Tom Ford

Ár:   27 000 Ft és 42 000Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: BlackCanary08, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   27 000 Ft és 42 000Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2016

Illatkategória: orientális-virágos

Fej: bergamot, mandarin, rum, méz

Szív: jázmin, rózsa, orchidea

Alap: szantálfa, mirha, vanília

Tom Ford Velvet Orchid Lumiere EDP fújós 5/10 ml
Ár: 10 ml - 3.600 Ft/ 5 ml - 1.800 Ft + feladás , Eladó: Mancsusz
Állapot: Frissen fújom saját parfümből. , Helyszín: Jakabszállás, fizetés: Utalás után ajánlott postán maradó/Foxpost csomagautomata.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. november 2.

Lehengerlően szep igényes illat , érdemes tenni egy próbát vele ilyenkor őszi ido kezdetén finom puha nőiesen sexi ❤️❤️💥☀️⭐️🌟💫

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 2.

nyuszo

2018. október 17.

Az illatjegyek alapján nagy reményeket fűztem hozzá....
Ma megérkezett....és
NEM lett szerelem első illatolásra!
Nagyon nőcis, nagyon intim, ugyanakkor nagyon nosztalgikus illat számomra....
Igazi hálószoba-illat!
Nagyon emlékeztet YSL Opium vapeurs de parfum-jére….főleg a hangulata, és a füstössége!
Minél többet szaglászom, annál jobban tetszik.....
Azon kapom magam, hogy egyre gyakrabban fújok belőle....
Sunyi kis csábító!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Az illatjegyek alapján nagy reményeket fűztem hozzá....
Ma megérkezett....és
NEM lett szerelem első illatolásra!
Nagyon nőcis, nagyon intim, ugyanakkor nagyon nosztalgikus illat számomra....
Igazi hálószoba-illat!
Minél többet szaglászom, annál jobban tetszik.....
Azon kapom magam, hogy egyre gyakrabban fújok belőle....
Sunyi kis csábító!

Lencseee

2018. augusztus 27.

Nekem ez signature lesz. Pont az tetszik benne, hogy határozottabb, mint a sima VelvetOrchid, de lágyabb, mint a BlackOrchid...pont nekem való! Számomra/nekem/tőlem 5csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Musil

2017. március 12.

Amilyen ígéretesnek indul, olyan hamar ellaposodik, mint egy légy, akit agyoncsaptak! Az eleje othello szőlő savanykás aromájához hasonló illattal indul, de ezt 2 perc után olyan szinten elnyeli a bőröm, mintha nem is létezett volna. Ami pedig utána jön, az egy összepancsolt "nem-tudom-hogy-velvet-orchid-akarok-e-lenni-vagy-black-orchid"-szerű vizezett, említésre sem méltó maszlag. Óriási csalódás, pedig ma úgy indultam neki, hogy veszek egy kis üveggel! De nem, bőrteszt alapján szó se lehet róla. Az eleje viszont tényleg annyira egyedi, ígéretes és feledhetetlen, hogy képes vagyok 3 csillagosra értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.