Tommy Hilfiger

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: belle, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: aromás-friss

Illatösszetevők: zöld levelek, bazsalikom, ibolya, boróka, muskotályzsálya, fehér bors, gyömbér, narancsvirág, koriander, tengeri aromák, vetiver, uszadékfa, szantálfa

pacsalia

2019. november 13.

Friss, nyári-tavaszi uborkás(nem értem mitől, hisz nincs is benne) jellegű fiatalos illat. Öcsém szerint tartós és annyira megszerette, hogy a szülinapjára kapott majdnem elhasznált üvegét mutatva jelezte hogy Karácsonyra ilyet szeretne újra :D Meglepett, mert ő velem ellentétben abszolút nem illatmániás. Na de ez ennyire megfogta^^
Ebben az árkategóriában nagyon ütős kis illat.
És az a dizájn :O még nekem is kikerekedett a szemem, mikor kinyototta előttem és megláttam az üvegét (főleg a kupakját)
Szemet gyönyörködtető, kenterbe veri sok 25ezer forintos illat üvegét/kupakját... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Ebben az árkategóriában nagyon ütős kis illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citral, Geraniol, Citronellol, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140, Orange 4 / CI 15510, Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700

Színezék. Lila színű.

Színezék. Narancssárga.