Tom Tailor

Ár:   4990 Ft és 6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lory, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   4990 Ft és 6990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: narancs, mandarin

Szívjegyek: gyöngyvirág, barack

Alapjegyek: vanília, pézsma

Tom Tailor Be Mindful Edt
Ár: 1300Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: 30/20-22 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

AdriannaKiara

2020. január 19.

Nagyon tetszik az illata,edes,gyumolcsos,fiatalos! Imadom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Nagyon tetszik az illata,edes,gyumolcsos,fiatalos! Imadom:)

LivErpool

2019. december 20.

Az üvege fogott meg először, sokáig szemeztem vele, majd nyáron megvettem, még van az alján. Szerintem majd újraveszem, mert kellemes, komfortos hétköznapi illat. Nem tudom, melyik évszakra ajánlott leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

SmellSpirit

2019. december 17.

No, megvettem mert erősen hajaz az anno nagy favoritomra, a Bodytalkra.
2 napja fújom- lassan facsarom- magamra mert (haj, bőr, ruha) max másfél órát kacérkodik velem, majd tova illan.
Nem fogom újra venni, de olyan jó vele a mostban nosztalgiázni, hogy a lepke puki tartóssága ellenére is mély elfogultsággal 4* - ot adok neki. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

No, megvettem mert erősen hajaz az anno nagy favoritomra, a Bodytalkra.

Katamacska

2019. augusztus 19.

Hát odavagyok! :) Egész nyáron a nyári illatomat kerestem és így őszre sikerült is megtalálni. Kellemes gyümölcsös-virágos. Nincs nagy szillázsa, de talán nincs is rá szükség. A kevesebb néha több.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

kissgabcsi

2019. május 23.

Kedvenc! Elég édes illata van, de imádom. Tartósságát közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Kedvenc! Elég édes illata van, de imádom. Tartósságát közepesnek mondanám.

stioneva

2019. március 25.

A kedvenc parfümöm. Édeskés az illata, de nem émelyítő. Elég reggel használni, este is ugyanúgy lehet még érezni az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Regina26

2019. február 17.

Finom, édes illata van. Egyszerű és mégis stílusos, akárcsak az üvege. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Finom, édes illata van. Egyszerű és mégis stílusos, akárcsak az üvege. :)

p.bettina

2019. január 13.

Új parfümöt kerestem, szeretem az édes illatokat, ez tetszett a legjobban az üzletben. Annyi bajom van ezzel a parfümmel, hogy miután magamra fújom, alig telik el egy kis idő és már nem is érzem. Pedig szinte alig használtam, tehát nem lehet, hogy az orrom máris megszokta... Csalódott vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

flowing

2019. január 9.

A drogériában véletlenül találtam rá, a neve fogott meg'Be mindful', mintha nekem Találták volna ki :) Első fújásra túl kislányos (virágos-gyümölcsös) illatnak találtam. Viszont mire hazaértem, kellemes, csinos, nőies illattá alakult át. Kezdeti lelkesedésem hatására megkaptam ajándékba. Szeretem használni,de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Panatta

2019. január 1.

Nagyon szép az üvege.
Szerintem rajtam inkább “szaga” van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Nagyon szép az üvege.
Szerintem rajtam inkább “szaga” van.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 6 Lake / CI 15985