Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dodoos, Módosítva: 2013. január 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Segít megszelidíteni a gubancolódásra hajlamos tincseket,kisimítja és könnyed ragyogást kölcsönöz hajadnak.

petran

2015. szeptember 27.

Fantasztikus!! Nagyon finom az illata és tényleg szép fényes lesz tőle a haj, megéri!

Rájöttem, hogy az összetevői viszont nem a legjobbak, és sok szilikon is van benne. Még ha hirtelen csodaszernek is tűnik, hosszútávon nem biztos, hogy jó, ha mindig ezzel kenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

CupcakeQueen

2014. augusztus 22.

Isteni az illata! :) Szép fényt kölcsönöz, kevés is elég belőle a hosszú a hajamra így sokáig marad belőle rendszeres használat mellett is. Könnyű eloszlatni az ujjaimmal és fésűvel is. Kicsit drága, de én eddig mindig akciósan jutottam hozzá, viszont teljes áron nem biztos, hogy megvenném, mert nem egy nélkülözhetetlen termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

annuskais

2014. augusztus 9.

A már megformázott hajam végére szoktam belenyomkodni. Az illata és a hatása imádnivaló. Szép fényt ad és pihe puha lesz a haj! Kevés is elég belőle, így sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

rekag

2014. július 22.

Hajszárítás után, a már száraz hajamra szoktam felvinni. Nekem 2 pumpálásnyi elég belőle a hosszú hajamra, így elég lassan fogyogat. Puha lesz tőle a hajam és pár napig nem hagyja kiszáradni. Akciósan, féláron vettem a dm-ben, abszolút megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

mariib

2014. május 28.

Akciosan vettem, igy megerte az arat, de nem biztos, hogy ujraveszem, nekem a John Frieda szerumai jobban bejottek. Hidratalas szempontjabol hibatlan, az illata is kellemes, szep fenyt is ad a hajnak, de a szoszosodesen nekem nem sokat segit a gondor hajamon, bar ezt konkretan nem is igeri a leiras, bar gondoltam, a kisimitas valami hasonlot takar :) Ezert nem vonok le pontot, mert amugy jo minosegu termek, de gondor, vastagszalu haju sorstarsaim talan tobbet profitalnak a John Frieda termekekbol :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

stella06

2014. április 22.

Áh, nagyon jó! Pár hónapja kaptam belőle egy csomó mintát, nagyon sokat segít a kiszáradt, festett hajam kifésülésében (én a nedves hajamba szoktam belemasszírozni). Szintén jó pont, hogy nem pattanásosít, ha a hajamról az arcomra kerül, szerintem a töredezés ellen is véd valamennyit. Szívesen használnám hosszabb távon is, csak sajnos, ahogy a márkát ismerem, az árát valószínűleg nem az én pénztárcámnak találták ki.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Dorothea88

2014. március 14.

Nagyon széppé és selymessé teszi a hajat, és az illata is imádni való!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Nagyon széppé és selymessé teszi a hajat, és az illata is imádni való!:)

loribaba

2014. február 12.

Én legutóbb a rossmannban vettem, ráadásul le is volt árazva :) Nagyon megszerettem én is, selymes és puha lesz tőle a hajam és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Pille

2014. január 23.

Szuper termék! Nagyon meg vagyok elégedve vele, már kettőt is elhasználtam. Még régebben dm-ben vettem, viszont ott egy ideje nem látom. Tudja esetleg valaki, hogy hol lehet kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Pöti

2013. március 24.

Jó kis hajfény, de nekem elég sokat kell tennem a hajamra, hogy használjon is vmit. A serum drops szerintem jobban működik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

Hidratálók: Dimethiconol