Tonymoly

Ár:   $40   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   $40
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A biomimetikus víz a száraz és durva bőrt nedvességgel látja el, miközben a Criste tengeri őssejt, EGF és a fullerén komplex gazdagon táplálja azt, a peptidek pedig rugalmasságról gondoskodnak az érett bőrön.

eszterszekely

2020. február 22.

A 3 és a 4 csillag között dilemmáztam, de nem akarom lehúzni sem mert semmi negatívumot nem tudok rá mondani. Igaz pozitívumot sem. Az illata nem intenzív de van benne valami kellemetlen, leginkább a túl régi, kissé megbüdösödött krémekre emlékeztet, de szerencsére a bőrre kenve már nem érzik. Őszintén nem értem mi ez a parfüm mánia a koreaiaknál... Igen, tudom van náluk is minden mentes vonal, olyan termékeket is használok, de az utóbbi próbálkozásaim mind parfümözöttek voltak, aminek mostmár tudatossá válva az arcápolásban még akkor sem örülök ha az kellemes de így kifejezetten bosszantó ha maga a termék viszont jó, vagy kipróbálásra érdemesnek ítélem azért önmagában a parfüm nem fog eltántorítani.
Ez elég szubjektív, de nekem nem volt öröm felkenni. Valahogy nem olyan az állaga és viselni sem olyan mint sok más terméket ami egyszerűen jó érzés hogy rajtam van. Zsíros krém, nem is szívódik fel teljesen, marad egy pangó réteg a bőrömön.
Hatásáról nem tudok pár hét után nyilatkozni mert semmi változást nem tapasztaltam, de mint tudjuk a peptidek hosszú távon fejtik ki a hatásukat. Fogok is peptides krémet használni ha ez elfogy, csak nem ezt. A glicerin és szilikon tartalma pedig kifejezetten negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Bettiiyy

2019. december 4.

Kaptam mintát belőle, és már annak is nagyon tetszett a csomagolása.
A rutinom végén használtam. Nekem erős volt benne a parfüm, mivel a pattanásra hajlamos bőröm miatt nem szeretem ezt az összetevőt.
Nagyon selymes, lágy krém, könnyen kenhető, nekem viszonylag lassan itta fel a bőröm. Csodálkoztam is rajta, hiszen az éjszakai maszkok szoktak így csillogni a bőrön és ilyen sokáig fent maradni.
Mindenesetre tetszett, hiszen szépen hidratált, valamennyire nyugtatta a bőrömet, és egy picit kisimultam tőle, de csodát szerintem ennyi idősen nem tudott még tenni.
Igazából a négy csillag és az öt csillag között vacillálok. Habár nem volt wow hatás, szépen tette a dolgát, de az árát én sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Kaptam mintát belőle, és már annak is nagyon tetszett a csomagolása.

Antioxidánsok: Glutathione, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Butylene Glycol, Diglycerin, Propanediol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Cyclopentasiloxane, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Dimethiconol, Squalane, Theanine
Emulgeálószerek: Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-10 Sorbitan Laurate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, PEG-100 Stearate, PEG-20 Glyceryl Isostearate, Polysorbate-60
Illatanyagok: Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Squalane eo 1 0

PVP 0 0