Toni Gard

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: virágos-aromás

Összetevők:

Fej: bergamot, sárgadinnye, feketeribizli-levél, citro, boróka

Szív: rózsa, gyöngyvirág, magnólia, írisz

Alap: pézsma, ámbra, fás jegyek, vetiver

nicestgirl7

2017. április 9.

Citromos víz a maga egyszerűségében. Mást nem érzek. Lehet 40 fokos kánikulában elmegy egynek, de nem egy nagy durranás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

vanillacaramella.sweet

2017. február 22.

Jajj, sajnos ez nagyon nem az én világom. Próbát akartam tenni a kék színű parfümökkel... Nos ez az illat rajtam kiabál és túlontúl férfias, karcos, harsány. Vizes-friss nyitás, majd robban a fássága, szúróssága, kis gyógynövényszag beütéssel. Örülök,hogy nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Hanna83

2017. február 20.

Első próbálásra nagyon megtetszett, friss, citrusos, egy kicsit fás, fűszeres illata volt. Aztán többszöri használat után elkezdett nem tetszeni. Egyrészt nem tartós, másrészt olyan pacsulissá kezdett alakulni az illat, kimondottan zavart magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

skin

2017. január 2.

Elsőre szaglásra kicsit Light Blue-ra hasonlít a maga citrusos friss üdeségével. Kellemes és erőteljes illat,igazi üdítően vizes jegyekkel. Én virágokat egyáltalán nem érzek benne ,de annál több fásságot. Egy régimódi borbélyüzlet jut róla,eszembe ahol a fanyar arcvíz illat keveredett a helyiség dohányillatával. Kicsit talán férfias előhangokkal rendelkezik,de gyorsan szelidűl és válik kifejezetten nőies illatá. Ropogós levelek ,friss citrommal . Rajtam nagyon tartós a nap végén is érzem. Nem tucatillat ,nagyon is egyedi ,a nyári forróságban sem nehéz és fojtós , felpezsdít .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

redheadvrouw

2016. november 22.

Jéghideg vodka-szóda sok-sok lime-mal és citrommal. Meginni igen, magamon nem. A kívánságlistámról szélsebesen leiratkozott. Azért nyáron lehet, hogy megszaglászom még.A bizarr egyszerűségére legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

senskin

2016. szeptember 20.

Mintha maga a tenger lenne beletöltve a maga sósságával, távolságtartásával. Hideg illat, szélfuvallat. Könnyed, friss, de meghagyom másnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Sheila

2016. augusztus 2.

Nem tudom hogy hogyan is pontozzan, mert nem tudom eldönteni hogy tetszik-e v sem. Nyári illatot kerestem, és mivel tenger mániám van, a név már eleve kíváncsivá tett, csuklómra fújtam belőle. Előre nem tetszett, kb citromos légfrissítőnek éreztem. Aztán ahogy szelídült, kezdett kellemessebbé válni, és nem tudok elvonatkoztatni a gondolattól azóta sem, hogy ez sós limonádé illatú. Bizarr, fura, de érdekes is egyben. Tulajdonképpen nem rossz a maga nemében. Talán egyszer beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Viragszal

2016. június 15.

Update: nagyon meg vagyok elégedve. Nekem fent marad az illat nap végéig, annak ellenére, hogy nagyon könnyed. Szuper választás volt, újra fogom venni ha elfogy.

Engem is nagyon meggyőzött! Tavaly Hermés Sur Le Nilt használtam késő tavasszal és a nyár folyamán, azt is nagyon szerettem. Csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon hasonlít az illata a Hermés Sur Le Nilhez, ezért is adtam neki esélyt, mert hát valljuk be, az ára lényegesen kedvezőbb. Már a papíron is nagyon tetszett és bőrre fújva sem csalódtam.
Azt tudni kell rólam, hogy nagyon körülményesen választok parfümöt: délelőtt megyek tesztelni, papírra majd bőrre fújom, kimegyek vele a szabad levegőre, ott is tesztelem, hogy működik rajtam az illat, mennyire tartós stb. Ha minden próbát kiállt, csak akkor veszem meg...:) No hát ez a parfüm átment a próbán, várom már nagyon a meleg időt, hogy élesben is tesztelhessem...:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Sakura81

2016. március 22.

Kezdjük azzal hogy imádom ezt az illatot. Múlt nyáron vettem belőle egyet, kB két másodperc gondolkodás után, pedig nekem általában semmilyen parfüm nem tetszik az utóbbi időben. Friss, citrusos, de fűszeres is, kicsit borsos talán, ami itt nagyon bejön., ahogy a neve is mondja, tökéletesen hozza a tengerparti feelinget.
Ez mind szép és jó. De olyan szinten nem tartós, h szó szerint öt másodpercig érződik. A guta ütött meg, mikor már vagy háromszor, négyszer kifújtam magamra és utána semmi, még a legnagyobb melegben sem. Azért ez mégiscsak felháborító nem? Mégha nem is egy túl drága darab. Elfújtam, de úgy h otthon a csuklómra, mikor rámjött az ötperc és mélyen letüdőztem. Azt annyi. Pedig ez lehetne a tökéletes nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Kodi

2016. február 18.

Hihetetlenül jó kis parfüm. Engem ugyan teljesen a Hermés Sur Le Nilre emlékeztet, annak kissé moderált epigonja, nem annyira zöldséges hatású, ezért sokan fogják szeretni, citrusos-aromás finomság. Számomra sokkal inkább ez a kis kék parfüm hozza a tengeri illatot és érzést, mint más így hirdetett arfümök (pl. Aqua Divina). Szerintem csodás lesz nyáron, majd veszek is egyet, ha lesz rá keret, bár igazán nem drága: 30 ml 9900 Ft, és tömve van vele Douglas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Farnesol, Benzyl Benzoate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.