Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Rózsa,Mandarin, Magnólia, Szantálfa, Vanília illatokat tartalmaz!

Ár: 20000 , Eladó: Lajos71
Állapot: Új, Helyszín: Budapest vagy posta, fizetés: Szemèlyes àtvètel vagy posta.

Nickikeee

2019. március 20.

A kedvenc illatom volt, a best! <3 Nagyon hiányzik, sajnálom, hogy már nem gyártják. Ha valakinek van esetleg ilyen illata, szívesen megvásárolnám. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Kremcica

2017. június 22.

De szerettem ezt az illatot! Ajándékba kaptam anno egy távoli ismerőstől még tíz évvel korábban de nagyon betalált nálam. Sokáig kerestem utána a boltban, de már jó ideje nem lehet kapni. Finom kicsit édes-viragos, de nem túl híg igy tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

malacka222

2017. június 21.

Ooo,hogy ezt mar miert nem gyartjak!?! Nagy kedvenc volt,meg most is az orromban erzem az illatat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Annie4

2017. február 19.

Én is nagyon szerettem tinikoromba! Az Amour Amour parfüm szerintem ugyanez az illat, ha esetleg valaki hasonlót keres!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

ViviAnne

2016. március 30.

Nekem is középiskolás korom illata ez, akkoriban szerettem, mára viszont úgy gondolom, hogy semmi extra, sőt kicsit irritál is. Aki ehhez hasonló parfümöt szeretne, annak ajánlom a Juicy Couture - Viva la juicy illatát, ami engem nagyon emlékeztet erre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Valentine

2016. január 21.

Nagyon szerettem ezt a parfűmöt. Sajnálatos, hogy már nem gyártják. Valahogy ami jó, annak mindég ez a sorsa. :( Kellemes, édeskés illata volt, viszonylag jól tartott, és árban is egész kedvező volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

Sabrinwa

2015. december 8.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt. Annó kerestem de láttam hogy már sehol sincs. aztán észrevettem a liquidet ami hasonlított rá és talán az illata is egy picit, annyira megörültem hogy meg is vettem, de nem olyan. Sokkal édesebb volt, nem ez a kellemes "kislányos" illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

kerteszke

2015. szeptember 22.

Már csak évek kérdése, hogy végre elfogyjon! Nem szeretem különösebben, nem is utálom, ezért néha fújok belőle, mert kidobni sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

allie

2015. augusztus 29.

A világ legjobb parfümje számomra... Örök kedvenc. Mái napig reménykedve keresem a polcokon,pedig már tudom,hogy nem lehet kapni :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Mogyi

2015. július 12.

A kedvenc parfümöm volt! Csak ezt használtam, és amikor megtudtam, hogy kivonták, nagyon elkeseredtem! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.