Tom Tailor

Ár:   4990 Ft és 6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lory, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   4990 Ft és 6990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: narancs, mandarin

Szívjegyek: gyöngyvirág, barack

Alapjegyek: vanília, pézsma

Katamacska

2019. augusztus 19.

Hát odavagyok! :) Egész nyáron a nyári illatomat kerestem és így őszre sikerült is megtalálni. Kellemes gyümölcsös-virágos. Nincs nagy szillázsa, de talán nincs is rá szükség. A kevesebb néha több.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

kissgabcsi

2019. május 23.

Kedvenc! Elég édes illata van, de imádom. Tartósságát közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Kedvenc! Elég édes illata van, de imádom. Tartósságát közepesnek mondanám.

stioneva

2019. március 25.

A kedvenc parfümöm. Édeskés az illata, de nem émelyítő. Elég reggel használni, este is ugyanúgy lehet még érezni az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Regina26

2019. február 17.

Finom, édes illata van. Egyszerű és mégis stílusos, akárcsak az üvege. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Finom, édes illata van. Egyszerű és mégis stílusos, akárcsak az üvege. :)

Lilu003

2019. február 14.

Annyira szép és fiatalos az üvege, hogy csak őt láttam a drogéria polcán a sok közül. Az illat kicsit citrusos,kicsit virágos, nem igazán kiemelkedő. Könnyed hétköznapi parfümnek tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

p.bettina

2019. január 13.

Új parfümöt kerestem, szeretem az édes illatokat, ez tetszett a legjobban az üzletben. Annyi bajom van ezzel a parfümmel, hogy miután magamra fújom, alig telik el egy kis idő és már nem is érzem. Pedig szinte alig használtam, tehát nem lehet, hogy az orrom máris megszokta... Csalódott vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

flowing

2019. január 9.

A drogériában véletlenül találtam rá, a neve fogott meg'Be mindful', mintha nekem Találták volna ki :) Első fújásra túl kislányos (virágos-gyümölcsös) illatnak találtam. Viszont mire hazaértem, kellemes, csinos, nőies illattá alakult át. Kezdeti lelkesedésem hatására megkaptam ajándékba. Szeretem használni,de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Panatta

2019. január 1.

Nagyon szép az üvege.
Szerintem rajtam inkább “szaga” van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Nagyon szép az üvege.
Szerintem rajtam inkább “szaga” van.

sandra1230

2018. november 17.

Szerettem volna egy kicsit édeskés ám friss illatot és végül erre a parfümre esett a választásom. Szerintem mindegyik Tom Tailoros parfümnek van egy ugyanolyan alap illata úgy mint ennek a fajtának is. Tartósságával teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

nyuszo

2018. augusztus 8.

Édes kis semmiség.... (a film után szabadon :))
Kb. 1 órát bírt a bőrömön....
Az üvege nagyon kis guszta.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Édes kis semmiség.... (a film után szabadon :))
Kb. 1 órát bírt a bőrömön....
Az üvege nagyon kis guszta.....

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 6 Lake / CI 15985