Today

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: km, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

sznoemi

2015. augusztus 23.

A célnak megfelel,szeretem az illatát is,de nekem kicsit szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

A célnak megfelel,szeretem az illatát is,de nekem kicsit szárít.

Yubiri

2015. március 3.

Pozitív: nem szárít, olcsó (azt hiszem 200 Ft-ért vettem), szép csomagolás
Negatív: nem érzem frissnek magam tőle, nem tetszik az illata.
Maradok a Balea tusfürdőknél

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Pozitív: nem szárít, olcsó (azt hiszem 200 Ft-ért vettem), szép csomagolás
Negatív: nem érzem frissnek magam tőle, nem tetszik az illata.
Maradok a Balea tusfürdőknél

Rure90

2015. február 15.

Nagyon jó illata van. Ahhoz képest, hogy olcsó, igazából nem is rossz. Nyilván szárít, de az illata kárpótol, mindig barackot akarok enni utána:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

siss

2015. január 7.

Az illata isteni,mint egy gyümölcskoktél.
Fürdés közben gyengül,ez sem marad meg bőrön,ami nem baj.Viszont állagából adódóan szárít,testápolózás ellenére is,ami utálatos dolog.Ezért nem kedvelem a géles tusikat,de néha elcsábulok,mert legalább olcsók.
Ezeknek a végéből kézi ruhamosó lesz általában. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

Az illata isteni,mint egy gyümölcskoktél.
Ezeknek a végéből kézi ruhamosó lesz általában. :D

labello

2014. október 16.

Átlagos tusfürdő , az illata nem sokáig érződik és szárít is , de jó árban van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Kishoshi

2014. szeptember 6.

Azt írja barack,kókusz és grépfruit elegye...nekem összességében eper illatot eredményez.Egy picikét folyósabb az átlagnál,de nem vészes,sokkal hígabbal is találkoztam már.Jól habzik,nem szárít,átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid