Tom Ford

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   22 000 Ft

Illatkategória: aromás-fűszeres

Összetevők: ibolya, rózsaszín bors, kömény, bergamott, verbena, zsálya, szerecsendió, bors,

rózsa, írisz, muskátli, cibet, borostyán, pézsma, pacsuli, opoponax, vanília, vetiver

superbeni007

2019. augusztus 29.

Az örök klasszikus. Az egyik legnehezebb, legmélyebb Tom Ford illat. Nagyon ritka alkalmakhoz ideális. Mindenképpen elegáns ruhához passzol, tornacipő+poló párossal nevetség tárgyává válik. Nem mindenkinek fog tetszeni, vagy imádni lehet vagy utálni. De az biztos, hogy iszonyúan maszkulin illatvilággal rendelkezik. Itt még Tom Ford maradandó dolgokat alkotott, a mostani üvegcséit véleményem szerint a vicc kategóriába is lehetne sorolni.. (Pl:Neroli Portofino 50.000-ért...)

Jah és a tartóssága eszméletlen! Trükkös egyébként, mert néha-néha visszatér és még 20 órával később is felfedezheted az illat egyes elemeit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Laurencia

2019. június 24.

Azanyádszentségit.....
Ezt a Fordot kizárólag azért kóstoltam meg mert egy interjúban Tom Hardy (nekem a jelenkori generáció Paul Newman-je csak ötször annyi tehetséggel) oda nyilatkozott, hogy habtestét immáron a 2012-es megjelenés óta ezzel locsolja.
Sajnos vizuális típus vagyok és nem egészen 12 nanoszekundum alatt összeraktam ezt a két műalkotást ( Tom testét+ az illatot) fejben és utána kimentem agyvérzést kapni a 35 fokba.

Az illat valódi milyenségére fordítva a szót: gyönyörű púderes, földes, pacsulis, rúzsos, kicsit íriszes szemétláda, pont annyi dögös mélységgel, hogy még komolyan is vegyem ha szembe jön és leszólít az utcán.
Nem egy mindennapi darab ez, sehol, soha, semmikor nem éreztem még, ugyan a fent nevezett hímre én valamelyik extrémebb Clive Christiant vagy egy tradicionális Creed-et öntenék, de a miértek a helyén vannak.
Tartóssága nem kiemelkedő és a kartávolságon túl már nem jön be a személyes terembe, de nincs is rá szükség.
Olyan pasikon akiknek a szeme sem áll jól, ezt kizárólag egy módon érdemes és kell is tesztelni.
5 csillag, de tényleg csak akkor ha a viselője egy igazi hunk akinek még stílusa is van, Tom really nailed it tho.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Azanyádszentségit.....

Tiziana

2019. február 15.

Unisex illat, a legjobb értelemben.Nagyon szép,fantasztikusan van összerakva.
Rajtam nem férfias, csak összetett,különleges és NOIR ,de nagyon.
Klasszikusan, fényesen fekete, semmi bujaság, nem dirty illat.
A fűszerek mélyek,fásak és púderesek,de közben hűvösek.A virágok mennyei összhangban.
Ha csak a millió összetevőt láttam volna először, biztos hogy meg sem próbálom!
De ez egy tökéletes illat-szimfónia, azonnal megvettem a Not.-n, nagyon jó árban.
Imádom, szerintem mindenkinek ki kéne próbálni.4 * azért, mert a tartóssága
egyszerűen botrány.
Update: ezt muszáj megosztanom veletek! A Fragr.-án valaki azt írta,
TomFord úgy néz ki a reklámfotón, mint a cibetmacska az összetevők
képén. Perfekt :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Unisex illat, a legjobb értelemben.Nagyon szép,fantasztikusan van összerakva.
Rajtam nem férfias, csak összetett,különleges és NOIR ,de nagyon.
Klasszikusan, fényesen fekete, semmi bujaság, nem dirty illat.
Ha csak a millió összetevőt láttam volna először, biztos hogy meg sem próbálom!
Imádom, szerintem mindenkinek ki kéne próbálni.4 * azért, mert a tartóssága
egyszerűen botrány.
Update: ezt muszáj megosztanom veletek! A Fragr.-án valaki azt írta,
TomFord úgy néz ki a reklámfotón, mint a cibetmacska az összetevők
képén. Perfekt :))

Lapo

2018. január 27.

Update: Készítettem róla egy kis amatőr és egyszerű "videót" azoknak akik inkább vizuális típusok :)

..megosztó.. de kétség kívül egy IKON.. ez nem kérdés. Azt gondolom, hogy itt kezdődik az a kategória ami a személyre szabható illatot jelenti.
Nem kell mindenkinek tetszeni, nem kell mindenkinek megfelelni és a megfelelő alkalomkor szabad csak hordani.. ellenben túl sok, vagy nem az élethelyzethez illő lesz, illetve akár riasztó is tud lenni.
Ez egy (milyen meglepő..) végtelenül sötét, mély és tartalmas illat.. nem kezdő orroknak. Őszi és téli estékre ajánlott végtelenül elegáns, púderes illatcsoda..
(sok-sok illattal való ismerkedés után, akár csak a kupakjába beleszimatolva egyből a helyén tudja kezelni az ember a "parfüm" fogalmát..és minden más nevetséges lesz..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Timi8

2016. december 28.

Ez a másik beszerzésre várò csoda! Mennyeien édes, pùderes, mély, nem tolakodò ellenben csábìtò. Magával ragadò férfiillat! Sosem éreztem még ilyen finom illatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Poldi

2016. október 7.

Sziasztok!
A Tom Ford illatok tulajdonképpen mainstream illatok, viszont a minőségük, és az áruk az abszolút niche kategóriát képvisel. Jó néhány illatmintát volt szerencsém megszimatolni, és levonni a konzekvenciát: illataik nagyon jó minőségűek, és egyediek.

A Noir is egy nagyon szép illat lett. Fantasztikusan pikáns, gyönyörűen púderes, megvan az ámbrától a kellő mélysége, a földes pacsulitól megfogható, a zamatos különleges összetevőktől pedig megfoghatatlan. Egy igazi illat orgia.

Az utóbbi időben, semelyik parfüm sem varázsolt el annyira mint a Noir. Egy éve tesztelgetem, és minél több illatot ismerek, annál inkább rájövök, hogy mennyire TÖKÉLETES.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 7.

Sziasztok!

laanyka

2016. július 29.

Másik dimenzió (szerintem)... :) minden cseppje arany

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Másik dimenzió (szerintem)... :) minden cseppje arany

jean baptiste

2016. június 27.

Isteni illat, ami a bőrön egy fél óra múlva teljesedik ki. Ami nem oké az az, hogy nem annyira tartós. Lehet érezni úgy 6 óra után is nagyon közelről, de ez nekem nem elég. Szeretem ha nem csak 1-2 órán keresztül árad belőlem egy illat. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

aesthateic

2016. május 9.

Nem rossz, nem rossz! De nekem ez avon férfi premier luxe! Abból volt nekem egy üveggel és annyira nem szerettem, de elhasználtam, majd jóval később tudtam illatozni a noir-t és emlékeztetett valamire, hát a premierre....Lehet egy alternatíva, jóval olcsóbban....:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.