Tom Ford

Ár:   $150 és $195   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ediiitkeee, Módosítva: 2019. július 24.

Ár:   $150 és $195
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2019

Illacsalád: virágos-aldehides

Fejjegyek: aldehidek, bergamot, rózsabors

Szívjegyek: galagonya, gyöngyvirág, heliotrope

Alapjegyek: vanília, szantálfa, perui balzsam, ambretta (ábelmósusz)

Tom Ford Metallique
Ár: 2,5ml/ 1.700ft 5ml/ 3.200ft 10ml/ 6.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Alvero

2020. június 6.

Rajtam semmi fémesség, szúrósság nem jön ki, csak a vanília, ami inkább fűszeres mint édes. Szerintem inkább uniszex mint női illat. Egy az egyben Diptyque Eau Duelle, amit nagyon szeretek, de nem olyan tartós és az ára is jóval húzósabb, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

Lencseee

2020. február 7.

Egyetertek az elottem szoloval, erthetetlen, ez miert noi illat?! Nagyvonaluan lehetne uniszexnek hivni, de ehhez nagyon kulonleges noi bor kemia kell, hogy ne legyen maszkulin illat. Szoval, inkabb ferfi, de ahhoz, hogy ez a himnemu viselojen is AZ illatta valjon szinten kell valami plusz, mert nem adja magat konnyen. Kulonleges szo se rola, azonban a hatosugara a mi csaladunkban senkin sem a megszokott TF szinvonal. Szoval, nagyon draga, kulonleges illatkompoticio (vagy szokatlannak hivjam? Vagy egyszeruen csak sokat szeretnek belelatni egy szappanos viragillatba?😂) , de hatosugara kicsi, tartossaga elmarad a varttol es a celkozonseg sem igazan a nok... szoval, ez max . Kozepes, de ha az arat nezem, inkabb kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Lapo

2019. szeptember 18.

Talán pályát tévesztett vagy nem tudom mi történhetett, de rajtam (férfiként) irtózatosan kellemes illat őszre.. lehet többet kellene somfordálnom a női illatok körül, mindenesetre ennél jóval nőiesebb illatok kaptak a márkától már unisex besorolást.. (a fémes akkord sokat tesz érte..) soha nem voltam egy nagy női illat viselő, de mint ahogy fordítva is igaz, vannak kivételek.. ha már Nektek, nőként nem tetszik, próbáljátok ki Férfiak.. rajtam a szilázs is csodás illetve tartósság szempontjából is *5-ös..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

hajas0711

2019. szeptember 10.

Már írtam véleményt nem tudom hova tűnt. Én imádom az illatát, nagyon nőies, az első Tom Ford ami feltétel nélkül tetszik, de egyáltalán nem tartós ami meglepett. Fujom kB 20p és semmit nem érezni pedig rajtam a tartós parfümök általában tartósak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Tiziana

2019. szeptember 5.

Nem igazán érzem a fémességét! (pedig szeretném)
Nekem két dolog jut eszembe: vattacukor hevítés közben,vagy frissen sült vaníliás cukros pite.
Emlékeztet F. Kurkdjian Baccarat-ra, valaki A.Grande Cloud-ját említette, ami viszont
a Baccarat koppintása...ez a fajta édesség lenyom mindent. Nem nagyon érzek virágokat,sem fűszert,
és fémességet is alig-alig.Tán ezt is Kurkdjian készítette titokban...? mert akkor a sor így nézne ki:
Baccarat Rouge, Burberry:Her, Grande:Cloud-copy, és a Metallique zárja, bár egyáltalán nem biztos
hogy zárja... Nem igazán egyedi, leginkább ezt sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Nem igazán érzem a fémességét! (pedig szeretném)
hogy zárja... Nem igazán egyedi, leginkább ezt sajnálom.

astarta

2019. augusztus 23.

Én semmi szúrósságot nem éreztem. Igen, az elején van benne valami fémesség, mint a neve is tükrözi, de számomra nem szúrós, és nekem pont ez a rész tetszik. Kb. fél óra után már inkább csak a szantált majd a vaníliát éreztem, és mivel nem vagyok a vaníliás parfümök nagy rajongója, így nem lesz enyém ez a parfüm, de aki szereti a vaníliát, annak jó lehet. Számomra egyértelmüen nöi illatt, tartóssága rajtam átlagos, de inkább jobb, az üvege 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

xandra932

2019. augusztus 20.

Engem nagyon megfogott az illata, a kinézetéhez hűen van az illatnak némi fémes jellege. Szerintem nem tipikusan nőies illat, a kicsit vaníliás karakter ellenére sem, bár úgy gondolom pont ezért tetszik. Egyértelműen tükrözi a luxust, viszont a tartósságával, szilázsával nem voltam elégedett...teszek még egy próbát , hátha..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

nyuszo

2019. augusztus 17.

Az üvegbe szagolva éles fájdalom hasított a homlokomba.
Fura szúrós szaga van.
Ezzel büntetni lehet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Az üvegbe szagolva éles fájdalom hasított a homlokomba.
Fura szúrós szaga van.
Ezzel büntetni lehet...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol