Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 22.

Kiszerelés:   50 ml és 250 ml

Megjelenés ideje: 2016

Összetétel: fenyő és fenyőgyanta, fás és füstös akkordok, bukszus, Heliotróp

Tom Ford Vert D'encens fújósok
Ár: 1800 Ft, 2800 Ft, 4400 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 2.5-5-10 ml fújósok kiadók belőle (2.5ml esetén 5ml fújós félig töltve), Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Tarzicia

2019. február 8.

A Vert sorozat 4 tagja közül őt és a Fleur-t teszteltem bőrön, a másik kettő papírcsíkon nem tetszett.
Kesernyés, zöld, orrbavágó fejjegyek, valószínűleg megint sokan fintorognak tőle, én meg azt gondolom, végre megint valami izgalmas és különleges, minden esetre igéretes kezdés.
(Nem tudom, érdemes-e megemlítenem, van-e aki még emlékszik rá, vagy csak én vagyok itt ilyen őskövület, de nekem egy pillanatra a régi fekete Impulse desodor illata ugrott be róla, a nevére nem emlékszem, az volt ennyire merész és egyedi, anno az volt a kedvencem.)
A füstösség hamar enyhül, gyantás, tűlevelű jegyek jönnek elő, olyan burjánzó zöld erdős jellegű, nem párás esőerdő és nem karácsonyfaillat. Különleges, balzsamos-fás, harmonikus, aztán egyre édesebb, teltebb lesz.
Kb. másfél-két óra múlva aztán jön a lejtmenet...kellemetlen, fészkelődős érzés fog el, valami fura és nagyon nem kerek. Irritáló lesz, mint egy szúrós pulcsi, amit az ember idegbaj nélkül max. fél óráig képes elviselni. Nem tömény, nem elnyomó, csak egyszerűen idegesítő. Rájöttem, mi az, rajtam pont annyira fullasztóan púderes lesz (talán a heliotróp miatt), mint a Lorenzo Villoresi Teint de Neige, csak ez szelídebb, a balzsamos jegyek miatt melegebb, nem olyan hidegkezű kegyetlen démon.
Az első rövid időszaka tetszik, utána számomra kibírhatatlan és sajnos lemoshatatlan is, jellemző módon iszonyat tartós!
Minőségi, egyedi, unisex Tom Ford alkotás, de nem nekem való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

Minőségi, egyedi, unisex Tom Ford alkotás, de nem nekem való.

Antioxidánsok: BHT