Toni Gard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatjegyek: ambroxan, fehér cédrusfa, pézsma

Zelmora

2017. május 9.

Emlékeztet a Hugo Boss Bottled Man-re, persze női felhanggal. Vagány, kicsit androgün fás illatot kerestem és beleszerettem ebbe. Nem tűnik túl tartósnak de elnézem neki, kimondottan dögös, hogy nap végén csak egész közelről érezhető, főleg ár/érték arányban.

Update: Sajnos nagyon fogy és első fújásra arcbavág az alkohol, nem elég belőle egy-két spricc. Ettől függetlenül uniszex illat kedvelőinek ajánlatos, állandóan akciósan látom és arra pont tökéletes, hogy a táskádban tartsd vészhelyzet esetére. Érdekes mód páromnak ez az egyik kedvence rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

nyarigabi

2016. augusztus 3.

Több hasonló pézsmás illat van, pézsmaimádóknak ajánlom kipróbálásra, de nagy durranás rá senki ne számítson.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

eveartstar

2016. augusztus 2.

Mire kibontakozna az a jó kis mély ambroxán addigra már rég bőrközeli lesz az egész...na nehhem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

diesel22

2016. július 12.

Már kapható itthon is. D-ben egyből leértékelve került a polcokra (WTF?). Blatteren nem érdemes szaglászni, mert semmit nem érezni belőle, csak az alkoholt. Ennek a parfümnek bőr és bőrkémia kell, úgy mutatja csak meg magát. Nem hiszem, hogy népszerű parfüm lesz, mivel sokan blatteres fújás után ítélnek, esetében meg ez hátrány inkább. Jól érződik az ámbra és a cédrus benne, nem egy bonyolult illat, de ettől válik széppé. 4 csillagot adok rá első körben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)