KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2018. január 11.

Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   online külföldről

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: sáfrány, koriander, mirha, fenyőtömjén

Szívjegyek: nárcisz, frangipáni, kávé, árpa

Alapjegyek: madagaszkári vanília, mahagóni, kecskebőr

Laurencia

2018. június 23.

Jàààj, mà' megin' egy Ford amitől kinőnek a kis ördögszarvaim, sőt lassan patàs ördög pólót fogok ölteni ha erről az illathàzról kell bàrmit is mondanom.
Nem fogom ismét leírni azt az elfogult rajongàst melyet a màrka irànt tanusítok, aki olvas az tudja, a vèlemènyeim önmagukèrt beszèlnek azt hiszem e kèrdèskörben.
2017-es darab, vanília-sárfàny-bőr triásza ami dominàns ebben az illatban, vèrbeli hideg èvszakos testet-lelket àtmelegítő illèkony radiàtor.
Kifújàskor orrbagyűrős alkohol ès koriander emeli a kalapjàt köszönèskènt, de utàna ahogy puhul a törtènet, àtveszi a stafètàt a keleties, konyakos, bőrös èdessèg.Tipikus Ford fèle varàzsszőnyeg, ahol most az illatszabàsz bőkezűbben füstösített a mirhàval mint alapesetben a brand illataitól megszokhattuk.

Szèp ès okos darab bàrki is követte el, nagyon làtszik hogy nem ma kezdte az ipart, ez a vanília most viszont màs mint amit eddig èreztem valaha Tomnàl.Nagyon tiszta, èteri èdessèg az alap, eddig is vilàgos volt hogy minősègi anyaggal dolgoznak, de most igazàn azt szimatolom hogy ez valami igazàn termèszetes alapból előàllított összetevő lehet, semmi metiles èrzet nincs, Armani Eccentricojàban is ilyesmi az extrakt.

35 fokban teszteltem ami biztosan nem volt megfelelő időpont, de mikor menjen az ember lànya garàzdàlkodni ha nem az èves pènzügyi kompenzàció és fizetésemelés realizàlásànak napjàn?
A fentiek okàn sem szórtam ki azt a kisebb vagyont, melyet e parfümért kèrnek, óvatos duhaj módjàra majd október környèkèn ismét közelítek.
Addig is megadom a max pontot, mert a csuklóm az orromra nőtt a nap tovàbbi felèben s bizony a nagy parfüm bajok mindig így kezdődnek....

Laurencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.