Tom Tailor

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: narancs, jázmin, szantálfa, afrikai narancsvirág, mandarin, rózsa, ámbra, bors

Erika0823

2019. október 10.

Kellemes, nem erős illat. Lehetne kicsit tartósabb

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Kellemes, nem erős illat. Lehetne kicsit tartósabb

pirospipacsocska

2019. augusztus 28.

Szeretném szeretni,de:az én bőrömön citrusos-narancsos illatú,csak nagyon gyengén érződnek ki a virágok belőle.Emiatt sajnos nem passzolunk egymáshoz!Tartóssága kb. pár óra.Szép az üvege,szép design egyébként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Ann86

2019. július 22.

Nagyon akciósan jutottam hozzá egy drogériában és nem rossz az illata. Egy átlagos napra számomra szuper. Valóban nem túl tartós, de mivel nagy kedvezménnyel jutottam hozzá, így nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

csankaa

2019. május 20.

Jelenlegi kedvenc illatom, finom, kellemes, egyáltalán nem tolakodó citrusos-virágos illat. Viszonylag tartós is, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

renata89

2019. március 8.

Kedvenc illatom, évek óta használom. Kellemes, nem fullasztó illat. Lehetne kicsit tartósabb, kb. 3-4 órát bír, de így is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Sherka

2018. december 4.

Nem rossz, kellemes kis, elugrottam moziba/piacra/könyvesboltba illat, vagy ha csak otthonra akar valamit magára az ember, hogy legyen rajta valami. Kicsi üvegben volt, nem is tudom, miért vettem meg, sorban álltam a kasszánál, le volt értékelve, és beraktam a kosárba. Igaz, elfogyott, mindenestre nem venném újra, nem tartom amolyan nagy számnak, nem is különösen tartós, viszont rossz illata sincs, sőt tényleg egész friss és kellemes(ke) illata van.
Mint említettem, nem is arra van, hogy elvarázsoljon mindenkit körülöttünk, de kedves kis üvegcse volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Vivieen

2018. október 24.

Az illata nagyon jó, jelenleg ez a kedvencem illatom. Egyetlen egy bajom vele a tartóssága,a fej illata nagyon jó, viszont a szív és az alap már nem olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

wildrose

2018. május 20.

Könnyed, szerethető, lágy, visszafogott, hétköznapi illat, kifújáskor friss, citrusos, leszáradáskor édeskésebb, virágosabb, jázminosabb. 3-4 óra tartóssága rajtam biztosan van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

FrostJaina

2018. május 7.

Kb egy kis nyári szellő, édeskés, de nem folytoan, hatotavolsaga szinte nincs. Fél óra után már csak épphogy érezni a bőrön. Elfujkalom, mert nem rossz, de átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Yubiri

2018. március 5.

Az Egyetlenemtől kaptam, rögtön bókolt is, amikor megérezte rajtam, pedig nem tudhatta, hogy ezzel vagyok befújva:)
Kedves illat, édes, de van mélysége is. Én nagyon kedvelem az ilyen illatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Kedves illat, édes, de van mélysége is. Én nagyon kedvelem az ilyen illatokat.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Citral, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 28440, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!