Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajformázók

Lágyan definiált és textúrált frizurát biztosít.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

francais

2019. május 17.

Én nagyon szerettem, széo volument adott a hajamnak, az ára visszatartott, hogy újból vegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

bettireka

2016. július 4.

Én is majdnem összekevertem a dm-ben a tengeri sós spray-vel, mert kb. ugyanígy néz ki, de én ezt kerestem. Fodrász használta a hajamon és láthatóan megemelte a hajtöveket, plusz sima beszárítással olyan lett a frizurám, mint máskor vasalás után és napokig megtartotta a formáját.

Frissítés: a korábbi véleményemnél leírt hatáshoz a fodrász sem volt elhanyagolható tényező, mint utólag kiderült... :) A hajtöveket tényleg megemeli, de így csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

peto.kittus

2016. május 30.

Nem rossz, de nem is számít csodaszerrnek. Egyszer megvehető és elhasználható, de a vékonyszálú hosszú hajammal nem sok csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

sildicow

2013. szeptember 14.

Hát ez NEM a tengeri sós változat, a boltban én is összekevertem, ezért hoztam haza. Egyébként semmi extra, kb. folyékony zselé. Tényleg nem ragad tőle a haj, nem tapasztja össze, de a hatása sem túl eget rengető. Árban nem igazán éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

vonkavilmos

2013. június 20.

Tökéletes beach-look-ot kölcsönöz a hajamnak, ám szerintem szárítja, és ragad tőle. Viszont annyira odavagyok a hatásáért, hogy 4 csillagot érdemel:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

zita.herkovics

2013. június 16.

pixiboxban volt benne, én elégedett vagyok. nem dúsít, ám szerintem nem feltétlen ez a célja, hanem a beach-babe frizkó kialakításában segít. ;) nem biztos, hogy megveszem a nagy kiszerelést, ám "a puding próbája az evés"... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Vik89

2013. május 11.

Sajnos semmi extra. Használatával is ugyanúgy néz ki a hajam, mint mikor nem fújok rá semmit, max van egy kis dúsító hatása a hajtöveknél, de fél napnál tovább az sem tart. Dm-ben vettem kiárusítva 1399 Ft-ért, még ezt az árát sem éri nagyon meg, nemhogy az eredetit...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauryl Sulfate, Laurtrimonium Chloride
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Laurtrimonium Chloride, Benzyl Alcohol

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.