Tom Tailor

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: narancs, jázmin, szantálfa, afrikai narancsvirág, mandarin, rózsa, ámbra, bors

bizsuka

2014. január 11.

Kellemes virágos illat. A barátom nagyon szerette, így mikor elfogyott az első kaptam tőle mégegyet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

dsophie88

2013. augusztus 8.

Szeretem, jó illata van, de egyáltalán nem tartós sajnos.... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Szeretem, jó illata van, de egyáltalán nem tartós sajnos.... :/

bőregér00

2013. május 8.

Utólag már bánom, hogy megvettem. Az illata tetszik, imádom, viszont egyáltalán nem tartós, és ehhez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Csücsök

2013. január 13.

Hétköznapi illat, nem túl feltűnő, de kellemes. Sajnos nem túl tartós! Édesnek csak enyhén mondanám! Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

bendee91

2012. december 25.

Nagyon finom illata van. Annyira nem tartos, viszont isteni. Imadom szaglaszni a csuklomon.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

csillag

2012. szeptember 18.

Tavaszi, teljesen jellegzetes világos rózsaszínű parfümillat, nem tartós...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Tavaszi, teljesen jellegzetes világos rózsaszínű parfümillat, nem tartós...

nyuszkoo

2012. szeptember 17.

Volt ilyenem jó ideig, ajándékba kaptam. Szerettem, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Volt ilyenem jó ideig, ajándékba kaptam. Szerettem, de nem fogom újravenni.

diaziana

2012. augusztus 28.

Kellemes, édeskés illat, nem túl feltűnő. Az üveg is tetszetős, szeretem az egyszerű formákat. A tartóssága viszont rajtam sajnos csapnivaló. Így 3-asnál jobbat nem tudok adni, bár a szívem szakad meg érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

honey021

2012. június 11.

Nagyon kellemes édes illatú parfüm. Nem szeretném az illat alapján véleményezni, ugyanis szerintem mindenkinek más az ízlése. (szapulják a nekik nem tetsző parfümöket) Ezért csak a tartósságát csillagozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Citral, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 28440, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.