Today

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. november 14.

Kiszerelés:   150 db
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nedves törlőkendő aloe verával

Parfümmentes, dermatológiailag tesztelt.

Kiszerelés: 150 db

csillamelody

2015. július 25.

Anyum használta ezt a törlőkendőt egy darabig, de az összetevői közül valamire érzékeny lehet mert kiütéseket okozott nála.. Kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 25.

wwecmpunk

2014. augusztus 3.

Nyáron vettem, mert én naiv azt gondoltam, hogy az izzadtságot majd milyen jó lesz letörölni vele és a kiszerelése is megtetszett.
Sajnos rettentően hamar elveszti a nedvességtartalmát amint bőrrel érintkezik és az illata számomra borzalmas. Az anyaga is inkább durva tapintású.
A laptopom tisztítására használom és erre a célra tökéletesen megfelel!
Szóval ezért kap 2 csillagot, mert a laptopom szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

A laptopom tisztítására használom és erre a célra tökéletesen megfelel!
Szóval ezért kap 2 csillagot, mert a laptopom szereti.

ct

2013. november 14.

Hát akkor én leszek az első! :) 350 forintért vettem egy pár hónappal ezelőtt, egyrészt szükség is volt rá, de azért ezt választottam, mert tetszik a doboza, gondoltam, ha kiürül, még akkor is jó lesz valamire.Sajnos, nagyot csalódtam benne.Van illata, de nem kellemes.Nedves, de nem eléggé.A kendőket, mikor húzom ki, nem lehet egymástól elszakítani.Ami már kijött kendő, akár csak a csücske is, már nem lehet visszadugni/tenni, így kell rázárnom a fedelet. Ami viszont nagyon zavar, hogy maga az anyag elég kemény, nem finom, puha, kellemes tapintású, hanem inkább durva.Meg persze könnyen szakad, ezért csak 2 és fél csillag.Jelenleg egyébként takarításra használom, arra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract