Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kleopátra, az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkarakter: Virágos - Gyümölcsös

• Fejillat: Málna, Grapefruit
  • Szívillat: Zöld jegyek, jázmin, muskátli
  • Alapillat: Pézsma, Cédrusfa

Ár: 3000 ft , Eladó: sailorluna
Állapot: 40/20 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes, posta, Foxpost, Packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Birkin22

2016. április 30.

Kellemes illat, a maga kategóriájában jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Kellemes illat, a maga kategóriájában jó.

Catnip

2015. május 22.

Jelenleg ezt használom, mint mindennapi illat. Egyszer már újravásároltam, mert nagyon megszerettem :) Kellemes, könnyed és az összetevői sem olyan csúnyák mint a parfüm társaié :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

szucsnecsilla

Korcsoport: >54
2014. október 29.

Sokat vártam tőle és a maga kategóriájában jó is. Nekem egy kicsit "füstös málna", később tényleg kijön a muskátli is, de még kellemes és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 29.

Emike

2014. július 31.

A héten vettem ezt a parfümöt a Rossmannban, akciós volt, így megvettem, még ha nekem nem is tetszik annyira, Anyum elhasználja.
A tesztcsíkon érezhető illattól nem voltam elragadtatva, viszont bőrön sokkal kellemesebb illata van. Olyan kis virágos, könnyed, tipikus nyári illat. A tartósságát illetően: hát, nem tart ki egész nap, én egyszer napközben újrafújtam, úgy viszont teljesen jó volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

gyöngy

2014. január 12.

Karácsonyra kaptam a 20 miliset, régebben kinéztem egy másik tom tailort de nem azt kaptam, ez sem rossz de viszont nem túl tartós rajtam amit nagyon sajnálok. 3 csillagot kap tőlem és amit eredetileg kinéztem biztos be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

fagas

2013. május 24.

Én is kétbetűs dorgériában illantottam először, nagyon megtetszett s bár már megvan a nyári parfüm favoritom, beszereztem. Könnyed, légies illat, nem tolakodó, rajtam 4-5 órát illatozik.
Tusfürdő is járt hozzá, amire igazából nincs szükségem, így azt szívesen átpasszolnám jutányosan, akit érdekel írhat a fagas@citromail.hu-ra!:-) Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 24.

Kitti

2013. április 5.

Most épp ezt a parfümöt használom nagyon kis finom édes illat,szerintem eléggé tartós is.Elégedett vagyok vele.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Bibike

2013. február 7.

Ajándékba kaptam. Még barátkozunk. Valamiért nem érzem magaménak az illatát. Az első szimatra amit észrevettem benne, az a muskátli volt (ekkor még nem tudtam, hogy van benne), amit kifejezetten nem kedvelek. Idővel remélem megtetszik, most még szokatlan. Anyukámnak inkább tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

vikkancs

2012. december 9.

anyukámnak most ilyet vettem karácsonyra, hiszen most jó árban volt. 3500 Ft... kicsinek elég kicsi a parfüm (20ml) de annál fenségesebb az illata... imádom! Ajánlom mindenkinek ezt az illatot!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Kleopátra

2012. november 29.

Hogyhogy ez a csoda még nem szerepelt itt?
Ma illatoztam,mivel jelenleg akciós a kétbetűs drogériában,hát első fújásra beleszerettem,pedig nagyon finnyás vagyok parfümök terén./a drogéria akciós kínálatából ez az 1 tetszett,pedig most rengeteg van/ .Kellemes,nőies, tavaszi-őszi illat.
Becsukom a szemem,és ami először beugrik... Egy játszótér, sok-sok gyerekkel?! Hm.. Érdekes... Talán a frissesség, szabadság, öröm amivel jellemezni tudnám, és ez a játszótérre is igaz. De talán majd valaki mást /is/ lát benne. Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Hogyhogy ez a csoda még nem szerepelt itt?

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.