Tocca

Ár:   $76   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Misa, Módosítva: 2014. január 27.

Ár:   $76

Lágy virágos illat, amely kiemeli a női kisugárzás erejét és romantikus álmodozásra  csábít.

adrica

2014. október 25.

Teljes egyetértés Misa-val!!! A hír igaz! De nekem nagyon nem jött be, attól függetlenül, hogy Coco imádó vagyok, és pont egy Modemoiselle replikát keresek. Nekem olyan boros beütése volt. Meg is fájdult a fejem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

Misa

2014. január 26.

Betévedtem egy kis időhúzó bolti nézegetésre az aldiba, és megláttam, hogy itt parfümök is vannak. Néha szeretek szörnyülködni a borzasztó parfümökön, és unalmamon szagolgatni kezdtem a kipakolt tesztereket. Volt is min szörnyülködni, bár ízlések és pofonok, ugye, amikor a kezembe akadt ez a példány. Először az tűnt fel, hogy nagyon kellemes az illata, másodszor pedig, hogy valahonnan nagyon ismerős. Fújtam kicsit a kezemre, és ekkor jött a felismerés: ez a Chanel Mademoiselle parfümének majdnem TÖKÉLETES dupe-ja. Az illat laikus orral gyakorlatilag nem különböztethető meg az eredetitől (persze, ahogy a fejillat elpárolog, már érezhető a különbség, de ehhez órák kellenek). Aki szereti a Mademoiselle-t, de nem akarja rákölteni a fizetését, mindenképp szerezze be! Nagyon új termék, még nem találtam hozzá képet. EDP töménységű, 100 ml (!), 1990 Ft. Az övege hosszúkás, rózsaszín kupakkal, a kupak alatt csinos rózsaszín, levehető virágdísszel. Az üvegre sajnos rányomtatták a parfüm nevét, de hála a jóégnek, lekaparható. :) A virágdísz is levehető. A kupak jól záródik, de utazóbiztosnak nem mondanám. Az illat maga nagyon kellemes és nagyon tartós, reggel 7-től az esti fürdésig éreztem magamon.
Ha van rá lehetőségetek, próbáljátok ki! Én nagyon örülök neki. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Ha van rá lehetőségetek, próbáljátok ki! Én nagyon örülök neki. :3

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.