogy én vagyok-e az a nő, akinek ez a parfüm a szignatúrája, de mindenesetre szeretnék az lenni :) .
Nem hétköznapra való, hanem pl. állófogadásra egy szuper szexi koktélruhához, vagy estélyre el tudom képzelni csodaszép estélyiruhában. Elegáns és úgy érzi az ember, hogy a felsőbb 10 ezerhez tartozik. Az ilyen komplex illatok hosszabb tanulmányozást igényelnek, első benyomásom, hogy szépen összerakott, finom, selymes, édes. Az én bőrömön az ánizs ad egy selymes, halvány alapot az abszintnak és a jázminnak. Igazi kaméleon az elején, más és más minden percben, egyenként felvonultatva az összetvőket. A leszáradásban a narancsvirág fedezhető fel, az abszint még ekkor is csodálatos. Az összbenyomásom az, hogy a Terenzi illatokat nehéz "szétszedni", a Lince-t is csak "egyben" érzem, külön-külön nem nagyon tudom megmondani. Lágy, selymes, likőrös, édes, ánizsos és azért van itt írisz is, rózsa is, szóval még frissítem, mert több próba szükségeltetik. :) Szép, nőies. :) Update: Nem rögtön jöttem rá mi az a fehér dolog a dobozban, de mégis sikerült, egy másik kupak, ami azt a célt szolgálja, hogy a parfümöt azzal kell lezárni. Ugyanis: A doboz egyik felében kell elhelyezni a nagy kerek nehéz kupakot, bele kell helyezni mint műtárgyat, ott van neki a hely kialakítva! Roppant ötletes!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.