Today

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsudi, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Tusfürdők

violetpanther0128

2021. november 14.

Borzasztóan szárít, nagyon mű, és legkevésbé sem kókuszos az illata, a fürdés utáni viszketés azonban garantált. Sajnos nekem nem vált be,. akárcsak a tejes-mézes változata :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Evuska22

2021. október 21.

Olcsó, meg nagyon jó illata van, viszont az illata sem annyira tartós. Engem egy dolog tart vissza attól hogy újra vegyem, mégpedig az, hogy miután használtam, a bőröm piros foltos lett. Valamelyik összetevőjére allergiás lehetek. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

gittus0924

2021. június 16.

Balea tusfürdők vannak ilyen árban, amiket használni szoktam, így ezekhez tudom hasonlítani. Nálam gyorsabban fogyott és az illata is gyorsan elmulik. Nem szárított szerencsére, de az előbbiek miatt csak 3 csillag nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

mlexa

2020. január 19.

Már másfajta csomagolása van. Az illata elég mű, nem az a finom kókuszos. Nem szárított, de az illata nem is tartós. Sűrű, krémes állagú. Egynek elment, de nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Anita97

2019. január 26.

Nagyon tetszik az illata, de nem marad meg sokáig. Eddig nem szárította a bőröm, és az ára teljesen jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Yubiri

2018. szeptember 5.

Se nem lazított elalvás előtt, se nem frissített fel reggel, egynek jó volt, de vannak jobban bevált tusfürdőim.
Az illatát fürdés közben jól érzem (tejes), amit én nem kifejezetten szeretek, szerencsére a bőrömön nem érzem az illatát fürdés után. Legjobban a sűrű állaga tetszett. Nem vettem észre, hogy jobban kiszárította volna a bőröm, mint más tusfürdő. Az új csomagolású van meg nekem, kifejezetten nem tetszik a csokibarna csomagolása, a régi fehér sokkal jobb volt... Mivel figyelek a fürdőszoba színharmóniájára, számomra ez is fontos szempont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Dorothy951

2017. augusztus 7.

Szeretem a kókuszt, és ár/érték arányban is teljesen rendben volt, így gondoltam kipróbálom ezt a tusfürdőt. Fürdés közben érezni az illatát, de utána sajnos már kevésbé. Krémes állagát szeretem, és jól habzik. Összességében korrekt termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Jelizz

2017. március 11.

Gondoltam olcsobb tusdurdore valtok. A boltban megfogott az illata. Hat hiba volt..... szarit sajnos.... nem vennem ujra. Az illata isteni kakaos kokuszos ,de hat ez van 😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

Lisien

2016. július 17.

Ajándékba kaptam. Magamnak nem vennék ilyet, mert annyira nem tetszett. Ráadásul nem akart gyorsan elfogyni sem, pedig locsoltam. Aztán a felénél félre is dobtam. Ha rászánom magam a cuccok szelektálására, akkor ez is a kukában fog landolni.
Konkrétan annyira kiszárította a bőrömet, hogy nem győztem vakarózni és rengeteg száraz folt díszelgett a testemen. Én még ilyet nem láttam, de a testápoló használata sem segített. Miután abbahagytam, úgy bő egy hét volt, mikor már azt tudtam mondani, hogy puha a bőröm ismét. A tisztítóhatása is vacak volt. Az illata viszont tetszett.
Remélem, hogy többé nem lep meg senki ilyennel, mert kiszaladok a világból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Remélem, hogy többé nem lep meg senki ilyennel, mert kiszaladok a világból is.

kawa.kriszta

2015. augusztus 29.

Csak ezt szeretem a today tusik közül. Krémes állag, kellemes illat, nem szárít, nem irritál. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid