Tom Tailor

Ár:   4990 Ft és 6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Ár:   4990 Ft és 6990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, őszibarack, körte, sárgabarck, szeder

Szívjegyek: ciklámen, gyöngyvirág, magnólia

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, mandula

SmellSpirit

2019. december 16.

Sokan írtátok, hogy majdnem Bodytalk, ezért el is rohantam a drogériába lecsekkolni a hasonlóságot. Fújtam egyet a bőrömre, de rajtam köszönő viszonyban sincs vele...
Aztán két kis üveg nézett le rám. Az egyik a Liquid, a másik a be mindful. Na, azok aztán Bodytalk másolatok. ☺️
Az Exlusive részemről 3 csillag, nem illünk össze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Az Exlusive részemről 3 csillag, nem illünk össze.

noradrenalin

2019. december 1.

Nem vagyok oda a parfümökért, erős illatokért de ez dogjuk rá elég kellemes elviselhető :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Kingucii

2019. augusztus 19.

Kellemes nyári, édeskés parfüm. Nem kimondottan az a cukormázosan édes, hanem enyhén fűszeresebb.
Nem az "én" illatom, munkába használom. Már többen is megdicsérték.
Tartósság szempontjából szerintem bírja a napot, mert érződik rajtam nap végén is.
Jó parfüm, szeretem. Dmben vettem ~4000Ft-t a 30ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Nem az "én" illatom, munkába használom. Már többen is megdicsérték.
Jó parfüm, szeretem. Dmben vettem ~4000Ft-t a 30ml-t.

Ferita

2019. április 3.

Idáig meg sem szagoltam. Aztán olvastam,hogy a régi Bodytalkhoz hasonlítjátok és rohantam is megszagolni. És tényleg 🙂🙂🙂
Annyira régóta kerestem azt az illatot valamiben,de nem találtam és megkopott az emléke is. Eddig...Most nosztalgiából megvettem és bár rengeteget változott a parfüm ízlésem a Bodytalk óta,azt hiszem ezt mégis elfújkálom 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

vanillacaramella.sweet

2019. március 4.

Nagyon finom illat, rajtam TELJESEN olyan, mint rêgebben az imădott BODYTALK!
Tehăt akinek az nagy szerelme volt, hajrâ ezt tesztelni!! :)
Tartóssăga max 4óra.
Nekem a Bodytalkból van emlêkbe elrakva a DNS verziója (nyilvăn mår romlott, de nem érződik rajta, a rêgi illatnak tűnik), így könnyebb összehasonlítanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Nagyon finom illat, rajtam TELJESEN olyan, mint rêgebben az imădott BODYTALK!
Tehăt akinek az nagy szerelme volt, hajrâ ezt tesztelni!! :)
Tartóssăga max 4óra.

rafi

2018. december 20.

A Müllerben találtam féláron, az ára miatt megszaglásztam és azonnal beleszerettem. Annyira én vagyok. Édes, mégis egy enyhe fűszeres utóillat, nem olyan tömény édes cukros maszlag. Egész nap tart az illata és sokan meg is dicsérték rajtam. Alkalmi parfümnek maradok a Dolce Gabbana-nál, de hétköznapokra ez egy tökéletes mászkálós parfüm, ár-érték arányban is abszolút megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Nel

2018. szeptember 29.

Akciósan vettem gondoltam kipróbálom mivel használok másik Tom Taylor parfüöt is de nem csalódtam ebben sem szeretem a virágos édeskés illatokat és ez a parfüm nekem bejött tetszik az illata és elég tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Julcsi89

2018. szeptember 17.

Nem ájultam el tőle.... Egyáltalán nem éreztem tartós illatnak, és nem karakteres nekem csalódás volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Lory

2018. május 2.

Ezerből az egyik tavaszi-nyári lepkesóhaj.Kicsit virágos,kicsit friss,kicsit édes éppen ezért kicsit semmitmondó és jellegtelen is.Viszont így nincs is miért ne szeretni,nincs karaktere amibe bele lehetne kötni vagy ami miatt valakin is rosszul állna.Ajándék-bárkinek jó-illatnak tökéletes,signature illatnak kevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

bugeyes

2018. április 12.

A férjemtől kaptam ajándékba, és igaziból kellemes kis "tavasz" illata van. Magamon inkább a körtét és a virágos jegyeket érzem. Nagyon szeretem mindennapokra használni, főleg, amikor lazábban öltözök fel, viszont sajnos nem olyan tartós az illata, nekem úgy 4 órát bír ki, aztán kezd elillanni. Szerintem egyébként újra fogom venni, mert jó érzés viselni, még akkor is, ha nem bombabiztos tartósság szempontjából, hiszen az ára sem olyan húzós. Csak a tartósság miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Anise Alcohol, Citral
Színezékek: FD&C Red 40