Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: turquoise_pianist, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

tunderlany

2015. január 27.

Kombinált bőrön is jól működik, néha hidegebb, szárazabb időben még egy plusz hidratálót elbír maga alá, de nem túl sűrű, pont jó. Olcsó, teszi a dolgát, de csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

panna

2014. november 21.

Nagyon jó kis BB, nekem az állaga is tetszik, mert bár sűrű, jól el lehet dolgozni és nagyon szép egészséges bőrképet csinál. Elég világos, az én bőrömhöz még lehetne kicsit sárgásabb, ezért én keverni szoktam a Bourjois 51-es alapozójával, mert annak meg a színe tökéletes, csak az állagát nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Orsyna

2013. október 5.

Ma érkezett meg a csomag.Kaptam mintákat is.Örülök közepes a fedése kicsit sűrű állagú de a színe is alkalmazkodik a bőrömhöz.Kicsit lapos a csomagolás meg is lepődtem azt hittem hiányos de nem rajta volt a védőfólia.A fényben megnéztem és csak 3/4- ig van a tubus pedig nem volt felbontva spórolni akartak lehet...
Szerencsére matt és a dewy között van.A színnel nincs baj hasonló a bőrömmel.Az állaga sűrű tömény alapozó jellegű nem a vizes kategória.Egész jól fed ennek köszönhetően.
Sajnos ő is átfénylik néhány óra után,de lehet az én zsíros bőrömön semmi sem segít...:(
De szerintem nagyon szép egységes lesz tőle a bőröm majdnem alapozó olyan állaga van.Kicsit maszkosít mert világosabb mint a bőröm, de télen szuper lesz.:)És amiért megrendeltem hogy nem tartalmaz allergéneket és nem pattogok ki tőle!! Eddig lekőrözte a Garnieres-et és a Maybellines BB krémeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

turquoise_pianist

2013. június 27.

elég erős a fedése és matt a végeredmény, ebből kifolyólag kissé természetellenes a hatása, ha nem vigyáz az ember. egy árnyalatban kapható, nekem pont passzol a szín hálistennek, az állaga elég folyékony. illata nincs.
pozitívum, hogy nagyon olcsó, 5-6 dollárba kerül ebayen ingyenes szállítással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 27.

pozitívum, hogy nagyon olcsó, 5-6 dollárba kerül ebayen ingyenes szállítással.

laney

2013. május 29.

Két hete használom ezt a bb-t. A fedése olyan, mint a skin 79 bb-knek, erős közepes, de sajnos nem olyan tartós. Az árnyalata inkább sárgás, így az én sápatag színemhez tökéletesen passzol :D Pattanásaim nem lettek tőle, de este elég alaposan meg kell tisztítani az arcom, ha egész nap rajtam volt. Az illata nem zavaró, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön,a kiszerelése praktikus, és nagyon jó az ára! Ha elfogy, újra megvásárolom. Csak azért kap 4 csillagot tőlem,mert én több faktort is el bírnék viselni egy krémben nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Antioxidánsok: Arbutin, Arabidopsis Thaliana Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

A sóska egy alfajának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és nyugtató összetevő. A Wikipédia szerint a sóskának magas a C vitamin tartalma (antioxidáns hatás) és sok ásványi sót, vasat, meszet és foszfort tartalmaz.