Tom Ford

Ár:   $57   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: florcsiii, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Ár:   $57
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag, foltmentes és lágy formula, amely az ajkakat egy intenzív színnel borítja be.

2 finish-ben kapható: fényes és matt, mindkét verzió 10-10 színnnel rendelkezik.

florcsiii

2019. szeptember 4.

Nagyon régóta szerettem volna beszerezni, de sehol sem lehetett kapni (még Tom Ford üzletben sem). Én azzal kötöttem össze, hogy "botrány" volt belőle amerikában, hogy megveszel ennyiért egy rúzst és az applikátora beletörik az üvegbe (hozzáteszem a felháborodás teljesen jogos volt). És vissza is hívták őket egy időre, szóval úgy voltam Európába inkább be sem hozták ezeket :D. Azóta is néha lekerül TF hivatalos weblapjáról és nem mindig kerül fel az összes szín, véleményem szerint nem nagy tudomány jól legyártani egy ilyen terméket..Na de mindegy, nagy nehezen Amerikából sikerült beszereznem az Overpower árnyalatot, hát eddig még nem tört le az applikátora, de tény, hogy rohadt nehéz kihúzni. Az árnyalat maga kékes piros egy kis magentával, nekem nagyon tetszik. Az állaga nagyon híg, olyan mintha víz lenne, az YSL tatouage couture folyékony rúzsa ilyen még. Az illata, mint az Estee Lauder rúzsoké..értem én, hogy egy anyavállalat meg blabla, de azért gondolkodhattak volna az illaton 1 perccel többet is. A rúzs egyébként egy gyönyörű és súlyos üvegben van, ami alul átlászló, így a színre is lehet következtetni kibontás nélkül. Tartósságát tekintve átlagos, nem az a beton tartós, de azért fennmarad. Először nem voltam nagyon elájulva tőle, mert nagyon hamar lejött és kenődött, aztán kiderült, hogy MAC rúzs primerével nincsenek jóban; anélkül tök jól működik.Ivást simán bír, evésnél azért kopik rendesen, de teljesen vállalhatóan és rétegezni is gondnélkül lehet. Összességében, a rúzs gyönyörű, mind színben mind küllemben, a tartalom viszont átlagos - az árát nem feltétlenül éri meg. 4*, mert ez az applikátor baki szerintem egy ekkora cégnél a vicc kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.