Tom Tailor

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: madrid, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2013

Fej: Citrom

Szív: Gyöngyvirág, Jázmin, Tubarósza, Rózsa, Barack, Szilva, Málna

Alap: Ámbra, Vanília, Cedarfa

Masnuci

2020. március 29.

A legkisebb lányom parfümös polcán pakolásztunk, amikor a kezembe került egy kis üveg, az alján úgy 7-8 ml maradékkal. Nem is tudtam, hogy van ilyen parfümje. Kíváncsiságból magamra fújtam aztán meg is feledkeztem róla. Úgy egy jó félóra múlva valami elképesztően finom, édeskés púderillat csapott meg, először nem is értettem, honnan jöhet. Szóval rajtam nem gyümölcsös és nem is sportos, hanem egy meglepően nőies kellemes visszafogott púderillattá alakul. Természetesen megkaptam tőle a maradékot :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 29.

greta19

2020. február 27.

Nagyon finom az illata és tartós is. Ár érték arányban is megéri! Imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

Nagyon finom az illata és tartós is. Ár érték arányban is megéri! Imádom! :)

Erika0823

2019. október 10.

Nagyon jó illata van , elég hosszan érezhető. Nekem kell sok belőle nekem . Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Audry1

2019. szeptember 17.

Nagyon szeretem az illatát, ajándékba kaptam. Édeskésebb-gyümölcsösebb illatú, nekem hétköznapi viseletnél, főleg sportosabb szereléshez tökéletes!
A tartóssága lehetne jobb is, ezért adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

A tartóssága lehetne jobb is, ezért adok csak 4 csillagot.

Nigea88

2019. június 15.

Nagyon finom illat, nekem abszolut malnas, nyarias szaladgalos illat. Tobb parfumot hasznalok hangulattol, evszaktol, napszaktol fuggoen, ez lesz a nyaralos illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

ildi95

2019. április 11.

Karácsonyra kaptam, eddig ez a legjobban tetsző parfüm, amit valaha próbáltam! Teljesen én vagyok, sokszor meg is dicsérik, hogy milyen finom. Csoda illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

butterfly99

2019. március 27.

Az egyik kedvenc illatom! Méghozzá akciósan vettem nemrég, a 30 ml 4000 Forint alatt volt. Szerintem totál megérte, elégedett vagyok vele! Ami az illatát illeti egyszerű, de mégis különleges, kellemes, fiatalos és tavaszias.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

vivieeen1919

2019. január 13.

Karácsony előtt vettem, nagyon tetszik az illata. Könnyed, édes.
A csomagolàsa is tetszik.
A tartóssága közepes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Karácsony előtt vettem, nagyon tetszik az illata. Könnyed, édes.
A csomagolàsa is tetszik.
A tartóssága közepes

itislikeacoma2

2018. november 25.

Könnyed, édes, szaladgálós parfüm, átlagos hatósugárral és tartóssággal. Mindennapi használatra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Monitaaa83

2018. november 19.

Meg van már egy ideje. Kellemes édeskés illata van. Tartóssága is elfogadható. Nem a kedvencem, de megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool, Hydroxycitronellal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.