Toni & Guy

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Élénkítő ápolás a fénylő és selymes hajért. Különleges formula ápoló olajok keverékével: kókusz-, mandula- és napraforgómagolajjal. Megszelídíti a göndör és szálló hajat anélkül, hogy elnehezítené azt. Nem kelt zsíros hatást.

Hajolaj csomag
Ár: 3500 , Eladó: lizavetta
Állapot: lent, Helyszín: -, fizetés: előreutalás után postán maradó (+900 ft)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gezaby

2021. február 24.

lassan több mint fél éve használom és a kedvenc hajolajam lett.
száraz hajam van, de amint felteszek 1 nyomást, egyből érezhetően puhább lesz, és a színe is sokkal ragyogóbb a hajamnak
biztos hogy újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

lassan több mint fél éve használom és a kedvenc hajolajam lett.
biztos hogy újra fogom venni

lavendermona

2020. szeptember 24.

Kb. egy hónapja vettem az eddigi értékelések miatt. Első használatra furcsa volt az illata, nekem a karácsonyi időszak jutott róla eszembe. Maga az olaj teljesen jó állagú, nem ragad, nem is túl folyós, szépen el lehet dolgozni. Viszont a többi értékelővel ellentétben nekem 3-4 nyomás is kell belőle, és van hogy naponta 2x is kell használnom. Így elég gyorsan fogy, és a kiszerelés ami nem épp bőséges. Talán azért, mert szőke(természetes), nagyon dús, hosszú hajam van, amit kb heti 2x vasalok ki, és amúgy is könnyen kiszárad. Ezen kívül ha a megfelelő mennyiséget használom, szép, sima, fényes haj a végeredmény. Így 4 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

vikhjs

2020. augusztus 16.

Az egyik legjobb olaj a számomra, már második alkalommal vettem meg. Az illata nekem nagyon tetszik, és könnyen el lehet dolgozni a hajamon, jó kis puha lesz hajvég tőle.
Hajpakolasba is szoktam belőle nyomni, avokádó, méz és ez az olaj, tök szuper utána a hajam. Az ára kicsit borsos, de sokáig elég, illetve összevetve több más olajjal, én inkább kiadok ennyit egy jó termékért..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Egyszervoltholnemvolt

2020. június 20.

Nekem semmit nem csinált a hajammal és még büdös is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Nekem semmit nem csinált a hajammal és még büdös is

Odriuss

2020. április 17.

Imádom :) sok féle hajvégápolót próbáltam már, de ez úgy érzem verhetetlen :) olcsóbbat is és drágábbat is és bár lehet, hogy ez nem a legolcsóbb, de hozza amit ígér. Az illata isteni, az állaga pont jó, se nem túl sűrű és se nem túl folyós, lehet érezni, hogy van benne hatóanyag. Ezt akkor használom, (ha nem a steampoddal egyenesítem a hajam, mert akkor a hozzávaló hajvégápolót használom) ha csak simán megszárítom vagy épp csak hagyom megszáradni a hajamat. Nagyon jól lehet eloszlatni a hajvégeken, nem nehezíti el és még sokáig lehet utána az illatát is érezni. Elsőre kicsit drágának tűnhet, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Betty05

2020. január 29.

Egyenlőre sajnos az agyonroncsolt hajvégeimen tudom csak használni (nincs szívem levágni a hajam, majd ha kicsit hosszabb lesz :D) szóval jó nehezített pályát kapott az olaj :D Hibátlanul teljesített, nagyon szeretem az illatát, tetszik az állaga, hogy nem olyan beton sűrű olajos valami, hanem könnyebb textúrája van. És ami kifejezetten tetszik száraz hajra is fel tudom vinni és nem maradnak ilyen kis nyálcsíkok utána. Az az igazság, hogy amikor elfejtem feltenni az olajat, hát azt hamar észreveszem, mert nagyon látványos és érezhető a hatása :) Amint elfogy, megyek is a következőért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Luiselotte

2019. október 19.

Szőkített saját és póthajra is használom ,nagyon elégedett vagyok. Táplált, selymes és hidratált lesz a hajam tőle, nem zsírosítja. Próbáltam szárazon és vizes hajra is mindkét verzió működött. Az illata nem a szokásos Toni&Guy illat de teljesen jó , mondjuk nem trópusi :D Nem bánom, hogy csak 50 ml , utazáshoz praktikus. Még nem döntöttem el, hogy kiüti- e az Aussie Miracle olaját a nyeregből , hatásuk hasonló , talán ezzel szebbek a hajvégek, cserébe drágább is. Az öt csillag mindenképpen jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

S.K

2019. szeptember 28.

Őszinte leszek, nem tetszik az illata. 😕 Olyan fura.... De nem is ez a lényeg. Szerintem sok kell belőle, így gyorsan fogy. Ami azért is probléma, mert drága. Puha lesz tőle a hajam, de e mellett mást is teszek rá, ezért nem tudom az ő érdeme-e. Valahogy többet vártam tőle.

Update: Tartom, hogy furcsa az illata és gyorsan fogy, de azoktól amiket eddig használtam százszor jobb. Plusz egy *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Gyalogkakukk

2019. augusztus 15.

Úgy látom, én leszek az első, akinek nem sikerült közeli barátságba kerülni a kis aranyossal... :P
Az utóbbi években próbáltam kerülni a szilikonnal telenyomott termékeket, de ismerősök ajánlásai, valamint az itteni vélemények miatt gondoltam teszek egy próbát ezzel az olajjal.
Először is, nem tudom miért mondják olyan sokan, hogy szuper illata van?! Szerintem kifejezetten büdös, irritáló, öreges szaga van.
Nem hidratálja a végeket, sőt kicsit talán még sprődebbé válik. Tehát az "élénkítő ápolás a fénylő és selymes hajért" ígéretből nálam semmi nem akar működni.
Aki szeretné ezt a terméket újra beszerezni, jelentkezzen nálam, mert mindössze néhány csepp hiányzik belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

HFanni95

2019. július 12.

Több Toni&Guy hajkondicionálót próbáltam és mindegyikkel meg voltam elégedve. Dm-ben kutattam hajolajat mivel az enyém elfogyott és azt nem akartam újra vásárolni. Nem tudtam, hogy a márkának van olaja is, de mikor ráleltem nagyon megörültem. Az árától először kicsit megilletődtem, mikor megláttam, hogy milyen pici, de úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Nagyon jól döntöttem. Sokkal többet tud mint a társai. Minden nap használom, mivel kevés kell belőle nem fogy gyorsan, gyönyörű fényt ad a hajamnak és az illatáért egyenesen odáig vagyok. Remélem a hosszútávú hatása is ilyen szuper lesz és rendbe hozza a száraz, töredezett hajamat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Részletesebb információ a smartskincare-en.