Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Dús és friss haj két hajmosás között.

Használati utasítás: Vidd fel a száraz haj tövére, hogy felitasd a zsírosságot. Használat előtt felrázandó.

Anyezz

2017. november 8.

Barátnőm javaslatára próbáltam ki, de semmi extrát nem tapasztaltam. Az árát sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Morticiaidol

2017. augusztus 28.

Az első és valószínűleg az utolsó szárazsampon, amit kipróbáltam. A fejbőrömet irritálta, a hajamat elnehezítette, lehet, hogy rosszul használtam, de utána rögtön hajat kellett mosnom, annyira zavart. Egy használat után elajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

szilfid

2017. február 23.

Rettenetesen erős illata van, megfájdul tőle a fejem. Egy nappal kitolhatom a hajmosást, tartást ad a frizurának. Csak fogyjon el egyszer. Nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Aaaudrey

2016. szeptember 6.

Még kísérletezem a szárazsamponokkal mert az eddig nekem nagyon bevált Herba Vita-t nem lehet kapni már a drogériákban. Sajnos nekem 2 napot is alig bír ki a hajam, ezért van, hogy már a második napon egy kis szárazsamponnal segítek, hogy nap végére még tartása maradjon ahajamnak, a harmadik napon pedig már anyira szírosodik, hogy muszáj szárazsamponnal bedörzsölnöm, segtenem, hogy kihúzzam. Fodrász javasolta, hogy használjam, próbáljam meg vele kitolni kicsit a hajmosást, mert nem tesz jóüt ha túl gyakran mossuk, szárítjuk. Nekem eddig igazán csak a por állagú szárazsamponok váltak be. Ezt az illata miatt szeretem, jobb érzés, frissebnek érzem tőle a hajam, kicsit megemeli a töveket, de tapadós lesz tőle a haj, nehezen kezelhető, fésülhető és sajnos a szírosságon bár enyhít némileg, nem igazán hatásos. Nyomába sem ér a por állagú szárazsamponnak.. Másdoik napon van, hogy elég ez is, szívesen elhasználom de csak az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

brondegirl

2016. augusztus 9.

Elég nagy csalódás volt ez a szárazsampon...összetapasztotta a hajam, mintha hajlakkot fújtam volna rá, nagyon szárított, büdös volt, ja és a kicsi kiszerelésű került úgy emlékszem 1500 ft-ba, ami elég volt talán 5 használatra max...(a Batiste 200ml kerül ennyibe különben) úgyhogy nem érte meg az árát, többet vártam volna tőle.. talán ami pozitív volt benne, hogy adott egy kis tartást a hajamnak. De nem kompenzálja a többi hibáját. Váltottam a Batiste-ra, és nem bántam meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

tasra

2016. július 29.

+2 napot ad. Nagyon jó tartást ad a hajnak. Az illata viszont túl erős. Ez az első szárazsampon amit próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

luanna

2016. május 19.

Semmire se jó kócos ragacsos lesz a hajan egy sima hintőpor sokkal jobb mint ez aminek legalább jo illata van mert ennek borzalmas a szaga és azért Ennyi pénzért csak azért mert Toni&Guy pfff. Kukaaa.. . Maradok a jo kis babahintőpornál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Estheer

2016. április 12.

Az árát sajnos egyáltalán nem éri meg. Néha azt érzem, hogy használ, néha pedig a kukába vágnám. Nem veszem újra az biztos, de nem jutok vele dűlőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

halmia89

2016. április 8.

Szeretném szeretni, mert nagy kedvelője vagyok a Toni & Guy termékeknek - és lehet, hogy ez könnyebben menne, ha nem lennék már rutinos Batiste-használó. Az illata valami fenomenális, nagyon jó tartást ad, viszont sokkal kevésbé tisztít, mint a szárazsamponok bajnoka (itt a Batiste-ra gondolok). Azért próbáltam ki, mert csípem a márkát, de őt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Pöti

2016. január 13.

Szeretem is, meg nem is. Az illata jó, mint minden Toni&Guy terméknek, de a hatása sajnos elmarad az árától. Persze, javít a haj zsírosságán, de közel se szív fel annyi zsírt, mint egy hintőporos termék. Emiatt nem szárítja szét annyira a hajat, de tényleg csak egy napot nyerhetünk vele. Nagyon sokat kell fújni belőle, hiába nagy flakon, szerintem nagyon hamar elfogy. Nekem nem lett fehér réteg a hajamon szerencsére.
Update: végül kettő és fél év alatt értem a végére. Ez annak köszönhető, hogy sokkal jobb termékeket találtam erre a célra (Batiste), így érte nagyon ritkán nyúltam. Végre elfogyott és ezt többet tuti nem veszem, mert drága és az olcsóbb Batiste sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol