Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. december 15.

Aranyos, cicás-tükrös formában kapható, mattító-tisztító púder, puha szivaccsal.

Főként zsíros, vegyes bőrre ajánlott.

2 árnyalatban: #1 clear skin, #2 clear beige

dio14

2019. június 1.

Régóta kerestem már ilyen púdert, aminek van fedése, és a pórusokat is eltünteti, és nem porpúder.
Most végre megtaláltam, hála az itteni ajánlásoknak!🙂
A csomagolás tényleg nagyon cuki, és ha még nyuszis is lenne.. 😃
A 2es árnyalatot rendeltem a sárgás tónus miatt, és szerencsére egész jól passzol, nem üt el.
Ha nem akarjuk, hogy poros legyen, akkor csak nagyon óvatosan kell belenyomni a puffnit, ami szuperpuha. Első használatnál sikerült vakolatot mázolnom belőle, aztán rájöttem a használatára. Az előző púderem nagyon kemény volt, és ahhoz voltam szokva. Szóval vele óvatosan kell bánni, és akkor gyönyörű lesz a végeredmény. Szép egységes, pórusmentes, selymes bőr.
Árban is szuper!
Remélem nem szüntetik be soha.
Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Most végre megtaláltam, hála az itteni ajánlásoknak!🙂
A csomagolás tényleg nagyon cuki, és ha még nyuszis is lenne.. 😃
Árban is szuper!
Remélem nem szüntetik be soha.
Újravevős!

tara95

2019. május 9.

Sajnos keresem-kutatom a rimmel utódját amit kivontak, ezért akadt meg a szemem ezen a cukiságon is, bár nagyon nem vagyok macskás.

A külső nagyon cuki bár engem teljesen hidegen hagy, viszont cicamániásoknak jolly joker, már csak azért is mert egy szuper púder, tükör és pihe-puha puffni van benne.

Amikor rendeltem csak a 2-es árnyalat volt elérhető, ez egy sárgás szín. A hullafehér bőrömre tökéletes, hihetetlen selymes érzetet ad amikor felteszem és szépen ad egy plusz fedést is amire nekem nagy szükségem van.

Egyébként nagyon remélem hogy szeretni fogom hosszú távon is, egyelőre tényleg nem tudok belekötni :) az ára már csak bónusz, 2000 ft...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Matryoshka

2019. március 7.

A csomagolása miatt vettem meg. A sötétebb árnyalatot használom, ez pont jól passzol a bőrömhöz. Elég jól mattít, talán az összes eddig használt púderem közül ez a legjobb. Nem hagy poros érzést maga után, és az illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

springee

2018. szeptember 29.

A benne lévő kis tükör miatt a táskámban hordom, ezzel púderezek újra, mikor átfényesedik a bőröm itt-ott, arra tökéletes. Szépen fed, kevés is elég belőle, továbbá a csomagolása is nagyon aranyos. Semmi rosszat nem tudok a termékre mondani, szerintem minden táska hasznos darabja lehet. Így, ebben a formában nekem sokáig elég is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

pandahapci

2018. január 26.

Kb 2 éve vettem meg és még mindig nem fogyott el. A csomagolás fogott meg, de hiába nem lett kedvenc a vásárlást nem bántam meg mert írtó cuki! Az egyik legkedvesebb smink termékem, tükörként használom, mindig a táskában a helye. A legvilágosabb színt vettem meg, ami csak télen jó a bőrömön. A púder állaga viszont szerintem korrekt, picit orra és az orcákra szoktam tenni ritkán és kellően mattosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Herbst8101

2017. október 11.

Nemrég fogyott ki ezért úgy éreztem, ideje írnom róla. Színre (1-es árnyalat) nem passzolt s emiatt egy ideig nem tudtam mit kezdeni vele. Mivel van kis tükör benne, illetve egy szerintem egész jó pamacs túladni nem akartam rajta s jól tettem. Nah meg árban sem egetrengető így még kis dísznek is elnézegettem volna funkció nélkül a polcon. Cicák <3 Aztán elkezdtem mégis esténként smink lemosás után használni ha lett egy-két apró pattanás, próbaként mit kezd velük. Kezdetben kizárólag csak a bajos részekhez kentem néha pedig az arcom többi részére is. Másnap reggelre a pattanásokról a kis pirosság elmúlt, sokszor teljesen le is száradtak, mattított is. Ha sminkeltem nem fényesedett az arcom (bár amúgy is ritkán s kicsit szokott) s a bőröm is simább volt ott, ahol használtam rá. Nekem ilyenre teljesen bevállt, jó sokáig ki is tartott. Gondolkozok, hogy beszerzem a sötétebb árnyalatot azt talán tudnám is használni alapozó felé ha jó lenne a színe. Ezzel a hulla színnel, amilyen felkenve volt nem mertem alapozó felett használni . Nah meg eddig semmi más nem hatott ilyen gyorsan s szépen pattanásokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

seppunkata

2017. május 29.

Nagyon szeretem. Persze a csomagolása sokat számít ebben :D Én megadom neki az 5 csillagot, mert a kinézete mellett teszi is a dolgát. Egyszerűen öröm kézbe venni, és használni. És az ára sem egetrengető. Nálam sok el fog fogyni ebből... csak tudnám, mire fogom felhasználni a csomagolását, mert kidobni meg egyszerűen nincs szivem :D Nyanya koromra lesz belőle vagy 30...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

DawnMelody

2017. április 13.

Nem fogok hazudni, a csomagolás fogott meg. :D De már ideje volt venni egy új púdert, az előző, amit használtam, elég gyorsan fogyott, mert nagyon porolt, így érett, hogy másfelé nézelődjek...és milyen jól tettem! A Clear Skin - tehát a világosabb - árnyalat van meg, porcelán bőrhöz tökéletesen megy. Megfelelően fed, nem túl sok, nem túl kevés. Nem fényesedik alatta át az arcom annyira a nap felénél, mint az előző általam használt púdernél, ami már eleve jó. Én maximálisan meg vagyok elégedve, eddig az egyik legjobb púderem, és még színben is tökéletes. A csomagolás pedig nagyon masszív és még bájos is, a pamacsa (pedig ecset párti vagyok), hát az valami hihetetlenül cuki, a kis szalagjával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

vargadora

2017. február 22.

UpdUpd: a cica ott pislog rám minden reggel a fűrdőszoba polcról, nem nyúlok érte. Nem lett kedvenc, sőt. A múltkor elfogyott az épp aktuális kedvencem és még nem érkezett meg az új, előszedtem ezt a kis drágát, de voltam elragadtatva.

Upd: megkapta az esélyt a sötétebb árnyalat, még ő is világos egy picit, de egy kis bronzosító és pirosító visszaadja az arcom :) Szépen fed, egységesíti a bőrt, kellemes tapintású.

Az egyes színvariánst vettem meg és hát ez tényleg nagyon világos színű, kb mintha fehér port szerettem volna felvinni az arcomra, pedig én aztán világos bőrű vagyok. Még kap egy esélyt az eddig olvasott jó vélemények miatt a sötétebb verzió is, nagyon remélem hogy az már jobb lesz. Pedig az ára és a kiszerelése nagyon tettszene.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

carolinett33

2017. február 3.

nagyon jó, sokáig elég, sokadik leejtésre tört csak szét amikor már csak egy vékony körben volt benne púder, jó fedés de nem túl erős, szép természetes finish és különösen jó a szivacs is benne, valami bársonyszerű bevonata van, nagyon puha, gyönygörűen viszi fel a púdert. más szivaccsal használva nem is volt ilyen szép a finishe. csak ezt a szivacsot használnám púderezésre, az ecsetemnél is jobb. nem hiszem, hogy meg kell említenem a csomagolást. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Juniperus Communis Sprout Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!