Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emmy, Módosítva: 2015. március 1.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A Dear Me Petite Cotton BB krém megújult változata.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

boni04

2016. szeptember 20.

Nagyon nagyon szeretem, biztos hogy újra fogom venni! A fedése nekem elég, nem szeretem hétköznapokra az erős fedésű alapozókat. Ha van kis hiba az arcomon amit ez nem tud elfedni, hát akkor sem érzem rosszul magam :D A lényeg hogy egységesít, a színe pont jó nekem, kicsit hidratál, kicsit fényvédőt is ad, nem üt ki, nem okoz pattikat, nem szárítja ki az arcom. Kellemes viselni, jó az illata, azt hiszem eddig ez az első olyan bb-m amire azt mondom, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

laanna

2016. július 19.

A fedése nem túl erős, de nagyon szépen egységesíti a bőröm. Kellemes illat, könnyű textúra, jó érzés viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Pulykatojás

2016. május 1.

Igen!!! Megvan a bőrtónusomnak megfelelő bb. Jó az illata is. Remélem nem vonják ki a forgalomból, mert ez újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Katrina

2016. április 30.

Nagyon olcsó, kellemes púder illatú, fényvédő is van benne. Viszont elég sokat kell használni belőle, hogy fedjen is valamit. Ezért csak 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Maddie

2015. december 26.

Az elmúlt hetekben (hónapokban? :)) csak ezt használtam reggelente, a Benton Snail Bee Hight Content Lotion krémmel együtt. Valóban nem biztosít magas fedést, de a pirosas részeket szépen elfedi. Az illata nagyon kellemes, nekem a színe is passzol. De ami a legfontosabb, hogy amióta használom, talán egyszer jött ki pattanásom (az is a hónap olyan időszakában), és a régi hegeim láthatóan halványabbak. A bőröm egységes és szép akkor is, amikor nincs a fejemen semmi. Egyetlen pici hibája, hogy hamar átfényesedik az orromon és a homlokomon, de ezen egy jó púder segít. A hatása miatt mindenképpen megéri az 5 csillagot, és biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

clara12

2015. július 14.

Párszor próbáltam csak, mivel sajnos nem az én színem. Tetszik hogy a fedése nagyon természetes, hiába vannak pattanásaim, hegeim, szebben mutatott mint egy magasabb fedésű társa. Egy pontot levonok mivel a legvilágosabb szín is picit sötét nekem, bár ez egyéni probléma :D valakinek pont ez jó.
Ha valakit érdekel szívesen megválok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Ha valakit érdekel szívesen megválok tőle.

emmy

2015. április 7.

Gondolkoztam, milyen pontot adjak neki, 4-5 között áll. Ebayről vettem, 1800 Ft körül volt, nagyon olcsó. Két árnyalatban árulják, a világosat rendeltem, ami szerencsére nem túl fehér, nem túl sárga, szinte tökéletesen illeszkedik, talán egy fél hangyányival világosabb az arcomnál :) Az állaga szerintem teljesen jó, nincs jellegzetes illata, az egyetlen, ami miatt pontot vonnék le, az a fedése. Mondjuk megvétel előtt is tudtam a tesztekből, hogy nagyon enyhe fedésű, de hogy ennyire... A lényeg, hogy kell a korrektor :) Amúgy a finise a gyenge fedés miatt is nagyon természetes, nem túl fényes, nem túl matt. Valószínűleg keresni fogom még a tökéletes alapozót/BB krémet, de azért összességében örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Antioxidánsok: Arbutin, Juniperus Communis Sprout Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Caprylyl Glycol, Glycerin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.