Today

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Szappanok

• bőrgyógyászatilag tesztelt
  • színezékmentes
  • alkáli szappan mentes

Kiszerelés: 500 ml

Reese

2016. szeptember 17.

Egy flakonnal használtam el zuhanyzáshoz nyáron, nem volt rossz. Nem irritált, de sűrűbb ennél az ugyanilyen aqua és nekem jobban is tetszik annak az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

szilvia.bano

2016. június 2.

Jó szappan, jól habzik, nem szárít számottevően, elég sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Jó szappan, jól habzik, nem szárít számottevően, elég sok.

jud678

2014. május 12.

jó folyékony szappan, ahogy az egész márkacsalád is. ár/érték arányban nagyon jó! nekem a csomagolása is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 12.

siss

2013. november 7.

Egyáltalán nem rossz folyékony szappan ez.Kellemes az illata,viszonylag sűrű gél állag,nem kell belőle sok,így is jól habzik.Nem vettem észre,hogy szárítana.Sokáig elég egy ekkora adag,bár nyilván attól is függ,ki milyen gyakorisággal használja.A semleges illata miatt viszont hamar megunható,nem is vettük újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.