Tom Ford

Ár:   €50   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosarany, Módosítva: 2020. november 30.

Ár:   €50
Kategória:   Ajakápolók

"Gyengéden eltávolítja az ajkakról az elhalt hámsejteket, és támogatja az érzékeny bőr természetes regenerálódását. A cukor alapú formula rugalmassá és puhává teszi az ajkak bőrét, és selymesen sima alapot hoz létre a kívánt ajak színéhez."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KezdoManias

2021. április 30.

2021. január 10. Vajon mire is gondolhatott a költő?
Gyönyörű, klasszikus Tom Ford csomagolás: sötét, dombornyomott kartondoboz, öröm kézbe venni. Maga a tégely is elegáns: kecses, lapos, műanyag, tökéletesen záródó kupakkal.
A tartalom sűrű, kemény, ugyanakkor homogén. Én valami cukorkristályos cuccost vártam. Nos, nem az. Az ujjbegy melegétől picit megolvad, így könyebb elkenni, bár nekem eddig csak igen vékonyan sikerült. Nem mondom, hogy nem ér semmit, mert érzem, hogy picit fellazítja az elhalt rétegeket. Az én extrém száraz ajkaimra viszont sajnos ez a gyengédség kevés. Annak ajánlom, aki csak kisebb, felületi szárazsággal küzd, esetleg teljesen normál ajkai vannak, viszont szeretne még simább felületet a rúzs alapjának tökéletesítésére.(Hozzáteszem, nem szoktam ilyen termékeket hasnzálni, nincs összehasonlítási alapom.)
Az összetétel egyébként csodaszép, sajnálom, hogy mi nem vagyunk kompatibilisek. Így - véleményem erős szubjektivitását hangsúlyozva - ez sajnos csak 2 csillag.

2021. április 30. összebarátkoztunk. Miután kicsit mélyebbre jutottam a tégelyben, előkerültek a kristályok. Az édeskés ízét határozottan megkedveltem. Ritkán nyúlok érte, nem tudom, ilyen terméknél milyen gyakoriság az ajánlott, akkor viszont - bár tökéletes ajkakat nem varázsol (irreális elvárás lenne részemről) - érezhetően puhít és távolít el az száraz rétegekből, amivel a Nuxe ajakápolóm önmagában nem birkózik meg. Így mégiscsak elégedetten használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

2021. január 10. Vajon mire is gondolhatott a költő?

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract