Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2017. március 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

Pumpás, illatos, könnyű spray, minden hajtípusra. Lépj a ragyogás-zónába ezzel a tökéletes finish termékkel! Fújd az egész frizurádra, hogy vibrálóan intenzív fényű, élettel teli, friss és illatos legyen. Alkalmazás: Tartsd karnyújtásnyira, és fújd be 2-3-szor a már kész frizurára. Szalon tipp: Száraz hajra, hajhabbal, zselével együtt is használhatod. Hajparfümként is kitűnő! Mérsékeltebb ragyogás érdekében hideg levegővel történő beszárítás közben permetezd a hajra.

rsarah

2019. június 5.

Ha valakinél még akad ebből a hajfényből, szívesen MEGVENNÉM! Használtan is.
Nagyon szerettem az illatát, fénye ugyan nem lett tőle a hajamnak.
Keressetek meg az r pont sarah kukac live pont com cimen.
Tényleg érdekel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Ha valakinél még akad ebből a hajfényből, szívesen MEGVENNÉM! Használtan is.
Nagyon szerettem az illatát, fénye ugyan nem lett tőle a hajamnak.
Keressetek meg az r pont sarah kukac live pont com cimen.
Tényleg érdekel!

Tdor92

2018. december 11.

A D&M-ben és Rossmanban is kapható barna pumpás palackan lévő változatát vettem. Nem győzött meg sajnos. Minimálisan puhább tőle a hajam, de nem fényesebb az illata kifejezetten rossz. Drága a minőségéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 8.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyfelől valóban csillogóvá teszi a hajat, ez vitathatatlan. DE: az illata annyira tolakodó, hogy képes elnyomni a parfümömet is, ami engem kifejezetten zavar. Multifunkcionális terméknek szánták, ami hajparfüm is egyben - bár a mai parfümök lennének ennyire tartósak!!! Az illatát nem mondom rossznak, de parfümben nem ilyet választanék. A 100 ml soha el nem fogyó mennyiség, mert olyan kevés kell belőle. Nem tetszenek az összetevői sem, amivel utólag szembesültem, ezért most szigorú leszek és csak közepest adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 8.

Luiselotte

2017. február 13.

Szerettem volna szeretni de nem lettünk barátok.
Az elsőt én vettem , nagy reményekkel, de nekem minden alkalommal összeragasztotta a hajamat és pár használat után tönkrement a pumpája és folyt belőle a cucc . A hajamat elnehezítette , zsírosodott tőle.
A másodikat ajándékba kaptam és ugyanígy jártam vele.
Vagy nekem van troll kezem, vagy szériahiba...
Mondjuk , ha ki tudom fújni akkor se sokat használ ami benne van.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Szerettem volna szeretni de nem lettünk barátok.
A másodikat ajándékba kaptam és ugyanígy jártam vele.
Vagy nekem van troll kezem, vagy szériahiba...
Mondjuk , ha ki tudom fújni akkor se sokat használ ami benne van.:(

gumibogyo11

2016. szeptember 5.

Úgy 4-5 éve volt egy ilyenem, göndör hajra használtam fénynek és hogy elnyomja a hajhab, lakk és egyéb dolgok illatát.
Azóta már elfogyott és sajnos nem találtam a piacon hasonló terméket ami kimondottan hajparfüm néven fut. Sajna már a Toni Guy weboldalán se találom, lehet nem gyártják már. Esetleg tudja valaki hol lehet kapni, ha még lehet egyátálán?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

andeve

2016. február 24.

nagyon szeretem azt a terméket, sokáig elég, imádom az illatát és tényleg fényes lesz tőle a hajam, de én már rég nem láttam üzletben és nagy szükségem lenne rá!vki tudna segíteni, hol lehet kapni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Ysu

2016. január 6.

En imadom ezt a termeket, evek ota hasznalom. Vastag szalu, es suru hajam van, igy onmagaban nagyon nehez egyenesre kiszaritani.
Szaritas es vasalas utan mindig ezzel fejezem be a frizura elkesziteset, gyakorlatilag szalon minosegu a vegeredmeny, es 2-3 napig kitart! (Nem kell hasznalni minden nap.) Szepen fenylik, selymes, es konnyu lesz a hajam tole, egyaltalan nem neheziti el. Az illata szerintem szuper, teny hogy eleg eros, de nekem ez kulon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

ylexe

2015. június 17.

Tényleg gyönyörű fényt ad a hajnak, de valóban erős az illata... Nagyon lassan fogy, ennek örülök!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

blackberry

2014. január 20.

Nekem bevált, kicsit száraz a hajam, és nagyon szép fényes lesz tőle. Konkrétan Gucci Rush illata van szerintem, nagyon hajaz rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

coconut70

2013. június 15.

Nagyon szép,fényes lett a hajam tőle.Az illata nagyon intenzív,ezért nem annyira tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone