Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: bőrös

Fejillat: kardamom

Szívillat: arab jázmin, bőr

Alapillat: pacsuli, borostyán, moha

Scara

2020. május 20.

Imádom ezt a parfümöt. Fűszerek és bőr, mesterien kombinálva. Pár hónappal ezelőtt mutattam a férjemnek a parfümériában és fantasztikus volt rajta.
Szerintem ez tipikusan olyan parfüm, amihez kell a kor (+/- 40), kell egyfajta elegancia, a minőségre törekvés az élet minden területén - ami nem egyenlő a felszínes sznobizmussal - és kell az csendes, nyugodt magabiztosság amivel az életet éli.
Ma reggel a születésnapja alkalmából megleptem vele. :) Tökéletes párost alkotnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Rhodesian Ridgeback

2019. december 27.

Karácsonyra kaptam egy 100 ml-st a fateromtól. Rendesen meglepett vele, mert már jó ideje nem szokása meglepnie bármivel. Inkább le szokta tudni pénzzel az ajándékozást. Mondanom sem kell, első szaglásra szerelem. Minél többet szaglászom, annál jobban a rabjává válok. Már harmadik napja, hogy mást se használok, csak ezt. Kíváncsiságból megnéztem és ezt a parfümöt szavazták meg idén 2019 legjobb férfi illatának. Meg tudom érteni. Már ott tartok, hogy rajongásig szeretem. Egy nagyon merész, nem igazán hétköznapi illatról van szó. Akik nem használtak, vagy nem szagoltak hasonlót, azok számára nagyon szokatlan lehet. Hamisítatlan bőrös illat, ezért kifejezetten hűvös időben jó használni. Kicsit hasonlít a Tuscan Leather-re, csak ez autentikusabb bőr. Nélkülöz minden gyümölcsösséget, frissességet és van benne egy kevéske fűszeresség.
Inkább elegánsabb, romantikus illatnak gondolom, de szerintem a hétköznapokon is hordható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Tessa

2019. december 10.

Ajándékban kaptam egy 100 ml-es kiszerelést. Állítólag uniszex, de szerintem valamit nagyon benéztek, mert szerintem ez 100% férfi illat. Rajtam legalább is nagyon férfias. Mégis annyira tetszik, hogy eltettem, mert a későbbiekben számítani fogok rá. Ugyanis az a férfi, aki majd az oltár elé fog vinni - nem fogom beérni polgári esküvővel - ezt a parfümöt fogja használni. Attól függetlenül, hogy nyár lesz, vagy tél. Fogja-e szeretni, vagy sem. Nem lesz apelláta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Forster

2019. április 4.

Jaj, olyan gyönyörű, hogy el nem tudom mondani. Minél többet szagolgatom, annál jobban tetszik. Tényleg mestermű. Meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

Danikovm1997

2019. február 25.

Bárki bármit mond ez tökéletes. Nyilván nem az Avon parfümökhöz szokott orroknak való. Tiszta bőr. Ennyi. Engem egy luxusautó bőrülésére vagy egy fekete bőrdzsekire emlékeztet. Merész, de mestermű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Parfuwoman

2019. január 29.

Ugyanazt ereztem vele kapcsolatban ,mint Hermès Gallop szagolásakor: ez nekem így kevés . Finom ,füstös bőrillat,valóban mintha egy bőrtáskát szagolgatnék. Viszont pont ettől szerintem túl egysíkú lesz. Csak annak ajánlanám,aki imádja a bőr illatát és nem unja meg. Amire viszont ez és a Hermès illat nagyon szuper lenne: rétegezés. Nagyon feldobná néhány nőies ,virágos illatú kis darabomat,csempészne bele egy kis maszkulin beütést. Viszont ahhoz meg nagyon drága mindkettő ,főként az Hermès.
Tartóssága és szillázsa brutál,ledominál mindent maga körül ,szóval arra nem lehet panasz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Wey1122

2018. november 19.

Termékminta új illat ok.kibróbálom. Ez egy unisex illat elvileg nőknek férfiaknak egyaránt.Bár ne próbáltam volna ki, ennél rosszabb illatot még nem fújtam magamra mi ez ??? Kifújás után a bőrön érintkezve az illat olyan volt amikor egy bőrös szaküzletbe mész új táskát vagy övet venni. Azt a feelinget szeretem,na de rajtam vagy egy férfin? Bocsi Tom Ford azért szeretlek,de ez egy nagy határ sz@r ! Kézmosás és kuka lett a vége!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT