Best of Beauty 2019

Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Az Atelier d’Orient Plum Japonais a Tom Ford parfümháztól egy virágos-gyümölcsös parfüm nőknek. 2013-ban került forgalomba. A parfüm összetevői: japán szilva, sáfrány, fahéj, vasvirág, szilvavirág, kamélia, oud, borostyán, benzoin, fenyő és vanília.

Tom Ford - Plum Japonais luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 6200 Ft, 10ml = 11500 Ft
Ár: 6200 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Keryedi

2019. február 8.

Engem nagyon idegesít, ha viselem.Többször adtam neki esélyt fújós mintából, de erőszakos. Véleményem szerint, rossz értelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Ritus33

2019. január 30.

Isteni finom szilvalekvár illat, finom fűszerekkel. Engem megvett kilóra :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Isteni finom szilvalekvár illat, finom fűszerekkel. Engem megvett kilóra :-)

galagonyanya

2018. március 24.

Nekem nincs Tom Ford mániám, csak észrevettem, hogy újabban mintha folyton a bácsi illataiba botlanék, melyek csapdaként lesnek-várnak rám. A Plum Japonais-t például rég kinéztem magamnak, aztán arra gondoltam: esélyed arra, hogy kipróbáld, majdnem nulla. Tegyél le róla. Aztán úgy alakult, hogy sikerült szert tennem egy üveg-alján-lötyögős-párcseppre, mely arra elég, hogy elvegye a maradék eszemet s a kétségbeesésbe taszítson: HOL TALÁLOK EBBŐL MINIMUM EGY EGÉSZ ÜVEGGEL?!

Tudtam én jól, hogy ez várható, meg se lepődtem, amikor amerikai dzsigoló módjára a nyakamba bújt és különösen mocskos dolgokat sugdosott a fülembe. Tudtam, mert ami szilvás, annak nálam bérelt s örök helye van. Ami ámbrás, annak ellenállni nem tudok. A fahéj, a sáfrány, a benzoin kifejezetten abból a célból tartózkodnak a helyszínen, hogy mintegy bűnsegéd módjára a mocskos tettet befejezzék. Az oud épp csak kinéz a fekete autóból s továbbhajt. Az eredmény? Teljes testi s lelki kiszolgáltatottságban, akár egy drogos, szomjazom az anyagra, melyet már megint ez a szemét, utolsó Tom Ford, a bűnszervezet feje és kulcsembere a gyanútlan világra rászabadított.

Ha azt mondom, hogy rohadtul finom, hogy mocskos módon jó és "vele temessenek el"- kategória: igen enyhén fogalmaztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Laurencia

2017. december 2.

Jaaaaaaj én gyönyörűségem!
Szeretem a szilvát mint illatjegyet, általában orientálokban, sok fűszerrel, fával, füsttel öntögetve, etalon ebben a kérdéskörben nekem a Byredo leveskéje (Buillon) illetve a Comme de Garçons Florientálja.Persze most már múltidőben.
Ez a Ford nagy szerelem volt első szippantásra, de az életemben két fontos helyen levő hím párhuzamban pfújolta, az egyik szerint olyan rajtam mintha egy perverz vén mammer lennék aki fiatal fiúkákat inzultál, a másik szerint meg szimplán öreglányos.
Jóvanna. Pihenjetek már.

Ilyenkor tudni szoktam hogy az irány nagyon jó, csak zsenge vagyok még a storyhoz vagy nem megfelelő időben tesztelek. (általában a női ciklus harmadik fázisában érdemes kerülni a keserű nagyvadakat mert csúnyát tudnak marni, ha már megszokjuk, az persze más kàposzta)
Maga az illat egészen simplexnek tűnik, kellemeske fűszeres szilva meg egy adag oud a fertőtlenítős fogorvosi fajtából.Rossz pillanataiban undorító ez az erőszakosság.
Ennek az illatnak kell a hideg, nem az őszi, hanem a kopogós mínuszok meg úgy negyed óra a csillapodásra, így egy igazi floriental lett. Virágos,dallamos,fűszeres opera. Pillangó kisasszony mi más.
Body Shop szilvás testvajjal kiegészítve egyszerűen királynői, ki kell húzni magunkat egy ilyen illatfelhőben, nem tűri a rendetlenkedést.

A Ford mániám köszöni jól van, ásom a gödröt egyre mélyebbre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

Jaaaaaaj én gyönyörűségem!
Jóvanna. Pihenjetek már.

A Ford mániám köszöni jól van, ásom a gödröt egyre mélyebbre.

googles

2017. július 6.

Nálam ez egy átlag. Nem kellemetlen, de nem hordanám. Erőteljes szilvalekvár illat kicsi virággal. Akinek a jegyei nyerők, szeretheti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Farnesol, Citral, Isoeugenol, Amyl Cinnamal, Coumarin
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.