Tom Tailor

Ár:   4990 Ft és 6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Ár:   4990 Ft és 6990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, őszibarack, körte, sárgabarck, szeder

Szívjegyek: ciklámen, gyöngyvirág, magnólia

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, mandula

Ár: 5900 Ft , Eladó: Lyne
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest XII, fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI.(Móricz környéke), XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint.
Ár: 1200 Ft / 2300 Ft + posta , Eladó: vidamgabica
Állapot: 5 ml / 10 ml frissen fújva, Helyszín: Tiszalök, fizetés: Fizetés banki előre utalással, postán maradó

fanni200005

2022. március 31.

Nagyon finom tiszta illat, újra is fogom venni, de sajnos nem valami tartós:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Nagyon finom tiszta illat, újra is fogom venni, de sajnos nem valami tartós:(

Tituska01

2022. január 7.

Nekem bejön! Karácsonyi akcióban vettem a Rossmann-ban.Nagyon tetszik az illata,elég tartós is.Szeretem! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

explicitcherry

2021. július 13.

Finom illata van, az üvege is nagyon szép. Szerintem viszonylag tartós, jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Csene

2021. július 7.

Finom illata van, csinos üvegcsében. A tartóssága sajnos csak rövid ideig tart, ezért nem újra vevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

Isla

2021. június 27.

Olcsó kinézet, jellegtelen illat. 50 milisem volt, de (miután évekig csak állt nálam) a nagyja ment a kukába. Mikor akarnám én ezt magamra fújni? Sportolás után és hétköznapokon használtam, de rövidesen szívesebben voltam inkább parfüm nélkül mint ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

vidaagnes98

2021. március 18.

Nem extrán hosszan tartó, de kellemes, friss illat, főként a manderint érzem ki belőle. Plusz a csomagolás sem utolsó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

noricza

2021. február 28.

Akciósan vettem, mert nagyon hiányolom a bodytalk-ot. Hasonló, de nem az igazi. A tartóssága sem valami híres, eredeti áron nem éri meg. Táskába dobósnak elhasználtam de többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Sziszikee58

2020. december 20.

Jó ideje szemeztem már vele, de most hogy akciósan csak 3250 Ft volt, gondoltam megveszem.
Nagyon tetszik az illata, kellemes, számomra elég tartós is. A mennyiségre viszont érdemes figyelni, hogy ne fújjon sokat az ember magára, mert akkor az édes illata tényleg túl sok tud lenni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

rainbowGirl

Korcsoport: < 18
2020. november 11.

Nem rossz parfüm, az illata finom, a tartóssága is jó, de nem az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 11.

Nem rossz parfüm, az illata finom, a tartóssága is jó, de nem az én illatom.

dodeszka95

2020. június 20.

Imádom.Aki szereti a könnyed,nyárias és nőies illatokat annak csak ajánlani tudom.Annak aki nem szereti az édes illatokat annak lehet,hogy sok lesz.Nagyon tartós az illata.Megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Anise Alcohol, Citral
Színezékek: FD&C Red 40

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.